Apartamente 2 camere Lipovei

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
6

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat. Utilat. Imobil Izolat termic exterior - Cu Mansarda Deasupra
13
3

. 2 camere de vanzare, in Lipovei, aproape de supermarket, mijloace de transport si Piana Noua. Apartament situat in bloc izolat termic exterior; etaj 4 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte; parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Lipovei
12
6

Apartament cu doua camere in zona Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, in zona de Nord - Calea Lipovei
8

Apartament cu 2 camere, in zona de Nord - Calea Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Suprafata utila de 53 mp. Apartamentul este situat ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
8
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei
5
40

De vanzare apartament 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament 2 camere in zona Lipovei, 52 mp , etaj 2 , decomandat. Centrala termica , aparat de aer conditionat. Se vinde mobilat. Magazine in apropriere . Pretul este negociabil. Pentru detalii suplimentare , sunati.

1538 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...

1330 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ
16

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, model confort 1 la etajul 3 din 4 in zona Lipovei. Se afla la 5 min de LIDL. Apartamentul este amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea si apa calda se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii pe gaz iar climatizarea cu cele 2 aparate ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandate Lipovei
4
2

Apartament 2 camere decomandate Lipovei

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
21

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament cu două camere, decomandate, str. Holdelor, etaj 3, o suprafata de 50 mp, centrală, aer condiționat.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
15
1

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei - 5 min de LIDL, etaj 3, amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii iar climatizarea cu cele 2 aparate de aer conditionat situate in fiecare camera. Pret 93000euro neg. Tel.0723155002

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei
4
6

Apartament 2 camere zona Lipovei

Vand apartament 2 camere zona Lipovei aproape de artera principala, bloc izolat , etaj 2 5, utilat si mobilat, 52 mp.

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei
13
3

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, la doar câteva minute de Iulius Mall, într-o zonă foarte căutată și bine conectată. Apartamentul este poziționat la etajul 2 din 4 + mansardă, într-un bloc anvelopat, oferind un confort termic sporit. Suprafață ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
18

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare chiar in zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, impartit pe o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. An constructie 2000. Pentru mai multe informatii sunati.

1711 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter inalt cu balcon Lipovei in fata amenajat
10

Se vinde apartament 2 camere semidecomandat,confort 1 in suprafata de 50mp , in calea Lipovei, la parter , cu balcon. Este compus din 2 camere , bucatarie mare , baie cu aerisire naturala, hol de acces intre camere , camara pentru depozitare. Dispune de ,geamuri termopan , usa metalica , gresie,faianta ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 1 bloc mansardat si izolat termic Lipovei langa Biserica
8

Vand apartament foarte luminos la etajul 4 in cadrul unui bloc izolat termic si mansardat,avand mansarda locuibila, situat pe str. Sf. Apostoli Petru si Pavel la 10 minute de Iulius Mall. In apropiere se afla statia de autobuze, magazine,piata, brutarie, fizioterapeut, laborator analize, gradinita, etc.Apartamentul ...

1852 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis