Apartamente 2 camere Sagului

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
46

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 106.000 Eur., negociabil. ...

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului, Etaj 5 cu pod
7

Apartament 2 camere Sagului, Etaj 5 cu pod

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 5 intr-un imobil P+5, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
21

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.
9

Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, aproape de Unicarmul de pe Muzicescu. Este situat la etaju 4 din 4 cu ACOPERIS din tigla; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
7

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat
10

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere in zona Sagului, complet renovat, cu posibilitate montare CENTRALA termica PROPRIE. Calorifere noi, mobilat si utilat, baie cu geam, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, aer conditionat. Blocul are acoperis. Pret 68.040 ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare la etaj 4 zona Sagului
7
2

Apartament cu 2 camere de vanzare la etaj 4 zona Sagului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie placi beton. Suprafata ...

1581 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului
5
1

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului

Apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, semi- decomandat, su: 40 mp, plus balcon cu intrare în boxă, cu rulouri la geamuri, situat la parter, cu grădină în fața, cu posibilitate de centrală proprie, teava de gaz fiind la aragaz, doar să achiziționati centrala, foarte aproape de toate punctele de interes ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Turist
8
1

Apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, recent renovat in totalitate, centrala proprie, eu: 49 mp, balcon inchis cu geamuri termopan, baie cu dus si geam, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Magazine, Farmacii, Shopping City, mijloacele de transport, ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului
5
2

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului
6
5

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris
8
1

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris

Apartament 2 camere renovat recent situat in Timisoara, Strada Iris, Nr. 29, Etaj. 3. Suprafata 39 mp.

1769 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis