Apartamente 2 camere Sagului

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului
7

Apartament 2 camere renovat - Calea Sagului

ID: P2315 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 39 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara
5
2

Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament superb, complet mobilat si utilat, situat pe o strada linistita, apropae de Calea Sagului si BD. Liviu rebreanu, cu loc de parcare in curte. Suprafata utila este de 63 mp, iar blocul a fost construit in 2011. Apartamentul a fost renovat complet si ...

2381 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere DECOMANDAT,  CURTE   Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT, CURTE Calea Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă liniștită de case, Calea Sagului, la doar câteva minute de centrul orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 54 mp Regim de înălțime: Parter Compartimentare eficientă Compartimentare: 2 dormitoare spațioase Living open space cu ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat
10

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere in zona Sagului, complet renovat, cu posibilitate montare CENTRALA termica PROPRIE. Calorifere noi, mobilat si utilat, baie cu geam, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, aer conditionat. Blocul are acoperis. Pret 68.040 ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare la etaj 4 zona Sagului
7
2

Apartament cu 2 camere de vanzare la etaj 4 zona Sagului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie placi beton. Suprafata ...

1581 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului
5
1

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului

Apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, semi- decomandat, su: 40 mp, plus balcon cu intrare în boxă, cu rulouri la geamuri, situat la parter, cu grădină în fața, cu posibilitate de centrală proprie, teava de gaz fiind la aragaz, doar să achiziționati centrala, foarte aproape de toate punctele de interes ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Turist
8
1

Apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, recent renovat in totalitate, centrala proprie, eu: 49 mp, balcon inchis cu geamuri termopan, baie cu dus si geam, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Magazine, Farmacii, Shopping City, mijloacele de transport, ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului
5
2

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului
6
5

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris
8
1

Apartament 2 camere etaj 3 Strada Iris

Apartament 2 camere renovat recent situat in Timisoara, Strada Iris, Nr. 29, Etaj. 3. Suprafata 39 mp.

1769 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului
11

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de ...

1891 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, decomandat si mobilat complet, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 1 minut de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1535 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului
6
195

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare 2 camere, zona sagului, 48 mp2, decomandat, etaj 2 cu vedere in spate Blocul este izolat pe exterior, iar apartamentul, doar peretii exteriori si tavanul, este izolat si la interior. Zona este linistita. Soarele trece pe lungimea blocului, in asa fel ca e un apartament luminos, dar ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
2

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea