Apartamente 2 camere Soarelui

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, zona Soarelui
7
3

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, are acoperis si are o suprafata de 55 mp utili+balcon Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, semidecomandat, bloc nou, zona Soarelui
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere semidecomandat, confort 1, zona Soarelui Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp utili + balcon 8 mp si este compartimentat astfel: - hol - living - dormitor - bucatarie open space - baie - terasa de 8mp Confortul termic ...

2754 EUR/m2 | 57 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.
16

Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.

De vanzare, langa scoala 30, zona Soarelui, la etajul 2 intr-un bloc anvelopat, model cu 2 bai, bucatarie spatioasa, dressing, balcon inchis, amenajat complet, cu centrala proprie, clima, partial mobilat si utilat, 139000 Euro, negociabil. 0755793075

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, zona Soarelui, ideal locuinta sau investitie
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, RENOVAT, 58mp, IZOLAT, Zona Soarelui
7

Zona Soarelui are un echilibru pe care putine cartiere din Timisoara il ofera: esti aproape de tot ce ai nevoie, dar traiesti intr-un loc linistit, verde si asezat. Parcul Sudului la un pas, transport in comun direct in fata blocului, Piata Soarelui la 2 minute. Nu trebuie sa alegi intre confort urban ...

1498 EUR/m2 | 58 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 50mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Soarelui
7
51

De vanzare apartament 2 camere in zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 45mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1689 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona Soarelui
4
2

Apartament 2 camere Zona Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor -Living - ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
10

Apostu Estate va propune spre vânzare apartament cu două camere,50mp,situat la etajul 3 din 4.Apartamentul dispune de vedere pe două părți si este decomandat. Suprafața utila este de 50 mp + balcon si este compartimentat astfel: Hol de acces Bucatarie Baie Dormitor Living Confortul termic este asigurat ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, bloc nou, zona Soarelui, Timisoara
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, in bloc nou, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc anvelopat, cu regim de inaltime P+2E si dispune de o suprafata ...

2106 EUR/m2 | 47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandatzona Soarelui
7

Apartament cu 2 camere, decomandatzona Soarelui

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 si are o suprafata de 54 mp utili+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata si utilata - Living spatios - Dormitor mobilat - Baie -balcon ...

1481 EUR/m2 | 54 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui
5
45

de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
66

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 52mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1692 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Bucatarie separata | Bloc nou | Zona Sorelui
8

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Soarelui, în apropiere de Sud Plaza, Parcul Pădurice, Școala Generală 30 și Liceul Waldorf, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată. Apartamentul este situat la parter, într-un imobil construit în anul ...

2191 EUR/m2 | 47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea