Apartamente 2 camere Torontalului

Promovat
Apartament de lux, 2 camere, complet mobilat, parcare. Torontalului
20
1

De vanzare apartament de lux cu 2 camere decomandat, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, situat in zona Calea Torontalului, in apropriere de British International School. Apartamentul a fost facut in totalitate impreuna cu un designer, pretul mobilei fiind 33.500 EURO + tva iar ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - 60 mp  - Terasa 30 Mp
12

Apartament 2 camere - 60 mp - Terasa 30 Mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, spatios, situat in Calea Torontalului, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 59.5 mp, terasa de aproximativ 30 mp si se afla la etajul 3. Beneficiaza de centrala termica proprie, incalzire in pardoseala, gresie si faianta de import ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere.de vanzare zona Torontalului Timisoara
8
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Torontalului din Timisoara. Proprietatea are o suprafata utila de 58 mp si beneficiaza de o gradina privata de 30 mp, perfecta pentru relaxare sau amenajare terasa. Apartamentul se vinde cu loc de parcare propriu, ...

1793 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament -2 camere - torontalului
11
5

Apartament -2 camere - torontalului

Va aducem spre vânzare direct de la dezvoltator un apartament cu 2 camere intr-un complex rezidențial nou de pe strada Augustin Coman numărul 2 . Apartamentul este la etajul 4 și este compartimentat astfel: hol de acces , baie, dormitor , loc pentru mașină de spălat / uscător , bucătărie cu living ...

2153 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
11

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere decoamndat, avand o suprafata de 52 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 4. Se accepta credit bancar sau surse proprii! Pentru mai multe informatii sau chiar vizionari va rog sa ma contactati la numaruld de telefon afisat in anunt!

1577 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 57 mp utili, zona Torontalului - Acces spatiu verde
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat în zona Torontalului, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | etaj intermediar | zona excelenta |
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului, intr-un bloc anvelopat exterior; - etaj 7/9, cu doua lifturi moderne si sistem de supraveghere video; -suprafata utila 79 de mp, avand si un balcon deschis cu suprafata de 11 mp; - model cu 1 baie cu cada ...

1709 EUR/m2 | 79 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 | 2 camere | centrala proprie | 2 balcoane | zona excelenta
11

COMISION 0 PENTRU CUMPARATOR!! Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament situat in bloc izolat termic exterior in zona Torontalului; - etaj 5/ 5 - model cu 1 baie, 2 balcoane; -suprafata utila de 42 mp + 2 balcoane cu suprafata totala de 5 mp; -pod izolat deasupra, care poate fi folosit ...

1617 EUR/m2 | 42 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj intermediar | Bloc nou in oras | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un complex de renume situat in zona Torontalului; - etaj 3/9, cu lift modern si sistem de supraveghere video; -suprafata utila 48 de mp, avand si un balcon deschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 1, bloc nou, Zona Torontalului
13

Apartament 2 camere, etaj 1, bloc nou, Zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 1 intr-un bloc nou cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

1817 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament nou, 2 camere, Calea Torontalului-Comision  0%
14

Apartament nou, 2 camere, Calea Torontalului-Comision 0%

ID: CP2452834 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un apartament deosebit situat într-un complex rezidențial nou de pe Calea Torontalului. Construit de un dezvoltator cu o îndelungă experiență, acest complex oferă spațiul ideal pentru a fi numit "ACASĂ" atât din punct de vedere al arhitecturii ...

1915 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj intermediar, bloc nou, zona Torontalului
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc nou cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

1808 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Torontalului, Bloc nou, Loc de parcare inclus
8

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior si izolat fonic - etaj 9 - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - Incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

2422 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

1776 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere, 52mp, Torontalului
2
1

Apartament de 2 camere, 52mp, Torontalului

Blitz porpune spre vanzare un apartament de 2 camere, in zona Torontalului, e o zona in plina dezvoltare si cu multe facilitati, in apropiere avand supermarket-uri, benzinarii, Iulius Town si alte beneficii. Apartamentul este situat intr-un bloc nou, avand o suprafata de 52 mp plus un balcon de 2 mp, ...

2062 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Torontalului
20

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, ...

2912 EUR/m2 | 49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
36

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Vand un apartament de 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati. Apartamentul se vinde conform pozelor

1600 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 52,65 mp, Timisoara!
2

Apartament cu 2 camere 52,65 mp, Timisoara!

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament spațios și luminos, situat într-un bloc nou și modern (S+P+3E+ER), parte a unui ansamblu rezidențial exclusivist, conceput pentru confort și eficiență energetică. Cu o suprafață utilă de 52,65 mp și un balcon generos de 10,9 mp, apartamentul este compartimentat ...

2804 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere BOXA, parcare SUBTERANA Calea Torontalului
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 48 mp, balcon mare de 11 mp, etajul 3 din 9 cu lift , parcare subterană, boxa, situat pe Calea Torontalului, oportunități excelente de închiriere. Blocul este construit în 2019, foarte bine întreținut și dotat cu două lifturi pe scară, ...

2646 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea