Apartamente 2 camere Torontalului

Promovat
Apartament 22A- 2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la Dezvoltator
15

Apartament 22A 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Mutare imediată Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 în corpul C1 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă ...

2191 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj intermediar | Bloc nou in oras | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un complex de renume situat in zona Torontalului; - etaj 3/9, cu lift modern si sistem de supraveghere video; -suprafata utila 48 de mp, avand si un balcon deschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere,de vanzare, zona Torontalului, Timisoara
10
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament de lux cu 2 camere open space confort 1 in zona Calea Torontalului. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui unui imobil cu 5 etaje cu lift. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 80mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie ...

2125 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Torontalului, Bloc nou, Loc de parcare inclus
8

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior si izolat fonic - etaj 9 - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - Incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

2422 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Torontalului. Etaj 1. Living de 40 mp. Mobilat si utilat!
9

Torontalului. Etaj 1. Living de 40 mp. Mobilat si utilat!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 6 + ACOPERIS, cu LIFT - suprafata utila 70 mp - model cu vedere pe 2 parti - geam la baie - amenajare interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat în zona Torontalului, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
11

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere decoamndat, avand o suprafata de 52 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 4. Se accepta credit bancar sau surse proprii! Pentru mai multe informatii sau chiar vizionari va rog sa ma contactati la numaruld de telefon afisat in anunt!

1577 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 57 mp utili, zona Torontalului - Acces spatiu verde
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | etaj intermediar | zona excelenta |
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului, intr-un bloc anvelopat exterior; - etaj 7/9, cu doua lifturi moderne si sistem de supraveghere video; -suprafata utila 79 de mp, avand si un balcon deschis cu suprafata de 11 mp; - model cu 1 baie cu cada ...

1709 EUR/m2 | 79 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 | 2 camere | centrala proprie | 2 balcoane | zona excelenta
11

COMISION 0 PENTRU CUMPARATOR!! Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament situat in bloc izolat termic exterior in zona Torontalului; - etaj 5/ 5 - model cu 1 baie, 2 balcoane; -suprafata utila de 42 mp + 2 balcoane cu suprafata totala de 5 mp; -pod izolat deasupra, care poate fi folosit ...

1617 EUR/m2 | 42 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
11

2469 EUR/m2 | 48 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 1, bloc nou, Zona Torontalului
13

Apartament 2 camere, etaj 1, bloc nou, Zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 1 intr-un bloc nou cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

1817 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament nou, 2 camere, Calea Torontalului-Comision  0%
14

Apartament nou, 2 camere, Calea Torontalului-Comision 0%

ID: CP2452834 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un apartament deosebit situat într-un complex rezidențial nou de pe Calea Torontalului. Construit de un dezvoltator cu o îndelungă experiență, acest complex oferă spațiul ideal pentru a fi numit "ACASĂ" atât din punct de vedere al arhitecturii ...

1915 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj intermediar, bloc nou, zona Torontalului
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc nou cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

1808 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2422 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

1776 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere, 52mp, Torontalului
2
1

Apartament de 2 camere, 52mp, Torontalului

Blitz porpune spre vanzare un apartament de 2 camere, in zona Torontalului, e o zona in plina dezvoltare si cu multe facilitati, in apropiere avand supermarket-uri, benzinarii, Iulius Town si alte beneficii. Apartamentul este situat intr-un bloc nou, avand o suprafata de 52 mp plus un balcon de 2 mp, ...

2062 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Torontalului
20

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, ...

2912 EUR/m2 | 49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
36

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Vand un apartament de 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati. Apartamentul se vinde conform pozelor

1600 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 52,65 mp, Timisoara!
2

Apartament cu 2 camere 52,65 mp, Timisoara!

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament spațios și luminos, situat într-un bloc nou și modern (S+P+3E+ER), parte a unui ansamblu rezidențial exclusivist, conceput pentru confort și eficiență energetică. Cu o suprafață utilă de 52,65 mp și un balcon generos de 10,9 mp, apartamentul este compartimentat ...

2804 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea