Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
5

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
6

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vanzare apartament
10
1

vanzare apartament

proprietar vand ap 2 dormitoare,sufragerie cu bucatarie,mobilata,utilat,clima,centrala gaz,balcon,parter,zona dambovita langa lidl.detalii la

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare
7
3

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere semi mobilat, IRIS 1

2361 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

vand apartament
8
5

vand apartament

vând apartament decomandat lângă spitalul de copii LUIS Țurcanu etajul 2 mobilat utilat, centrala proprie, balcon mare, debara, termopane, ușa metalică, clima, bloc din cărămida. Merită văzut.

2482 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
9

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

PROPRIETAR   Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007   Timișoara, Zona Lipovei
9
6

PROPRIETAR Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007 Timișoara, Zona Lipovei

Vând ap 2 camere zona Lipovei etaj 1 din 3 mobilat. Preț fix 90.000 euro.Rog respectuos agențiile imobiliare să nu mă contacteze pentru preluarea sau promovarea acestui anunț. Vă mulțumesc. Detalii :Compartimentare: Bucătărie separată, baie, living și dormitor;Dotări: Centrală proprie, geamuri termopan ...

90000 EUR/m2 | 1 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului
10
8

Apartament 2 camere Aradului

Apartament 2 camere semidecomandat, confort 1, Zona Aradului, str Remus Răduleț. Locuința este luminoasă, cu vedere deschisă, fără bloc în față, oferind un ambient plăcut pe tot parcursul zilei. Centrală termică nouă 2025 și tâmplărie PVC cu geam tripan noua 2026. Aer condiționat. Mobilat partial. Mobilier ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Proprietar Iulius Mall
8
9

Proprietar Iulius Mall

Proprietar vand apartament cu 2 camere situat in proximitatea Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este pozitionat excelent in zona centrala in proximitatea scoli, magazine, mijloace de transport in comun. Apartamentul este structurat in hol, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria
10
2

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria

Apartamentul este mobilat cu mobila antichizata si dotat cu electrocasnice noi : masina de spalat vase, plita inductie, hota, combina frigorifica, masina spalat rufe, etc. Se poate achizitiona si ca investitie deoarece functioneaza in regim hotelier si are clasificare de la Ministerul Turismului. Utilitati ...

Timisoara, Timis

Turn 3 camere de vanzare Olimpia Boavista
10
18

Turn 3 camere de vanzare Olimpia Boavista

Am de vanzare ap 3 camere, Olimpia Sportivilor Complex Studentesc, confort 1 semidecomandat, bloc turn, etaj 5 10, o baie, o logie, termoficare, vedere pe 2 parti, modest, neimbunatatit, geamuri lemn, rulota de lemn, mobila veche, cu centrala proprie noua, cheltuieli intretinere normale, s utila 69 mp, ...

1812 EUR/m2 | 69 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere
5
13

Vând apartament cu 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara- zona rezidentiala Buziasului. Situat la etajul 3(bloc tip P+4), in proximitatea complexului comercial (Kaufland, Lidl) si a zonei rezidențiale Spumotim, apartamentul dispune de o suprafata de 50mp.Geamuri termopane instalație de gaz pentru centrala termica Este ...

1338 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 94000
5
2

2 camere Girocului 94000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2

1880 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
13

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

pregatit pentru gusturile tale,  loc parcare subteran inclus, campeador city
9
8

pregatit pentru gusturile tale, loc parcare subteran inclus, campeador city

CAMPEADOR CITY, C. TORONTALULUI Apartament 2 Camere | Loc de parcare SUBTERAN inclus in pret | S.Utila 57mp | Etaj 2 TVA DE 21% inclus in pret! COMISION 0 Situat în Campeador City, locația acestui apartament este una demnă unei oaze de liniste. Complexul este populat într-o manieră foarte generoasă ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea