Apartamente 2 camere

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
46

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Complex Doina
9

Complex Doina

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere SD, baie, bucătărie, hol ,balcon, curat, renovat fără îmbunătățiri, et. 4 cu acoperiș nou , Amvelopat exterior și renovată casa scărilor, 4 nivel. Mobilat sau nemobilat , cum se dorește, situat în apropierea de complex Doina ,Calea Sagului.Comision la înțel ...

1475 EUR/m2 | 48 m2

DOINA, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
34

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere * mobilat * Aradului * Etaj 9 * 53mp+balcon 12mp * parcare inclusa * Proprietar
10
8

Apartament 2 camere mobilat, foarte luminos, open space, direct de la proprietar, în North Star Residence ansamblu apreciat din zona Aradului, cu acces rapid la mijloacele de transport, supermarketuri, școli, parcuri și activități sportive. Situat la etajul 9 din 10, cu vedere panoramică spre oraș (SV) ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere - Complex studentesc
5
2

Vând apartament cu 2 camere - Complex studentesc

Decomandat, suprafața de 56 mp. situat la et. 9 din 10 cu o panorama deosebita. Blocul este izolat termic recent, este situat langa abator, stație de tramvai, parcul Karlsruhe. Se vinde complet mobilat și utilat cu frigider, plită electrică, masină de spălat, climă. Disponibil imediat. Este ideal pentru ...

2018 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
10

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

Ap are 50mp ,complet mobilat si utilat , in apropiere este lidl,kaufland școală , magazine , spitalul județean la 5 minute de mers pe jos , apartamentul este din bca +rigips ( pereti exteruori sunt din bca + nu se aude zgomot de la vecini este foarte bine izolat este la mansarda + ( deasupra apartamentului ...

1340 EUR/m2 | 50 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare
3

Apartament de vânzare

Proprietar vând apartament cu două camere bucătărie baie și balcon închis suprafața 42m pătrați,baiea are geam este cu vana este la parter cu geamuri termopan parchet masiv cu gresie faianță și mobilă se vinde fara electronice, prețul este de 72000 euro.tel .pentru detalii sunati.

1714 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Proprietar(exclus firme) vand ap.2cam decomandat.
10
2

Proprietar(exclus firme) vand ap.2cam decomandat.

Proprietar,vand ap.2cam, decomandat,doua balcoane,vedere pe două parti, total64mp, zona linistită, centrala proprie,climă,termopane, ușă metalica, două debarale, etaj4,bloc cu acoperis din fabricatie renovat de 4ani, zona Andrei Șaguna,str.Rovine.3apartamente pe nivel+un balcon, la care au acces cei ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Timisoara, Palatul Victoria
2
12

Vand apartament in Timisoara, Palatul Victoria

Vand apartament semidecomandat format din 4 camere, baie, toaleta de serviciu, camara alimente, bucatarie, hol si terasa conform releveu atasat. Apartamentul se afla in zona ultracentrala a orasului Timisoara, langa Opera, in Palatul Victoria. Pentru mai multe detalii va rugam sunati la numarul de telefon. Pret ...

2039 EUR/m2 | 145 m2

Timisoara, Timis

Zonă centrală Take Ionescu-Tipografilor de vânzare apartament mobilat si utilat 2 camere
5
5

De vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la parter în zona Take Ionescu-Tipografilor. Ca și compartimentare avem bucătărie, hol,spațiu depozitare, living, hol,baie ,dormitor. Suprafață 45 mp Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Localizarea este favorabilă și facilă fiind aproape ...

2644 EUR/m2 | 45 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu două camere, zona Girocului -Martirilor ,lângă piată