Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere Timisoara
10
7

Vand apartament 2 camere Timisoara

Proprietar ofer spre vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1. Este situat in zona Piata Doina, Calea Sagului in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun (33, 9). Disponibil imediat. Informatii la

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament NOU cu 2 camere - Torontalului, Timisoara
7
18

Apartament NOU cu 2 camere - Torontalului, Timisoara

Promovam apartamente cu 2 camere situate la etajul 1 si 2 ale unui imobil nou construit in Calea Torontalului cu CF de Timisoara cu suprafete de 52mp. Apartamentele se vand finisate, cu incalzire in pardoseala, termopane Salamander tripan. Structura de rezistenta este din beton armat si pereti din caramida ...

2227 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Vand apartament 66mp freidorf timisoara
9
10

Vand apartament 66mp freidorf timisoara

Vand apartament 2 camere si bucatarie inchisa , 66 mp.. Apartamentul se afla in apropiere de Lidl si Profi si de statia de autobuz.. Acesta are centrala proprie si aer conditionat

1362 EUR/m2 | 66 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 3

Apartament 2 camere

Vînd apartament 2 camere Timisoara Dimbovita viz avi de gen 27 etaj 3 tel

306 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere bloc nou Monarch Residence
9
2

Proprietar vand apartament in bloc nou, Monarch Residence, Calea Circumvalatiunii nr 1, et 3, la 12 minute de mers pe jos de centrul orasului. Apartamentul are 2 camere, 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
2

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Timisoara, Palatul Victoria
2
12

Vand apartament in Timisoara, Palatul Victoria

Vand apartament semidecomandat format din 4 camere, baie, toaleta de serviciu, camara alimente, bucatarie, hol si terasa conform releveu atasat. Apartamentul se afla in zona ultracentrala a orasului Timisoara, langa Opera, in Palatul Victoria. Pentru mai multe detalii va rugam sunati la numarul de telefon. Pret ...

2066 EUR/m2 | 145 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament
7
4

Vand apartament

Proprietar, vând apartament 2 camere -zona Circumvalatiunii, Cetatii -semidecomandat et.1 din 4 -suprafață 52 m pătrați -boxa înscrisă in CF cu acces atât din interiorul cât și din exteriorul blocului -climă și centrală proprie -necesită renovare completă -mijloace de transport vis-a-vis -15 minute ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament central Timisoara
5
21

Vând apartament central Timisoara

Proprietar vand apart 2 camere( sau 6 )situat in centrul orasului bd. Loga Este compatibil pt firme,birouri cat si privat . 80m patrati cu camere inalte de 4 metri cu geamuri schimbate rulouri electrice etc Apartamentul se poate si inchiria! Pret 130000

1625 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

aprtament zona lipovei
5
8

aprtament zona lipovei

Vând apartament 2 camere Zona Lipovei Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, la etajul 2, cu o suprafață de 50 mp. Apartamentul este fără îmbunătățiri, ideal pentru renovare și amenajare după propriul gust. Etaj 2 Suprafață: 50 mp Dispune de balcon Zonă liniștită Nu dispune ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

2 camere cu gradina Braytim
10
13

2 camere cu gradina Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat zona Dorobantilor(Modern)DIRECT DE LA PROPRIETAR!!!
10
27

Apartament decomandat direct de la proprietar complet renovat,centrala pe gaz calorifere totul nou,usi si geamuri termopane noi,geam aerisire baie,se vinde complet mobilat,zona este foarte buna,cu foarte multe locuri de parcare,2boxe pentru depozitare la subsol cu acte,pod cu urcare de pe casa scarii ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Modern, Timisoara, Timis

Vand apartament in Timisoara + Loc de parcare cu CF separat
10

Vand apartament in Timisoara + Loc de parcare cu CF separat

ATENTIE! NU doresc sa fiu contactat de agentii imobiliare. Proprietar, vand apartament 2 camere + loc de parcare suprateran, decomandat, situat intr-o zona linistita la marginea orasului pe strada Ioan Anton in complexul Campeador City. Aparamentul este la 2 minute de Metro, la 5 minute de: Lidl, Ikea, ...

2453 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona  Ronaț preț, 72000 Euro
10
22

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț preț, 72000 Euro

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț din 1992, de caramida în clădire cu 2 etaje ,mobilat,utilat, centrala proprie ,clima, ,pe Strada adam michewich , 40 mp plus boxa de 8mp si curte mica in față, preț 72000, nr de telefon .

1800 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Se vrea schimb apart. cu casa

Se vrea schimb apart. cu casa

Se vrea schimb: apart.2 cam. parter inalt, ( nu este balcon ), centrala gaz etc., cu casa la sat in jud.Timis ( +- max.20 km!) Casa (2-3 camere, bai, bucatarie etc.) sa fie salubra, intretinuta, gaz etc. Vizionare+discutii la fata locului.

361 EUR/m2 | 45 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea