Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat
13

Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in zona Braytim Situat pe strada asfaltata la doar 200m de Calea Urseni unde este și statie de autobuz. Grădinița, farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul ...

2748 EUR/m2 | 60 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului, spatios , etaj intermediar
10
1

Apartament 2 camere Sagului, spatios , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Sagului-Shopping City, la etajul 3 intr-un imobil cu regimul de inaltime P+4, decomandat, cu suprafata utila de 56MP plus balcon inchis de 4MP, compartimentat astfel: -Hol acces -Living cu balcon inchis -Dormitor -Bucatarie ...

1659 EUR/m2 | 56 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere bloc 2019 | lift | parcare CF | 119.900 EURO
8
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in anul 2019, intr-o zona linistita si bine conectata la oras. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5, intr-un bloc dotat cu lift si izolat exterior, oferind confort si eficienta ...

2067 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere | centrala proprie | etaj intermediar | zona excelenta |
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului, intr-un bloc anvelopat exterior; - etaj 7/9, cu doua lifturi moderne si sistem de supraveghere video; -suprafata utila 79 de mp, avand si un balcon deschis cu suprafata de 11 mp; - model cu 1 baie cu cada ...

1709 EUR/m2 | 79 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 | 2 camere | centrala proprie | 2 balcoane | zona excelenta
11

COMISION 0 PENTRU CUMPARATOR!! Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament situat in bloc izolat termic exterior in zona Torontalului; - etaj 5/ 5 - model cu 1 baie, 2 balcoane; -suprafata utila de 42 mp + 2 balcoane cu suprafata totala de 5 mp; -pod izolat deasupra, care poate fi folosit ...

1617 EUR/m2 | 42 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj intermediar | Bloc nou in oras | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un complex de renume situat in zona Torontalului; - etaj 3/9, cu lift modern si sistem de supraveghere video; -suprafata utila 48 de mp, avand si un balcon deschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj 2 | centrala proprie | renovat | mobilat si utilat |
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Sagului; - etaj 2/4 -suprafata utila: 39 mp - model cu 1 baie cu cabina de dus si geam pentru aerisire; -balcon inchis de 4 mp; - apartement recent renovat complet; -apartamentul se vinde mobilat si utilat; - ...

2359 EUR/m2 | 39 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj 1 | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc in zona Sagului; - etaj 1/4; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, hota, aer conditionat, frigider; - Detalii ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, Zona Modern / Crișana 0% comision
5

Apartament cu 2 camere, Zona Modern / Crișana 0% comision

Cauți un apartament pe care să-l amenajezi exact după gustul tău sau o oportunitate bună de investiție? Această proprietate îți oferă exact acest avantaj. Situat într-o zonă apreciată din Modern / Crișan, apartamentul se află la etajul 2 și are o suprafață utilă de 58,54 fiind compartimentat eficient ...

1811 EUR/m2 | 59 m2

crisan, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Mehala, Mobilat, Utilat, Bloc nou, Loc parcare in CF
7

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 3 / 3 , 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

3223 EUR/m2 | 40 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Mobilat si Utilat Complet, Parcare Subterana
10

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 6 / 11 . 6 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2524 EUR/m2 | 57 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Mehala, Terasa Panoramica, Bloc Nou, Parcare Inclusa
7

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 3 / 3 - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2586 EUR/m2 | 51 m2

mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Mehala, Complex Nova, Mobilat si Utilat, Parcare in CF
8

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 / 3 - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii MOBILARE : bucataria mobilata si utilata (inclusiv aragaz / plita, cuptor electric, ...

2745 EUR/m2 | 51 m2

mehala, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nou parter
20
2

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nou parter

Va oferim spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat intr-un bloc nou in zona Torontalulului - Aradului la parter din 9 nivele. Apartamentul are o suprafata utila de 62 mp la care se adauga 2 balcoane de 9mp si 7mp. Total 78 mp si este situat in complexul Iris. Apartamentul este compus din ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

aradului, Timisoara, Timis

15

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 8 / 9 . 6 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica ...

2806 EUR/m2 | 55 m2

aradului, Timisoara, Timis

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie
20
1

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona Aradului Vest, langa P-ta Verde. Apartamentul este model confort 1 si se afla la etajul 3 din 4 cu acoperis de tigla intr-o scara foarte curata bine intretinuta cu vecini buni. Apartamentul este intr-o stare foarte buna si dispune ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

Aradului bloc nou, apartament 2 camere+ loc parcare
17

Aradului bloc nou, apartament 2 camere+ loc parcare

Va oferim spre vinzare un superb apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou, loc de parcare trecut in CF individual, se vinde cu mobila de bucatarie. Pret solicitat de proprietar de 120000 ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Bucovina 2 camere semidecomandat 2 balcoane CT,AC,58 mp utili
20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Bucovina. Este model mare la 5789 mp utili si 6429 mp total. Se afla la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla si dispune de centrala proprie pe gaz clima 2 balcoane mari (plus un balcon mare comun cu alte 2 apartamente pe casa scarii ...

1707 EUR/m2 | 58 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 2 Camere |50 mp |Decomandat | Circumvalatiunii
15

COMISION 0% pentru cumparator Va ofer spre vanzare : Un apartament potrivit pentru locuinta sau investitie, acest apartament ofera compartimentare eficienta si acces rapid catre zonele centrale ale orasului. Pozitionat la etaj superior, beneficiaza de lumina naturala si vedere deschisa. AVANTAJE ...

1988 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea