Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etaj 2 din 2, cu pod, zona Aeroport, comision 0%
18

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 2 etaje și pod, construit din cărămidă, în anul 1960, în cartierul Aeroport. Apartamentul, cu o suprafaţă utilă de 45 mp, se vinde mobilat și utilat complet, așa ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. ETAJ intermediar. Langa Magazine si mijloace de transport.
9
4

Vand apartamentu cu 2 camere in zona Sagului-Dambovita, cu COMISION 0%. Intr-un complex rezidential no, cu parc, la asfalt, pozitie foarte buna, aproape de mijloacele de transport si magazine. Situat la etaj intermediar, cu lift, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%-Apartament 2 camere, etaj 1, cu LIFT-Timisoara
8

COMISION 0%-Apartament 2 camere, etaj 1, cu LIFT-Timisoara

ID: P2086 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu LIFT avand regimul de inaltime P+3, anul constructie 2025. Apartamentul dispune de balcon de 10 mp, loc de parcare inclus in pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat ...

2083 EUR/m2 | 48 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Utilat Cu Tot Ce Se Vede In Poze Zona Giroc Calea Urseni
8
10

Apartament deosebit cu 2 camere situat pe doua niveluri, su: 64mp, et.2 din 2. Compartimentare inteligentă: Primul nivel: living spațios cu zonă de dining, bucătărie și baie . Mansardă: dormitor primitor, birou și un spațiu generos de depozitare de 13 m Suprafață utilă bine optimizată pentru confort ...

1406 EUR/m2 | 64 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina
19
6

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Super Oferta - Apartament cu 2 camere, predare la cheie, zona Torontalului
5
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. Daca esti in cautarea unei oferte sub pretul pietei, acest apartament este ceea ce cauti. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, cu acces rapid catre ...

1879 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului
9
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material ...

1979 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere la parter cladire istorica in Timisoara
16
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1900, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...

1715 EUR/m2 | 51 m2

Fabric, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Iosefin
11
11

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1920, structura caramida, material ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Braytim. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar.
11
1

Braytim. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar.

Vand apartament cu 2 camera, in bloc nou, zona Braytim. Situat la etajul 2 din 3. Bucatarie inchisa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat la cheie integral, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 89.900 Euro. Tel 0783073754.

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.
4
1

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc NOU, in zona Girocului, aproape de Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, baie cu geam, terasa, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Pret 88.000 Euro. ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.
10
1

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de ESO si de Profi. Blocul dispune de LIFT. Incalzire in pardoseala, baie cu geam, terasa spatioasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat, CF la zi. Pret 95.000 Euro. Tel 0783073754.

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.
5
1

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim. Situat la etaj intermediar, finisat la cheie, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 terase, baie cu geam, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 89.900 Euro. Tel 0783073754.

1954 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. La asfalt. Etaj 1. Mobilat si utilat.
11
1

Langa ESO. La asfalt. Etaj 1. Mobilat si utilat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, de Profi si de mijloacele de transport in comun. Etaj 1, incalzire prin pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 aparate de aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, complet mobilat ...

1959 EUR/m2 | 51 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de ZONE2. Mobilat si utilat modern. Disponibil imediat.
8

Vand apartament cu 2 camere, in Braytim, aproape de restaurantul Zone2, in bloc nou tip viluta, doar 8 ap in tot blocul. Complet mobilat si utilat modern si cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, aer conditionat, baie cu geam, terasa. Loc de ...