Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etaj 2 din 2, cu pod, zona Aeroport, comision 0%
18

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 2 etaje și pod, construit din cărămidă, în anul 1960, în cartierul Aeroport. Apartamentul, cu o suprafaţă utilă de 45 mp, se vinde mobilat și utilat complet, așa ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%-Apartament 2 camere, etaj 1, cu LIFT-Timisoara
8

COMISION 0%-Apartament 2 camere, etaj 1, cu LIFT-Timisoara

ID: P2086 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu LIFT avand regimul de inaltime P+3, anul constructie 2025. Apartamentul dispune de balcon de 10 mp, loc de parcare inclus in pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat ...

2083 EUR/m2 | 48 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere, loc de parcare inclus
5

Apartament de 2 camere, loc de parcare inclus

Blitz te invita sa descoperi un apartament deosebit într-un ansamblu boutique din Mehala, ideal pentru cei care apreciază designul modern și confortul premium. Cu o suprafață utilă de 47,63 mp și balcon de 3,21 mp, locuința oferă un spațiu luminos și bine compartimentat, perfect pentru un stil de viață ...

2379 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, loc de parcare inclus
5
1

Apartament cu 2 camere, loc de parcare inclus

Blitz va propune acest apartament cu 2 camere, situat în zona Mehala. Cu o suprafață utilă de 50 mp și un balcon de 3,5 mp, imobilul nou oferă un spațiu generos și primitor, ideal pentru un stil de viață contemporan. Beneficiind de sistem de încălzire în pardoseală, apartamentul asigură o temperatură ...

2338 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 50 mp, zona Mehala
5

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 50 mp, zona Mehala

Blitz te invită să descoperi un apartament deosebit într-un ansamblu boutique din Mehala, ideal pentru cei care apreciază designul modern și confortul premium. Cu o suprafață utilă de 50,22 mp și balcon de 3,53 mp, locuința oferă un spațiu luminos și bine compartimentat, perfect pentru un stil de viață ...

2314 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 67 mp, zona Cetate
15

Apartament 2 camere, 67 mp, zona Cetate

Blitz, vă propune spre vânzare un apartament situat într-o clădire cu semnătură arhitecturală, proiectată de renumitul arhitect Rudolf Szömörkényi și construită de Edmund Spányi – Arhitectura S.A. Această marcă montată oficial în imobil confirmă calitatea și importanța arhitecturală a clădirii. Puncte ...

2687 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, antreu spatios, 3 terase- una inchisa, garaj, zona Medicina
14
2

Blitz va propune spre vanzare un apartament deosebit situat la parterul inalt al unui imobil construit in anul 1970, avand garajul inchis cu telecomanda chiar sub apartament. Imobilul este construit din caramida, peretii avand o grosime de 40 cm, planseul este din beton iar podul este inalt, existand ...

2656 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere, terasa 30 mp, tva inclus/loc de parcare inclus
2
2

Sunteti in căutarea unui apartament modern în Timișoara? Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Mehala, este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul și tehnologia de ultimă generație. Cu o suprafață utilă de 52,66 mp și terasa de 30 mp, imobilul nou oferă un spațiu generos și primitor, ...

2566 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere, loc de parcare inclus, TVA INCLUS
8
15

Apartament de 2 camere, loc de parcare inclus, TVA INCLUS

Sunteti in căutarea unui apartament modern în Timișoara? Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Mehala, este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul și tehnologia de ultimă generație. Cu o suprafață utilă de 50 mp și un balcon de 3,5 mp, imobilul nou oferă un spațiu generos și primitor, ...

2324 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare Inclus
1
4

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare Inclus

Vă prezentăm un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Mehala din Timișoara, ideal pentru cei care apreciază confortul și standardele ridicate de calitate. Cu o suprafață utilă de 47.63 mp și un balcon de 3.21 mp, locuința oferă un spațiu bine compartimentat și funcțional. Blocul este în curs ...

2368 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX
12
2

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX

Blitz ofera spre vânzare apartament amplasat în zona Piața Victoriei și dispune de 2 camere cu o suprafață utilă de 50 mp. Este complet decomandat și se află la etajul 7 din 8, beneficiind de lift. Dotările includ centrală proprie, aer condiționat, balcon și o debara, oferind confort și utilitate într-un ...

4018 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, centrala proprie, bloc izolat, Spitalul Judetean
8

Dr vanzare apartament cu 2 camere + boxa de 9 mp, situat la 2 minute de mers fata de Spitalul Judetean Suprafata utila de 42 m Etaj: 4 din 5,anvelopat Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat: bucătărie mobilată şi dotată (aragaz, cuptor,frigider, maşină de spălat rufe, aer condiţionat, ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
23

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 82900 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 și un parter plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Se poate închiria la 350 euro pe lună Tel:

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

 Apartement 2 camere, parter, 50mp utili - zona Sagului
10

Apartement 2 camere, parter, 50mp utili - zona Sagului

ID: p2620 WestHub Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, 50mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Apartamentul dispune de balcon de 2 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de ...

1860 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea