Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Cam-1 Min Spitalul Judetean-48MP-Mobilat-Centrala-77000 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Complexul Studentesc Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere premium - Calea Urseni - loc de parcare inclus
8

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Calea Urseni, într-un imobil intim cu doar 8 apartamente. Locuința se remarcă prin finisaje de calitate superioară și mobilier realizat integral la comandă, fiind ideală pentru cei care caută confort, intimitate și un spațiu eficient ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Giroc. Aproape de Hotel IQ. Etaj 2!
10

Giroc. Aproape de Hotel IQ. Etaj 2!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc; Este situat la etajul 2 din 3, izolat exterior, cu o suprafata utila de 49 mp + 1 balcon de 5,31 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare ...

1735 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare Inclus
1
4

Apartament 2 camere | Mehala | Loc de parcare Inclus

Vă prezentăm un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Mehala din Timișoara, ideal pentru cei care apreciază confortul și standardele ridicate de calitate. Cu o suprafață utilă de 47.63 mp și un balcon de 3.21 mp, locuința oferă un spațiu bine compartimentat și funcțional. Blocul este în curs ...

2368 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX
12
2

Apartament, 2 camere, 50mp, zona Piata Victoriei LUX

Blitz ofera spre vânzare apartament amplasat în zona Piața Victoriei și dispune de 2 camere cu o suprafață utilă de 50 mp. Este complet decomandat și se află la etajul 7 din 8, beneficiind de lift. Dotările includ centrală proprie, aer condiționat, balcon și o debara, oferind confort și utilitate într-un ...

4018 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere | Decomandant | Finisaje Moderne | Giroc - ID V1371
12
5

ID intern: V1371 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1831 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Timisoara- zona Ronat
9
5

Apartament 2 camere, Timisoara- zona Ronat

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat situat in localitatea Timisoara, zona Ronat, aflat la parter inalt intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1920, structura si material zidarie ...

1577 EUR/m2 | 52 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Langa Zone 2. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat
13

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
FARA Comision. BLOC NOU in ORAS. Bucatarie inchisa. TERASA 10 mp
17
8

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 48 mp + terasa 10 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle, usa intrare din metal, usi interior ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere la etajul 3 - zona Tipografilor
7

Apartament 2 camere la etajul 3 - zona Tipografilor

Apartament cu 2 camere | Centrala proprie | Investitie ideala - zona Tipografilor. FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona accesibila din Timisoara – Kaufland M. Kogalniceanu, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, centrala proprie, bloc izolat, Spitalul Judetean
8

Dr vanzare apartament cu 2 camere + boxa de 9 mp, situat la 2 minute de mers fata de Spitalul Judetean Suprafata utila de 42 m Etaj: 4 din 5,anvelopat Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat: bucătărie mobilată şi dotată (aragaz, cuptor,frigider, maşină de spălat rufe, aer condiţionat, ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 5, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2019, structura beton, material ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 Camere | Zona Cetatii | Parter | 40 mp
8

COMISION 0%. pentru cumparator! Apartament cu 2 camere, renovat, mobilat, cu centrală proprie – situat la parter, în zona Bulevardul Cetății, lângă Școala Generală 19 Avram Iancu Tip imobil: Apartament cu 2 camere, semidecomandat Locație: Timișoara – Bulevardul Cetății, lângă Școala Generală 19 Avram ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea