Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
COMISION 0%-Apartament 2 camere, etaj 1, cu LIFT-Timisoara
8

COMISION 0%-Apartament 2 camere, etaj 1, cu LIFT-Timisoara

ID: P2086 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu LIFT avand regimul de inaltime P+3, anul constructie 2025. Apartamentul dispune de balcon de 10 mp, loc de parcare inclus in pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat ...

2083 EUR/m2 | 48 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 2 Camere Etaj 1 Centrala Proprie Design Realizat Cu Designer Zona Complex Olimpia
9
1

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 48 mp utili, mobilat - Torontalului
9

Apartament 2 camere, 48 mp utili, mobilat - Torontalului

ID: P2420 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 65mp utili, situat la etajul 6, intr-un bloc cu regim de inaltime P+16, anul constructiei 2025. Apartamentul dispune de balcon de 3mp, loc de parcare. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2916 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere - bloc nou
4

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere - bloc nou

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu 5 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2296 EUR/m2 | 52 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, zona Soarelui, ideal locuinta sau investitie
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, antreu spatios, 3 terase- una inchisa, garaj, zona Medicina
14
2

Blitz va propune spre vanzare un apartament deosebit situat la parterul inalt al unui imobil construit in anul 1970, avand garajul inchis cu telecomanda chiar sub apartament. Imobilul este construit din caramida, peretii avand o grosime de 40 cm, planseul este din beton iar podul este inalt, existand ...

2656 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1408
13
3

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1408

ID intern: V1408 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere, terasa 30 mp, tva inclus/loc de parcare inclus
2
2

Sunteti in căutarea unui apartament modern în Timișoara? Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Mehala, este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul și tehnologia de ultimă generație. Cu o suprafață utilă de 52,66 mp și terasa de 30 mp, imobilul nou oferă un spațiu generos și primitor, ...

2566 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere, loc de parcare inclus, TVA INCLUS
8
15

Apartament de 2 camere, loc de parcare inclus, TVA INCLUS

Sunteti in căutarea unui apartament modern în Timișoara? Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Mehala, este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul și tehnologia de ultimă generație. Cu o suprafață utilă de 50 mp și un balcon de 3,5 mp, imobilul nou oferă un spațiu generos și primitor, ...

2324 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere fara vecini deasupra - Sagului
8
2

Apartament 2 camere fara vecini deasupra - Sagului

2 Camere la mansarda, cu un potential urias de transformare si un pret care iti lasa loc de amenajare. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Calea Sagului, intr-un imobil bine intretinut la mansarda, finalizata in anul 2012, construita pe structura de BCA. ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 62 mp, Ideal locuinta sau investitie - Comision 0%
14

Descopera un apartament versatil, perfect atat pentru locuinta, cat si pentru investitie, situat intr-una dintre cele mai accesibile zone din Timisoara. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Fabric, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1900, ...

1296 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis