Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere, Zona 0, langa Parcul Carmen Silva
7
1

Apartament 2 camere, Zona 0, langa Parcul Carmen Silva

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Balcescu- Elisabetin, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, situat la parter intr-un imobil P+1. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de centru, parcuri, scoli, ...

1576 EUR/m2 | 38 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vaznare 2 camere, etaj intermediar,Iulius Mall Timisoara
13

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Lipovei, la doar cateva minute de mers pe jos fata de Iulius Mall. Zona buna, cu acces facil la numeroase puncte de interes si statii ale mijloacelor de transport in comun. Apartamentul ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro
7
5

Ap.2 camere ( SAD) + curte 45mp - 85.000 Euro

De vanzare spatiu modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 47 mp si curte proprie de 45 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Imobilul este inregistrat ca S.A.D. (spatiu cu alta ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere 54 mp etajul1 zona Braytim
7
26

Apartament cu 2 camere 54 mp etajul1 zona Braytim

Apartamente cu 2 camere, situat intr-un imobil P+E+M, cu suprafata de 54 mp+terasa, etajul 1. La doar 3 minute de mers pe jos se află centrele comerciale și farmacii. Materialele folosite sunt de calitate superioară, finisajele atent selectate și executate. Apartamentul este compartimentat cu un hol ...

1398 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere Braytim
15
5

Apartament cu 2 camere Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si renovat CENTRALA ET 2 SAGULUI
6
1

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 49 mp, decomandat, recent renovat, situat la etajul 2, pe strada principală Calea Sagului, geamurile sunt cu vedere în spatele blocului, dispune de centrală termică. Pret. 94000 euro Telefon. 0723674418

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat etajul 1 CENTRALA PROPRIE Sagului Doina
10
1

Va ofer spre vanzare vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1. Este situat in zona Piata Doina, Calea Sagului in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun (33, 9). Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

2000 EUR/m2 | 40 m2

DOINA, Timisoara, Timis

 Apartament cu 2 camere in Giroc  Braytim 5 in spate la LIDL
4
1

Apartament cu 2 camere in Giroc Braytim 5 in spate la LIDL

Apartament cu 2 camere in Giroc, in spate la LIDL in cadrul Complexului Rezidential FUTURE RESIDENCE. Apartamentul are urmatoarele puncte de interes: - stație încărcare mașină electrică - lift - piscina in curta comuna - spații verzi amenajate - 5 minute de mers pe jos pana la Liceul David Voniga (scoala ...

2596 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 2 minute de benzinaria Eso Giroc Braytim
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp situat in Braytim, Giroc, lângă benzinăria Eso, bucătărie open space, complet mobilat și utilat, clima, centrală termică, loc de parcare. Pret. 110000 euro Telefon. 0723674418

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat etajul 1 Calea Urseni
7
1

De vanzare apartament decomandat compus din: Dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul are o suprafata utila de 47mp si este situat la etajul 1. Dispune si de 1 loc de parcare. Se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul se afla in Giroc - Calea Urseni, este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere ideal pentru INVESTITIE Braytim Timisoara
12

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 35 mobilat si utilat, este situat intr-un bloc construit in Decembrie 2017 si dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala. De-asemenea, locul de parcare este inclus in CF. Transport in comun este disponibil la distante intre ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere , 2 balcoane , 54 mp, etajul 4 în Calea Girocului

Va oferim spre vânzare apartament cu 2 camere , 2 balcoane , cu o suprafață de 54 mp, situat etajul 4 în Calea Girocului. Apartamentul este complet renovat : instalația electrică , instalația sanitară, întrerupătoare cu touch screen și control din telefon , yala inteligentă cu camera Wi Fi , cadă cu ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina zona  Braytim
4
2

Apartament cu 2 camere gradina zona Braytim

Vand apartamnt cu doua camere la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat parc la 2 minute, magazin PROFI GIROC, BRAYTIM
13
17

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53 mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 96000 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gradina la 2 minte de parc biserica Tosca
6

De vanzare apartament cu gradina, Braytim la cateva minute de biserica Tosca, intr-o zona de case si mai putine blocuri. Suprafata utila: 38 mp Compartimentare: 2 camere + bucatarie separata + hol Gradina proprie: 23 mp, inscrisa in CF, amenajata cu flori si verdeata Loc de parcare inclus An finalizare: ...

2132 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO
11
7

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente cu  2 camere  59 mp utili+balcon+loc de parcare etajul 1 zona  Braytim
13
16

Apartamente cu 2 camere 59 mp utili+balcon+loc de parcare etajul 1 zona Braytim

, Vand apartament cu 2 camere, open space+dormitor, cu o suprafata utila de 59 mp+balcon, situat la etajul 1, intr-o cladire cu regimul de inaltime P+2E+M. Apartamentul este situat intr-un imobil intabulat,fiind construit cu materiale de calitate. Fiecarui apartament ii revine cate un ...

1280 EUR/m2 | 59 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat  Timisoara- Giroc
8
8

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Timisoara- Giroc

De vanzae apartament 2 camere cu o suprafata de 49 mp situat in Timisoara- Giroc la parterul unui bloc nou. Apartamentul are balcon,centrala proprie pe gaz,loc de parcare, este utilat si mobilat cu mobila de comanda, incalzire in pardoseala. Pret . 81900 euro Telefon . 0723674418

1671 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 Calea Urseni Giroc
8
2

Apartament cu 2 camere etajul 1 Calea Urseni Giroc

Vă oferim spre spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1 din 3, într-un imobil nou construit in 2021, la doar câteva minute de Uzina de Apă Calea Urseni. Cu o suprafață utilă de aproximativ 50 mp + balcon generos de 4,3 mp, apartamentul impresionează prin compartimentarea practică, ...

1860 EUR/m2 | 50 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament CU 2 CAMERE mobilat si utilat cemtrala proprie - Zona Soarelui
9
4

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata utila de 49 mp + balcon deschis, situat la etajul 5 (mansarda înalta din BCA, izolata termic), într-o zona linittita si bine conectata in Zona Soarelui. Mobilat complet, cu mobilier si electrocasnice (frigiderul e nou schimbat in 2025) Centrala termica ...

1673 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița
6

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița Apartamentul este situat la parter și compus din living cu bucătărie open space, dormitor, baie și balcon toate separate. Este mobilat și utilat modern și deține centrala termica proprie și încălzire în pardoseală. Apartamentul deține și două locuri ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere,  centrala proprie, acoperis zona Soarelui