Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere zona Calea Aradului
15

Apartament 2 camere zona Calea Aradului

Apartament 2 camere zona Calea Aradului Apartamentul se vinde complet mobilat Balcon generos de 11 m Suprafata utila 57 mp

2163 EUR/m2 | 56 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, piscina privata, Future Residence Torontal
8

Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat situat in zona Torontal pe strada Grigore Alexandrescu nr.169. Cu o suprafață utilă de 53,67 acest apartament oferă un echilibru excelent ...

2150 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, bloc nou,  zona Lipovei
8

Apartament cu 2 camere, bloc nou, zona Lipovei

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere, situat intr-un complex rezidential modern din zona Lipovei. Amplasamentul este excelent, cu acces facil la mijloace de transport in comun, centre comerciale si puncte de interes. Apartamentul beneficiaza de o suprafata generoasa si dispune ...

2923 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
13
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere la doar 2 minute de benzinaria Eso Giroc Braytim
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp situat in Braytim, Giroc, lângă benzinăria Eso, bucătărie open space, complet mobilat și utilat, clima, centrală termică, loc de parcare. Pret. 110000 euro Telefon. 0723674418

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat etajul 1 Calea Urseni
7
1

De vanzare apartament decomandat compus din: Dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul are o suprafata utila de 47mp si este situat la etajul 1. Dispune si de 1 loc de parcare. Se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul se afla in Giroc - Calea Urseni, este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere ideal pentru INVESTITIE Braytim Timisoara
12

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 35 mobilat si utilat, este situat intr-un bloc construit in Decembrie 2017 si dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala. De-asemenea, locul de parcare este inclus in CF. Transport in comun este disponibil la distante intre ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere , 2 balcoane , 54 mp, etajul 4 în Calea Girocului

Va oferim spre vânzare apartament cu 2 camere , 2 balcoane , cu o suprafață de 54 mp, situat etajul 4 în Calea Girocului. Apartamentul este complet renovat : instalația electrică , instalația sanitară, întrerupătoare cu touch screen și control din telefon , yala inteligentă cu camera Wi Fi , cadă cu ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina zona  Braytim
4
2

Apartament cu 2 camere gradina zona Braytim

Vand apartamnt cu doua camere la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat parc la 2 minute, magazin PROFI GIROC, BRAYTIM
13
17

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53 mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 96000 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gradina la 2 minte de parc biserica Tosca
6

De vanzare apartament cu gradina, Braytim la cateva minute de biserica Tosca, intr-o zona de case si mai putine blocuri. Suprafata utila: 38 mp Compartimentare: 2 camere + bucatarie separata + hol Gradina proprie: 23 mp, inscrisa in CF, amenajata cu flori si verdeata Loc de parcare inclus An finalizare: ...

2132 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO
11
7

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente cu  2 camere  59 mp utili+balcon+loc de parcare etajul 1 zona  Braytim
13
16

Apartamente cu 2 camere 59 mp utili+balcon+loc de parcare etajul 1 zona Braytim

, Vand apartament cu 2 camere, open space+dormitor, cu o suprafata utila de 59 mp+balcon, situat la etajul 1, intr-o cladire cu regimul de inaltime P+2E+M. Apartamentul este situat intr-un imobil intabulat,fiind construit cu materiale de calitate. Fiecarui apartament ii revine cate un ...

1280 EUR/m2 | 59 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat  Timisoara- Giroc
8
8

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Timisoara- Giroc

De vanzae apartament 2 camere cu o suprafata de 49 mp situat in Timisoara- Giroc la parterul unui bloc nou. Apartamentul are balcon,centrala proprie pe gaz,loc de parcare, este utilat si mobilat cu mobila de comanda, incalzire in pardoseala. Pret . 81900 euro Telefon . 0723674418

1671 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Apartament CU 2 CAMERE mobilat si utilat cemtrala proprie - Zona Soarelui
9
4

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata utila de 49 mp + balcon deschis, situat la etajul 5 (mansarda înalta din BCA, izolata termic), într-o zona linittita si bine conectata in Zona Soarelui. Mobilat complet, cu mobilier si electrocasnice (frigiderul e nou schimbat in 2025) Centrala termica ...

1673 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița
6

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița Apartamentul este situat la parter și compus din living cu bucătărie open space, dormitor, baie și balcon toate separate. Este mobilat și utilat modern și deține centrala termica proprie și încălzire în pardoseală. Apartamentul deține și două locuri ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere,  centrala proprie, acoperis zona Soarelui
6
8

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, acoperis zona Soarelui

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, Soarelui, langa statie autobuz si tramvai,aproape de Gen 30 si zone comerciale. -Model mare 55mp,cu vedere pe doua parti,zugravit integral recent,tevi cupru recent schimbate! -Decomandat-Hol, bucatarie spatioasa,Living luminos,Baie,Dormitor si Balcon -Spatiu ...

1510 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Girocului Judetean
8

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Girocului Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, are centrala proprie, clima, complet mobilat și utilat (de la tacâmuri, aspirator, uscător de par, TV, masina spalat haine..)este situat in aproprierea complexului studentesc, spital judetean, McDonald's, strada Liviu Rebreanu, are 2 dormitoare mari, baie, ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie mobilat modern Calaea Sagului
10
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa de 8 mp Braytim
18
1

Apartament cu 2 camere terasa de 8 mp Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 3 din 4  langa benzinaria Eso