Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere, piscina privata, Future Residence Torontal
8

Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat situat in zona Torontal pe strada Grigore Alexandrescu nr.169. Cu o suprafață utilă de 53,67 acest apartament oferă un echilibru excelent ...

2150 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament mobilat si utilat, cu 2 camere, si bucătărie închisă, situat in zona Girocului, foarte aproape de Restaurant Briana, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă ...

1603 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Campeador - Vox - Luxury - Parcare subterana - Mobilat
20
1

Campeador - Vox - Luxury - Parcare subterana - Mobilat

NEO Imobiliare - Exclusivitate Oferim spre vanzare apartament cu doua camere situat in Complexul Campeador-Vox. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp + 7 mp balcon, este amplasat la etajul 8 din 9 si are o vedere placuta spre curtea interioara a ansamblului. Beneficiaza de: centrala termica, incalzire ...

2600 EUR/m2 | 50 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - 60 mp  - Terasa 30 Mp
12

Apartament 2 camere - 60 mp - Terasa 30 Mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, spatios, situat in Calea Torontalului, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 59.5 mp, terasa de aproximativ 30 mp si se afla la etajul 3. Beneficiaza de centrala termica proprie, incalzire in pardoseala, gresie si faianta de import ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat GRADINA  lipit de  TIMISOARA  300m pana la str Muzicescu
7
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat GRADINA lipit de TIMISOARA 300m pana la str Muzicescu

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 47 mp, decomanadat cu GRADINA, mobilat UTILAT, centrala proprie, parcare, curte, parter. Apartamentul se afla situat BRAYTIM, Giroc lipit de TIMISOARA 300m pana la str muzicescu aproape Buziasului , AEM. Pret. 100000 euro Telefon. ...

2128 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat et 2 DECOMANDAT LA 1 MINUT DE parc Neptun Giroc
13

Va propunen spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata de 57 mp utili, terasa spatioasa de 11 mp. Compartimentare: - Dormitor confortabil - Living luminos si generos - Bucatarie (închisa pentru confort si intimitate) Constructie 2023 standarde moderne: - Finisaje de calitate - ...

2174 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere decomandat la cateva minute de hotel IQ
7
14

2 camere decomandat la cateva minute de hotel IQ

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, bucataria separata, su 44 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 81000 euro Tel: 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 4 din 5 Calea Girocului
9
2

Apartament cu 2 camere et 4 din 5 Calea Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la et 4 din 5 pe Calea Girocului, în apropierea parcului Adolescenei, cu o suprafata de 52 m2, cu balcon tip logie, bucatarie separata si cu debara. Blocul este construit în anul 1980. Apartamentul dispune de geamuri termopan, parchet reconditionat, ...

1346 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Lux 2 Camere Centrala Proprie Terasa 38 Mp 2 Locuri De Parcare Zona Dumbravita
7

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat lux, cu materiale premium, centrala proprie, aer conditionat, incalzire in pardoseala, su: 50 mp, plus terasa de 38 mp , etaj1 din 2 si 2 locuri de parcare inscrise in Cf, disponibil imediat. Pret: 137000 Euro partial mobilat, s-au mobilat asa cum se vede in ...

2740 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Deosebit Zona Giroc Calea Urseni
8
5

Apartament 2 Camere Deosebit Zona Giroc Calea Urseni

Apartament cu 2 camere deosebit, mobilat și utilat, centrala proprie, su: 60 mp plus balcon, 1 loc de parcare si este dispus pe două niveluri, astfel: Nivel 1: hol, baie, bucătărie închisă, living Nivel 2: Dormitor Apartamentul dispune de: mașina de spălat vase, mașina ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Bloc Nou Centrala Proprie Zona Lidia Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, su: 44 mp și se află la parterul unui bloc nou cu 4 etaje. Apartamentul este bine compartimentat și include: dormitor living cu bucătărie open-space baie Se vinde parțial mobilat, cu mobilier de bucătărie și baie complet echipată. Pentru confort termic, apartamentul ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Lidia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Decomandat 2 Camere Centrală Proprie Etaj 1 Braytim
5
1

Apartamnet cu 2 camere, mobilat și utilat, mobilă fiind făcută pe comandă, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie nouă cu încălzire prin pardoseală aer condiționat nou, su: 56 mp plus balcon, 1 loc de parcare trecut în Cf, La câteva minute de mers pe jos de ESO, Școala, Grădiniță și foarte ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Etaj 1 Plus Boxa Zona Circumvalatiunii Cetatii
8
2

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului
5
1

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului

Apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, semi- decomandat, su: 40 mp, plus balcon cu intrare în boxă, cu rulouri la geamuri, situat la parter, cu grădină în fața, cu posibilitate de centrală proprie, teava de gaz fiind la aragaz, doar să achiziționati centrala, foarte aproape de toate punctele de interes ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Turist
8
1

Apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, recent renovat in totalitate, centrala proprie, eu: 49 mp, balcon inchis cu geamuri termopan, baie cu dus si geam, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Magazine, Farmacii, Shopping City, mijloacele de transport, ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 2 Camere Etaj 1 Centrala Proprie Design Realizat Cu Designer Zona Complex Olimpia
9
1

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Bloc Nou Zona Giroc Chisoda
5

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat gata de mutat, centrala proprie aer conditionat, ,fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie open-space, dormitor, hol si baie, su: 51,45 mp plus balcon de 8 mp, et.2 din 2 si 1 loc de parcare in curte privata, cu poarta automatizata. Disponibil imediat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea