Apartamente 2 camere

Promovat
Zona LIDL Torontalului!  2 Cam 51 mpu!
14
7

Zona LIDL Torontalului! 2 Cam 51 mpu!

Detalii tehnice: constructie Parter + 2 Etaje+ Etaj Retras, cu placa de beton turnata peste ultimul nivel si acoperis, structura de beton si zidarie caramida Porotherm, cu termoizolatie exterioara de polistiren de 10 cm. Dotari: - centrala proprie in condensare, cu incalzire prin pardoseala; - contorizare ...

1981 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Calea Sagului | Parter | Mobilat
9
3

360 Grade Imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat in zona Calea Sagului, vis-a-vis de unitatea de pompieri de pe Bulevardul 16 Decembrie 1989 – o zona excelenta, cu acces rapid catre toate punctele de interes ale orasului. Apartamentul are o suprafata utila ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in Complex Rezidential zona Torontalului COMISION 0
17

COMISION 0! Apartament cu 2 camere, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 55 mp, compartimentarea fiind practică, cu bucătărie închisă, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie openspace -living -dormitor -baie -balcon Apartamentul ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.
16
1

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.

De vânzare apartament cu două camere pe două nivele, cu o suprafață utilă de 59 mp. La primul nivel ,care se afla la etaj 1: livingul cu bucataria open space si o baie La mansarda ,se află dormitorul cu un dressing mare. Apartamentul beneficiază de terasă si de loc de parcare Localizare excelentă, ...

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Torontalului X City Tower 3
20

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 3, etaj 1, suprafata utila+logie si balcon 51 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2025, exista ...

2588 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 1, 45 mp - zona Circumvalațiunii
12

Apartament 2 camere, etaj 1, 45 mp - zona Circumvalațiunii

ID: P2690 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 45 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1960. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

3222 EUR/m2 | 45 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Investitie sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  langa Bega Bujorilor
8
1

Investitie sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1 langa Bega Bujorilor

Investitie sigura 2 garsoniere independente Etaj 1 langa Bega Bujorilor Va propunem spre vanzare o proprietate ideala pentru investitie, situata in zona Buziasului, la cateva minute de Centrul Comercial Bega Bujorilor. Apartamentul a fost recompartimentat inteligent in doua garsoniere complet ...

1433 EUR/m2 | 39 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului, spatios , etaj intermediar
10
2

Apartament 2 camere Sagului, spatios , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Sagului-Shopping City, la etajul 3 intr-un imobil cu regimul de inaltime P+4, decomandat, cu suprafata utila de 56MP plus balcon inchis de 4MP, compartimentat astfel: -Hol acces -Living cu balcon inchis -Dormitor -Bucatarie ...

1659 EUR/m2 | 56 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
23

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 82900 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
12
1

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Vand apartament 2 camere confort unu situat la etajul 5 10 cu lift in zona Circumvalatiunii -Gheorghe Lazar.Apartamentul este format din sufragerie cu balcon mare,bucatarie mare,dormitor,baie,2 holuri si boxa .Apartamentul este amenajat cu gresie,faianta,termopan,incalzire cu centrala proprie.Pret ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)

De vanzare apartament 2 camere etaj 4,zona sagului,pozitionat foarte aproape de Shopping City,mijloace de transport in comun,magazine ,scoala,tot ce se afla in imobil este nou ,poate fii disponibil si pentru inchiriere,detalii:0766881167

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dambovita
7
1

Apartament 2 camere zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita la etajul 4 din 5 nivele bloc reabilitat termic renovat complet confort 1 semidecomandat situat intr-un bloc reabilitat termic compus din : hol bucatarie spatioasa; camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; hol intermediar; ...

1667 EUR/m2 | 45 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp
2
1

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp

BLITZ vă propune spre vânzare un penthouse exclusivist, spațios și luminos, situat într-un bloc nou și modern (S+P+3E+ER), parte a unui ansamblu rezidențial premium, conceput pentru confort, siguranță și eficiență energetică. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 64,85 mp și o terasă impresionantă ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
8

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc izolat termic exterior in zona Girocului; - etaj 3/4+M; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, aer conditionat, ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 6, zona Torontalului X City Tower 4
14

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 4, etaj 6, suprafata utila+logie 58 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2026, exista posibilitatea ...

523 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea