Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la Dezvoltator-Lift
13

Apartament 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Mutare imediată Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 în corpul C1 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă de ...

2191 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap cu 2 camere, 72mp, complet renovat, demisol inalt, zona Bălcescu!
20

Comision 0! IMOBLU oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandate, cu suprafata utila de 72mp, aproape de centrul orasului și universități. Apartmanetul este la demisol inalt, cu geamuri mari, la curte comună cu alte 5 apartamente (vecini cum se cade) intr-o cladire P+1. Este complet ...

1383 EUR/m2 | 72 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de lux, 2 camere, complet mobilat, parcare. British School
20

De vanzare apartament de lux cu 2 camere decomandat, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, situat in zona Calea Aradului, in apropriere de British International School. Apartamentul a fost facut in totalitate impreuna cu un designer, pretul mobilei fiind 33.500 EURO + tva iar totalul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN COMPLEXUL CAMPEADOR CITY la 120.000 euro
20
1

NEO IMOBILIARE ,va propune spre vanzare ,2 apartamente cu 2 camere in complexul CAMPEADOR CITY -situat in Cl. Torontalului , situate la etajele 1 si 2/9 ,dotate cu centrala proprie,inc in pardoseala, si avand fiecare cate un loc de parcare supraterana. Suprafetele apartamentelor sunt 55 mp,utili si ...

2182 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament  unic in Complex Rezidential Nova Mehala
5

Apartament unic in Complex Rezidential Nova Mehala

ID: CP2454917 Golden Real Estate vă propune un apartament exclusiv – singurul de acest tip din ansamblu!   Zona de nord a orașului comunitate tânără, atmosferă modernă!   Suprafață utilă: 63 mp;  Balcon 3mp Compartimentare practică:     Living cu ieșire directă spre terasă;    Bucătărie închisă; ...

2335 EUR/m2 | 65 m2

nord, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea