Apartamente 2 camere

Promovat
Zona Bucovina - Centrala proprie, Model cu 2 balcoane!
11
1

Zona Bucovina - Centrala proprie, Model cu 2 balcoane!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Bucovina; Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din TIGLA; Model semidecomandat, care se poate face usor decomandat, model cu 2 balcoane inchise in PVC, vedere pe 2 parti, 2 debarale; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, ...

1707 EUR/m2 | 58 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Model spatios. Finisat la cheie. Langa Uzina de Apa.
12
1

Vand apartament cu 2 camere in zona Braytim, pozitie excelenta! Aproape de Uzina de Apa, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, in bloc Nou, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, rulouri electrice, site antitantari, baie cu geam, zidarie caramida, ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandate, bloc nou, la cheie
5
7

Apartament 2 camere, decomandate, bloc nou, la cheie

Comision 0%!!! Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 2 camere, la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 48 imobile finalizate + un parc privat. Apartamentul ...

1622 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, centrala proprie, bloc izolat, Spitalul Judetean
8

Dr vanzare apartament cu 2 camere + boxa de 9 mp, situat la 2 minute de mers fata de Spitalul Judetean Suprafata utila de 42 m Etaj: 4 din 5,anvelopat Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat: bucătărie mobilată şi dotată (aragaz, cuptor,frigider, maşină de spălat rufe, aer condiţionat, ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere la 5 minute de Shopping City Timisoara
10
5

Prețul este negociabil la 115.000 euro pentru plată integrală imediată, fără credit bancar. Apartament de vanzare cu 3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus Boxa generoasa cu acces facil, se afla intr o zona linistita intr un bloc ferit de galagia masinilor, in zona Sagului strada Florilor ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului
9
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material ...

1979 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Braytim. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar.
11
1

Braytim. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar.

Vand apartament cu 2 camera, in bloc nou, zona Braytim. Situat la etajul 2 din 3. Bucatarie inchisa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat la cheie integral, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 89.900 Euro. Tel 0783073754.

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.
4
1

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc NOU, in zona Girocului, aproape de Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, baie cu geam, terasa, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Pret 88.000 Euro. ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.
10
1

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de ESO si de Profi. Blocul dispune de LIFT. Incalzire in pardoseala, baie cu geam, terasa spatioasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat, CF la zi. Pret 95.000 Euro. Tel 0783073754.

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.
5
1

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim. Situat la etaj intermediar, finisat la cheie, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 terase, baie cu geam, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 89.900 Euro. Tel 0783073754.

1954 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. ETAJ intermediar. Langa Magazine si mijloace de transport.
9
4

Vand apartamentu cu 2 camere in zona Sagului-Dambovita, cu COMISION 0%. Intr-un complex rezidential no, cu parc, la asfalt, pozitie foarte buna, aproape de mijloacele de transport si magazine. Situat la etaj intermediar, cu lift, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. La asfalt. Etaj 1. Mobilat si utilat.
11
1

Langa ESO. La asfalt. Etaj 1. Mobilat si utilat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, de Profi si de mijloacele de transport in comun. Etaj 1, incalzire prin pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 aparate de aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, complet mobilat ...

1959 EUR/m2 | 51 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de ZONE2. Mobilat si utilat modern. Disponibil imediat.
8

Vand apartament cu 2 camere, in Braytim, aproape de restaurantul Zone2, in bloc nou tip viluta, doar 8 ap in tot blocul. Complet mobilat si utilat modern si cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, aer conditionat, baie cu geam, terasa. Loc de ...

2128 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.
11
1

Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in zona Girocului, aproape de benzinaria Eso si de Profi, la etaj intermediar. Model decomandat, cu bucataria inchisa, suprafata utila generoasa 56 mp + terasa mare 10 mp. Incalzire in pardoseala, aer conditionat. Finisat la cheie cu materiale de calitate, ...

1857 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
12
1

2105 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

apartament 2 camere zona Averescu
5
1

apartament 2 camere zona Averescu

Apartament 2 camere premium 65 mp utili + terasă + parcare subterană + boxă | 140.000 Se vinde apartament spațios cu 2 camere, situat într-un bloc modern construit în 2008, cu lift, la etaj intermediar (4 5). Suprafață utilă generoasă 65 mp, peste media apartamentelor similare Terasă ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere Timisoara
10
7

Vand apartament 2 camere Timisoara

Proprietar ofer spre vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1. Este situat in zona Piata Doina, Calea Sagului in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun (33, 9). Disponibil imediat. Informatii la

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | City of Mara | 63 mp | Mobilat
13

Apartament 2 camere | City of Mara | 63 mp | Mobilat

Daca iti doresti un apartament luminos, fara vecini deasupra si cu liniste reala, acest apartament din City of Mara bifeaza exact aceste avantaje. Pozitionarea la ultimul etaj si orientarea estica iti ofera lumina naturala dimineata si un plus de intimitate — un detaliu important atat pentru locuire, ...

2459 EUR/m2 | 63 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Girocului-3 Min Spitalul Judetean-40MP-Mobilat-Centrala-73.500 Euro! Neg
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului-Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, terasa, Braytim
20

Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, terasa, Braytim

Apartament 2 camere, 62 mp utili, etaj 1/3 – Timișoara, zona Braytim Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat într-un bloc exclusivist din zona Braytim – una dintre cele mai liniștite și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Imobilul are un regim redus de înălțime (P+2E+Etaj ...

2141 EUR/m2 | 62 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere, loc de parcare inclus
5

Apartament de 2 camere, loc de parcare inclus

Blitz te invita sa descoperi un apartament deosebit într-un ansamblu boutique din Mehala, ideal pentru cei care apreciază designul modern și confortul premium. Cu o suprafață utilă de 47,63 mp și balcon de 3,21 mp, locuința oferă un spațiu luminos și bine compartimentat, perfect pentru un stil de viață ...

2379 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, loc de parcare inclus
5
1

Apartament cu 2 camere, loc de parcare inclus

Blitz va propune acest apartament cu 2 camere, situat în zona Mehala. Cu o suprafață utilă de 50 mp și un balcon de 3,5 mp, imobilul nou oferă un spațiu generos și primitor, ideal pentru un stil de viață contemporan. Beneficiind de sistem de încălzire în pardoseală, apartamentul asigură o temperatură ...

2338 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea