Apartamente 2 camere

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Aradului   parter !!
7
3

Apartament 2 camere decomandat Aradului parter !!

COMISION 0% !! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat si spatios in zona Aradului pe Strada Dej la parterul unui bloc tipologia P+4 compartimentat astfel : - 2 camere decomandate - bucatarie spatioasa - hol - debara - balcon deschis Au fost aduse ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de ZONE2. Mobilat si utilat modern. Disponibil imediat.
8

Vand apartament cu 2 camere, in Braytim, aproape de restaurantul Zone2, in bloc nou tip viluta, doar 8 ap in tot blocul. Complet mobilat si utilat modern si cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, aer conditionat, baie cu geam, terasa. Loc de ...

2128 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, bloc nou, loc de parcare, zona Mehala
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 3, intr-un bloc cu regim ...

2026 EUR/m2 | 49 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

1776 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de 48 mp - zona Medicina
15

Apartament cu 2 camere de 48 mp - zona Medicina

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Tipografilor, aproape de facultatea de medicina. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Tipografilor, aflat la etajul Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. ...

2677 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat | Centrala proprie | A.C. | Comision 0%
6
1

Apartament 2 camere, decomandat | Centrala proprie | A.C. | Comision 0%. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Aeroport, intr-un imobil cu regim de inaltime P+2, la etajul 2. Detalii principale: Suprafata utila: 45 mp; Constructie: 1970; Structura: ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
17
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Destiantia imobilului este SAD, anul constructiei ...

3012 EUR/m2 | 46 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Sagului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Kaufland Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Kaufland Sagului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura ...

2065 EUR/m2 | 37 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament Central cu 3 camere decomandate
10
2

Proprietar vand apartament Central cu 3 camere decomandate

OCAZIE UNICĂ VÂNZARE URGENTĂ -ULTRACENTRAL VALABILĂ DOAR PANA 1 Iunie 2026..pt ca am deja 2 clienți cu oferte si cea mai mare ofertă castigă apartamentul mobilat la cheie+ poate fi folosit ca o afacere prin închiriere.. NU STIU DACA MAI EXISTA ASA OFERTĂ IN TM! GRĂBITI-VĂ! Demisol înalt luminos ...

1457 EUR/m2 | 81 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zone Cafe 2 Calea Urseni plus Mansarda de 45 mp
6
1

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Calea Urseni, disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata de 52 mp. Pret 99 999 Euro ! Se adauga mansarda de 45 mp Este un apartament cu 2 camere decomandat, centrala proprie, mansarda proprie ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

calea urseni, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
17
20

2094 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - bucatarie mobilata - zona Soarelui - Sud Plaza
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 44 m². Compartimentarea este open space, oferind ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, spatios, 65mp utili, zona Steaua - ID V4916
20
1

ID intern: V4916 Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea