Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Proprietar Apartament Parter Iulius Mall
8
21

Proprietar Apartament Parter Iulius Mall

Proprietar vand apartament 2 Camere renovat situat la 10 minute de Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie prevazuta cu vana și geam de aerisire, living și dormitor. Dispune de gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Etaj 1 Plus Boxa Zona Circumvalatiunii Cetatii
8
3

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
4

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Vand apartament 2

Vand apartament

Vând apartament zona Gh Lazar Circumvalatiunii - 2 camere nedecomandat 47m2 la etajul 1 din 4 renovat in 2016 cu instalatie electrica nouă . Se vinde parțial mobilat și utilat . Totodată împreună cu apartamentul se vinde și garajul ( sub bloc ) 25 m2 . apartamentul mai dispune și de boxă la subsol și ...

3021 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră cu 2 camere
4
8

Vând garsonieră cu 2 camere

Persoana fizica,vând garsonieră cu dormitor și bucătărie separate, 24 mp. Situat în Calea Buziașului, mobilat, izolat, cu aparat de aer condiționat, etaj 4. Dispune de o debara pentru uscat rufe la comun cu vecina de vis-a-vis. Pentru detalii contactați numărul de telefon anexat acestui anunț.

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  - Calea Lipovei   Ideal locuinta sau investitie
8

Apartament 2 camere - Calea Lipovei Ideal locuinta sau investitie

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere, situat în zona Calea Lipovei o locație apreciată pentru liniște, accesibilitate și proximitatea față de numeroase facilități urbane. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 5 (bloc mansardat), într-un bloc izolat termic, oferind un confort ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat - complex privat - curte 30 mp - 110.000 euro
12

Apartamentul are 2 camere, decomandat, cu suprafata utila de 52 mp + curte 30 mp, fiind situat intr-un bloc nou la limita dintre Timisoara si Giroc. Apartamentul dispune de termostat in fiecare camera, centrala proprie, incalzire in pardoseala TECE, aparataje electrice Gewiss, geamuri cu 5 camere profil ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

SE VINDE cu 95500 , ap decomandat, cu 2 camere mari,confort 1, etaj 1, zona Barnutiu, lângă ING Bank

Se vinde apartament cu 2 camere, confort 1, etaj 1, zona cu infrastructura integrala, curata, civilizata, strada bine pozitionata, cu spatii verzi. Blocul se afla lângă ING Bank de pe bulevardul principal Barnutiu, calea Lugojului. Bloc din beton, construit in 1988.Bloc structura beton, boxa inclusa ...

1837 EUR/m2 | 52 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Apartment 2 camere decomandat Girocului (str Mureș)
8

Apartment 2 camere decomandat Girocului (str Mureș)

Vând Apartament 2 camere decomandat 50. 04 mp + 4 mp balcon închis cu termopan. Este situat la etajul 4 din 4, bloc anvelopat, încălzirea este prin calorifere de la Termoficare și aparat de aer condiționat. Are geamuri termopan, inclusiv balconul este închis cu geamuri termopan. Apartamentul necesita ...

1444 EUR/m2 | 54 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere 42 mp Girocului
8
2

Proprietar vand apartament 2 camere 42 mp Girocului

Proprietar vand apartament 2 camere Balantei Martir Marius Ciopec, et 4 cu acoperis, bloc izolat. Apartamentul se poate preda imediat. Dispunem de termopane integral, rulouri eslinger, contorul de gaz existent cat si al dooilea foc pentru centrala pe gaz pravazut si existent. Puncete de interes disponibile ...