Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
6

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter
1
34

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil

1980 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea