Promovat
Garsoniera complet renovata - Zona Steaua
4
1

Garsoniera complet renovata - Zona Steaua

REX Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de 15 mp, complet renovata in zona Steaua - Timisoara. Proprietatea vine compartimentata astfel: - hol acces - baie - camera Ideal de inchiriat studentilor sau tinerilor aflati la inceput de drum. Pret solicitat: 23.500€ Pentru mai multe detalii ...

1567 EUR/m2 | 15 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
CI 653 Telegrafului,Garsoniera, Renovata
3

CI 653 Telegrafului,Garsoniera, Renovata

Agentia imobiliara AV Estate va ofera spre vanzare o garsoniera, 1 camera,Renovata,avand suprafata utila de 21mp, situata la Et.4 intr-un imobil in regim de inaltime P+4E, in zona Telegrafului,Blocul are acoperis cu tigla . Apartamentul este Renovat si amenajat. Compartimentarea imobilului : - camera ...

1881 EUR/m2 | 21 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc
3
86

De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc

Vand garsoniera in Complexul Studentesc, str Milcov, etaj 2, suprafata de 21 mp, complet mobilata. Se poate ocupa imediat. Ideal pentru investitie.

1429 EUR/m2 | 21 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră, ideală pentru investiție   Lipovei, lângă Iulius Mall
6
4

Garsonieră, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall

Garsonieră cochetă, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall Agenție imobiliară vă propune spre vânzare o garsonieră practică și bine poziționată, cu o suprafață utilă de 21 mp, situată în zona Lipovei Kappa, la doar 400 m de mers pe jos până la Iulius Mall. Locuința se află într-un ...

1810 EUR/m2 | 21 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
30

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Se da spre vanzare gsoniera in zona Lipovei,aproape de oficiul postal,la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 27 mp,se vinde complet utilata si mobilata. Se afla situata in apropiere de mijloace de tranport,dar si de alte puncte de interes,cum ar fi gradinite,scoli,magazine,etc. Se vinde imediat! Pentru ...

1630 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui
3
69

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare o garsoniera aflata la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, situat in zona Soarelui. Garsoniera are o suprafata utila de 32mp. Garsoniera a fost recent renovata, nefiind locuita dupa renovare. Amplasarea imobilului ofera acces facil catre punctele cu interes major din zona, ...

1406 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona  Bld. 16 Decembrie
4
28

De vanzare garsoniera zona Bld. 16 Decembrie

De vanzare o garsoniera 19 mp cu baie proprie Bulevardul 16 Decembrie. Etaj 3. Se vinde complet mobilata si utilata. Mai multe informatii la numarul de telefon. Nu ezitati sa sunati!

1553 EUR/m2 | 19 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Olimpia-Stadion
3
1

Garsoniera de vanzare in zona Olimpia-Stadion

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Olimpia Stadion,situata la etajul 3,cu o suprafata de 32 mp,se vinde mobilata modern si utilata cu toate cele necesare. Acces rapid la facultati,universitati,UPT,UVT,magazine,hipermarketuri,iar accesul spre oras se face prin mijloacele de transport in comun. Este ...

1875 EUR/m2 | 32 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera  in zona  Blajcovici
6
26

De vanzare garsoniera in zona Blajcovici

Garsoniera de vanzare pe strada Barzava, o zona linistita de case, cu mai multe spatii verzi in imprejurimea blocului.Garsoniera se situeaza la parter intr-un bloc de 4 etaje cu 4 pe etaj. Suprafata este de 27mp.Este utilata si mobilata. Pentru mai multe infornatii sunati la numarul de telefon afisat! ...

1481 EUR/m2 | 27 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lipovei
3
15

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 26 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1692 EUR/m2 | 26 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Iosefin
3
16

De vanzare garsoniera zona Iosefin

Va prezentam spre vanzare o garsoniera la etajul 1 in zona Iosefin. Dispune de o suprafata utila de 25mp. Aproape de Bega, mijloace de tranport in comun, Gara Timisoara. Se vinde complet mobilata si utilata, cu centrala proprie si AC. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat!

1680 EUR/m2 | 25 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera in zona Steaua
3
27

de vanzare garsoniera in zona Steaua

Se ofera spre cumparare o garsoniera in zona Steaua. Suprafata: 27mp. Etaj: 2. Puncte de interes: transport in comun, magazine, Shopping City, scolii. Compartimentare: semi-decomandat. Disponibilitate: imediata. Va asteptam la o vizionare! Sunati la numarul de telefon afisat!

1481 EUR/m2 | 27 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
CI641 Sagului,1 camera,Renovat
10
1

CI641 Sagului,1 camera,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament (garsoniera ) recent Renovat,cu 1 camera,la Et.4 din 4,situat in zona Sagului,aproape de Piata Doina.Blocul are acoperis.,Apartamentul este semidecomandat,avand suprafata utila de 22 mp, Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu de depozitare - ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Modern
7
4

De vanzare garsoniera zona Modern

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Modern! Garsoniera este aproape de Lidl, Kaufland, gradinita!! Complet mobilata si utilata, garsoniera are o suprafata de 23mp, semidecomandata, la etajul 2 al blocului. Are de asemenea si AC. Pentru vizionari sau alte detalii va rugam sunati la numarul de telefon ...

Modern, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 Zona Buziasului
8

Garsoniera etaj 3 Zona Buziasului

YouPro.ro va propune spre vanzare o garsoniera,situata in zona Buziasului, disponibila la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 20 mp.Confortul termic se face de la reteaua Colterm. Vecinatati : Profi,Auchan,Lidl,Gradinita nr 38,Liceul Electrotimis. Imobilul este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie ...

2000 EUR/m2 | 20 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Parter Zona Cerna Heaven
10
4

Garsoniera Parter Zona Cerna Heaven

YouPro.ro va propune spre vanzare o garsoniera,situata in zona Cerna - Stadion. Este disponibila la parter din 4, cu o suprafata de 17 mp. Este structurata astfel : Hol,Bucatarie,Baie cu ventilatie,camera. Vecinatati : Strandul Heaven, Baza Sportiva 2. Zona Complex la 15 minute de mers pe jos,Spitalul ...

1824 EUR/m2 | 17 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata zona Buziasului
8
1

Garsoniera Renovata zona Buziasului

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera renovata situata in zona Buziasuui. Garsoniera se desfasoara pe o suprafata de 24 mp ideala pentru locuit sau ca investitie in vederea inchirierii ulterioare.Garsoniera a fost renovata complet de la zero, cu atentie la detalii si materiale de calitate: bull; ...

2063 EUR/m2 | 24 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Complex Studentesc
5

Garsoniera zona Complex Studentesc

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera situata in zona Complexul Studentesc din Timisoara. Garsoniera este pozitionata la parterul unui bloc de 4 etaje. Sunt doar cate 4 apartamente pe fiecare nivel.Este ideala atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea inchirieii ulterioare. Pretul solicitat ...

2040 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Direct Proprietar Lux Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului
12

Direct Proprietar Lux Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului

FARA COMISION!!! Direct proprietar vand apartament cu 1 camere, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare nivel. Imobilul este situat in apropiere de statie de mijloace de transport, scoala, supermarket.Este ideal atat pentru locuit cat si ca ...

2140 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea