Ultracentral Medicina Take Ionescu

25 500 EUR 2318 EUR/m2
Valabil din 5/22/2026 11:13:33 PM
Specificații
Suprafata utila
11 m2
Etaj
Anul constructiei
1970
Numar niveluri
4
Descriere
YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera situata ultracentral in zona Medicina Take Ionescu din localitatea Timisoara. Garsoniera este pozitionata la parter. Dispune de baie proprie,mini bucatarie, termopane, usa metalica la intrare. Este disponibila imediat. Pretul solicitat de proprietare este de 25.500 euro.

ID anunț: 1779481545

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.

YouPro.ro

Agenție imobiliară

EXCELENT - 5 evaluări

Cei mai mulți utilizatori ar descrie experiența cu acest utilizator ca fiind foarte bună