De vanzare garsoniera in zona Buziasului
4
69

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera, situata in zona Buziasului. Se afla la etaj intermediar, etajul 3 din 5 , reabilitat termic. Are o suprafata de 25 mp. Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: -Lidl si Profi; - Statii de transport ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera mobilata - etaj 1 - Zona Dambovita
3

Garsoniera mobilata - etaj 1 - Zona Dambovita

REX Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de 14mp utili in Timisoara, Zona Dambovita. Proprietatea vine compartimentata astfel: - hol acces - camera Incalzirea este asigurata de reteaua de termoficare a orasului. Datorita amplasamentului excelent in apropiere se afla: magazine, scoli, gradinite, ...

1833 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera  zona Bucovina
3
20

De vanzare garsoniera zona Bucovina

Oferim spre vanzare o garsoniera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Garsoniera este chiar la etajul 3 al unui bloc cu 5 etaje si are o suprafata utila de 26mp. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon.

1808 EUR/m2 | 26 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
8

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia
8
21

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia

Am de inchiriat garsoniera, etaj 1, Complexul Studentesc Olimpia, s utila 30 mp, baie bucatarie separata,utilat mobilat studenteste, centrala proprie noua pe gaz, 300 euro lunar + garantie

10 EUR/m2 | 30 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar,vând garsonieră
7
1

Proprietar,vând garsonieră

Apartamentul se află lângă magazinul Profi din calea Buziașului! Se vinde parțial mobilat,exact cum este în poze! Apartamentul este la etajul 3 4! Suprafața utilă 20.5mp! Încălzire colterm!!

2000 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsonieră compactă și practică, 15.67 mp, zona UMT – ideală pentru investiție
1
1

BLITZ vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona UMT, ideală atât pentru investiție, cât și pentru locuit. Proprietatea are o suprafață utilă de 15,67 mp și este compartimentată eficient astfel: cameră luminoasă de 11,65 mp, bucătărie separată și baie proprie. Garsoniera beneficiază de o ...

2074 EUR/m2 | 16 m2

UMT, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera
6
1

Proprietar vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră, zona Plavat, et.4, 15 mp, utilata și mobilata. Pret negociabil.

2533 EUR/m2 | 15 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera  - zona Buziasului - 31500 euro
5
8

Garsoniera - zona Buziasului - 31500 euro

Imobiliare pentru tine Timișoara va prezintă în exclusivitate o garsoniera de vânzare în zona Buziasului. Imobilul este situat pe strada Atomului. Compartimentare : - baie -bucatarie - dormitor Suprafata utila : 20.53 mp Imobilul dispune de instalație de climatizare ( clima). Încălzirea este ...

1575 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera ideala investitie | Zona Telegrafului
5

Garsoniera ideala investitie | Zona Telegrafului

District Real Estate va propune spre vanzare o garsoniera luminoasă și eficient compartimentată, ideala pentru investitie, in zona Telegrafului. Poziționarea excelentă a imobilului asigură un randament atractiv in vederea inchirierii. Garsoniera se desfasoara pe o suprafata utila de 22mp. Compartimentarea ...

1886 EUR/m2 | 22 m2

telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dacia
10
8

Garsoniera zona Dacia

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera confort 2,etaj 2, Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm, parțial mobilata,pret 45500 euro, usor negociabil

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera
6
16

Garsoniera

Proprietar ,vand o garsoniera mobilata ,curata cu toate facilitatile necesare unui stil de viață modern,aproape de toate punctele de interes,scoli,grădinițe,Lidl,Kaufland,mol,farmacii,foarte aproape și UVT centru,facturi de întreținere mici,electrocasnice noi,convertor de căldură nou,boiler nou,canapea ...

2333 EUR/m2 | 15 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera de la proprietar
4
34

Garsoniera de la proprietar

Proprietar vând garsoniera confort 2 renovata complet cu materiale de calitate, aer condiționat geamuri termopan usa metalica. La 30 de metrii mini mall Lidl Jisk etc, loc mare de joaca pentru copii, stație de autobuz Nr 32 in fata blocului. .Str bujorilor nr 160,et 4.Zona cu construcții de blocuri ...

1679 EUR/m2 | 14 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsonieră de vanzare, 20 mp - Timisoara
5

Garsonieră de vanzare, 20 mp - Timisoara

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată. Locuința este eficient compartimentată: accesul se face printr-un hol, din care se intră în baie (dotată cu cadă, chiuvetă și grup sanitar), iar în continuare în cameră. Din cameră se face accesul către balconul închis, unde este amenajată ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, 35 mp, zona Fratelia
2

Garsoniera de vanzare, 35 mp, zona Fratelia

Blitz a propune o garsonieră de vânzare – Zona Fratelia , 35 mp. Garsonieră situată într-o casă tip vilă, compartimentată în mai multe apartamente, cu intrare proprie. Imobilul dispune de contorizare separată pentru curent electric, apă și canalizare, iar gazul este în curs de separare. Locuința este ...

1686 EUR/m2 | 35 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră confort III 2

Vând garsonieră confort III

Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil

1917 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2
10

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2

Oferim spre vanzare o garsoniera confort 1 in calea Girocului-Plavat 2, centrala proprie pe gaz noua, 25 MP, formata din hol, baie, bucatarie si camera, 4 apartamente pe nivel, boxa spatioasa, termopane, gresie, faianta, parchet laminat, instalatie electrica schimbata, usa metal, izolatie noua, aproape ...

2280 EUR/m2 | 25 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Garsoniera, mobilata si utilata, etaj 4, zona Girocului
9

Garsoniera, mobilata si utilata, etaj 4, zona Girocului

ID: p2622 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera, 15mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1970. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii ...

2533 EUR/m2 | 15 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui
6

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui

Garsoniera are 13 mp este situat în zona Soarelui lângă parc ,școală 30 ,magazine ,este la etajul4 blocul avand acoperis.In Cf este trecut ca aprtament este in bloc de apartamente.Caldura este de la Colterm are plita electrica, masina spalat rufe și frigider este micuța dar dotata cu tot.Mobilierul și ...

2877 EUR/m2 | 13 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera 26 mp, zona Traian
3

Garsoniera 26 mp, zona Traian

Blitz vă propune o proprietate care are o suprafață utilă de 26 mp, fiind eficient compartimentată pentru a oferi confort și funcționalitate într-un spațiu optim organizat. Garsoniera beneficiază de dotări menite să asigure confortul zilnic: -centrală termică proprie -aer condiționat -geamuri termopan -ușă ...