Promovat
De vanzare garsoniera in zona Printul Turcesc
3
41

De vanzare garsoniera in zona Printul Turcesc

Zona Printul Turcesc! Oferta garsoniera de vanzare! Dam spre vanzare o garsoniera la etajul 2. La doar 10-15 min de mers cu masina sau tranportul in comun de Lidl, aproap de Parcul Lunei, restaurante, Piata Traian. Dispune de o suprafata utila de 21 mp si e vinde imediat mobilata si utilata ca in poze. ...

1296 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Buziasului
4
69

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera, situata in zona Buziasului. Se afla la etaj intermediar, etajul 3 din 5 , reabilitat termic. Are o suprafata de 25 mp. Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: -Lidl si Profi; - Statii de transport ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Gasoniera de vanzare in zona Buziasului
3
7

Gasoniera de vanzare in zona Buziasului

Vanzare in zona Buziasului de o garsoniera. Garsoniera se vinde ca in poze. Are 28mp si este la etajul 3. Este in zona sens AEM, aproape mijloace de transpot cat si Auchan, World Class, Lidl.

1321 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

de vanzare garsoniera in zona Steaua
3
27

de vanzare garsoniera in zona Steaua

Se ofera spre cumparare o garsoniera in zona Steaua. Suprafata: 27mp. Etaj: 2. Puncte de interes: transport in comun, magazine, Shopping City, scolii. Compartimentare: semi-decomandat. Disponibilitate: imediata. Va asteptam la o vizionare! Sunati la numarul de telefon afisat!

1481 EUR/m2 | 27 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
CI641 Sagului,1 camera,Renovat
10
1

CI641 Sagului,1 camera,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament (garsoniera ) recent Renovat,cu 1 camera,la Et.4 din 4,situat in zona Sagului,aproape de Piata Doina.Blocul are acoperis.,Apartamentul este semidecomandat,avand suprafata utila de 22 mp, Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu de depozitare - ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Modern
7
4

De vanzare garsoniera zona Modern

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Modern! Garsoniera este aproape de Lidl, Kaufland, gradinita!! Complet mobilata si utilata, garsoniera are o suprafata de 23mp, semidecomandata, la etajul 2 al blocului. Are de asemenea si AC. Pentru vizionari sau alte detalii va rugam sunati la numarul de telefon ...

Modern, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 Zona Buziasului
8

Garsoniera etaj 3 Zona Buziasului

YouPro.ro va propune spre vanzare o garsoniera,situata in zona Buziasului, disponibila la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 20 mp.Confortul termic se face de la reteaua Colterm. Vecinatati : Profi,Auchan,Lidl,Gradinita nr 38,Liceul Electrotimis. Imobilul este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie ...

2000 EUR/m2 | 20 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Parter Zona Cerna Heaven
10
4

Garsoniera Parter Zona Cerna Heaven

YouPro.ro va propune spre vanzare o garsoniera,situata in zona Cerna - Stadion. Este disponibila la parter din 4, cu o suprafata de 17 mp. Este structurata astfel : Hol,Bucatarie,Baie cu ventilatie,camera. Vecinatati : Strandul Heaven, Baza Sportiva 2. Zona Complex la 15 minute de mers pe jos,Spitalul ...

1824 EUR/m2 | 17 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata zona Buziasului
8
1

Garsoniera Renovata zona Buziasului

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera renovata situata in zona Buziasuui. Garsoniera se desfasoara pe o suprafata de 24 mp ideala pentru locuit sau ca investitie in vederea inchirierii ulterioare.Garsoniera a fost renovata complet de la zero, cu atentie la detalii si materiale de calitate: bull; ...

2063 EUR/m2 | 24 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Complex Studentesc
5

Garsoniera zona Complex Studentesc

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera situata in zona Complexul Studentesc din Timisoara. Garsoniera este pozitionata la parterul unui bloc de 4 etaje. Sunt doar cate 4 apartamente pe fiecare nivel.Este ideala atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea inchirieii ulterioare. Pretul solicitat ...

2040 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Direct Proprietar Lux Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului
12

Direct Proprietar Lux Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului

FARA COMISION!!! Direct proprietar vand apartament cu 1 camere, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare nivel. Imobilul este situat in apropiere de statie de mijloace de transport, scoala, supermarket.Este ideal atat pentru locuit cat si ca ...

2140 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Modern
9
2

Garsoniera Renovata Modern

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera renovata modern situata in zona Buziasului. Garsoniera dispune de instalatii sanitare noi, fiind complet renovata. Este pozitionata la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje din zona Buziasului in proximitatea Profi, sensul AEM, Brd. Este ideala atat pentru locuit ...

2273 EUR/m2 | 22 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Soarelui
7
38

Garsoniera Renovata Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera zona Soarelui situata pe strada Cerna la etajul 3, amenajata,utilata, mobilata, in suprafata de 22 mp, renovata in urma cu 1 an, garsoniera are si debara. Bloc linistit, cheltuieli de intretinere mici, se lasa cu tot cu mobila si electrocasnice.Pretul solicitat ...

1895 EUR/m2 | 22 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Central Telegrafului
7
1

Garsoniera Renovata Central Telegrafului

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera renovata situata in zona Telegraului in proximitatea Kaufland. Garsoniera este pozitionata central, structurata in hol, camera, baie si bucatarie. Dispune de mobilier modern si electrocanice. Este ideala atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea inchirierii ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

telegrafului, Timisoara, Timis

Garsoniera Olimpia Stadion
16
10

Garsoniera Olimpia Stadion

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera confort 2 din constructie situata in zona Olimpia Stadion pe strada Cerna.Garsoniera este structurata in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Este ideala ca investitie in vederea inchirierii. Pretul solicitat de proprietar este de 36.000 euro . ...

1636 EUR/m2 | 22 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Garsoniera micuța 12 mp
7
3

Garsoniera micuța 12 mp

Garsonieră de vânzare direct de la proprietar! Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland. Autobuzul 33 sau E1. E8 la 2 minute de mers pe ...

2083 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona AEM
3
2

Garsoniera de vanzare in zona AEM

Va oferim spre vanzare o GARSONIERA in zona AEM. Aveti in apropiere mijloace de transport si complex comercial Sud Plazza. Garsoniera este la etajul 3 si are o suprafata utila de 32mp. Se vinde ca in poze. Sunati pentru a viziona.

1844 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului 16

Garsoniera Buziasului

Vand garsoniera Buziasului parter 20 pret 42000 euro

5100 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu,  23500 euro
4

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, 23500 euro

De vanzare garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, etaj 3, 12 mp mobilată, 23500 euro

1958 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea