Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio Metrou Aparatorii Patriei Dimitrie Leonida
9
5

APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO gata de mutare! 47.50 mp Dotări premium: Încălzire în pardoseală Aer condiționat Finisat complet mută-te imediat! Acces rapid la metrou: 900 m Aparatorii Patriei 850 m Dimitrie Leonida Preț: 89.900 Pret parcari: 8.000 (exterioare) 12.000 ...

1873 EUR/m2 | 48 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Acte gata - mutare directa - 3 camere la Metrou Aparatorii Patriei, Berceni, sector 4
14
10

Direct dezvoltator | Comision zero | Apartament 3 camere | 2 bai | 2 balcoane | Acte gata | Mutare imediata | Incalzire pardoseala Locatie : Berceni Sector 4, la doar 10 minute de mers pe jos de metrou Aparatorii Patriei Te invităm să descoperi un apartament modern și complet finalizat, situat într-un ...

1615 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio - Mobilat Utilat - 15 min Metrou Aparatorii Patriei
8
7

Studio de vânzare Drumul Crețeștilor Etaj 3 3 (fără lift) | Construcție 2017 Detalii studio: Suprafață totală: 43,03 mp Etaj: 3 din 3 Pod deasupra pentru depozitare Se vinde mobilat și utilat (fără televizor) Locație: La doar 15 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida Zonă ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere tip Duplex, mobilat, Brancoveanu, Stradal, loc parcare, Mutare Imediata
8
7

Apartament 3 camere, tip duplex situat pe bulevardul Constantin Brâncoveanu, unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinite, parcuri, scoli, farmacii, stomatologii, centre comerciale, supermarketuri-uri și hypermarket-uri (Mall Grand Arena, Mega Image, Lidl, Kaufland, Auchan, Metro). Infrastuctura ...

1405 EUR/m2 | 64 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere - Pacii - Centrala termica!
12
1

3 Camere - Pacii - Centrala termica!

Agentia imobiliara POVIL ofera spre vanzare un apartament decomandat de 3 camere situat in zona Bd. Iuliu Maniu - Metrou Pacii. Bloc construit in 1986 Etaj 3 din 3. Suprafata utila totala: 81,50 mp. Apartamentul necesita renovare. Centrala termica proprie. In proximitate avem: Metrou Pacii, Autogara ...

1485 EUR/m2 | 82 m2

Sector 6, Bucuresti

Proprietar  vând garsoniera sector 5 strada semanatorului 52
8
7

Proprietar vând garsoniera sector 5 strada semanatorului 52

Direct proprietar, vand garsoniera in suprafata totala de 27 mp, etaj 3 din 3 cu pod deasupra, situat in sector 5, Strada Semanatorului nr. 52. An constructie 2010. Centrala termica, aer conditionat. Vedere neobturata. langa bloc statie autobuz. La 12 min de mers pe jos se afla Kaufland Ferentari. Garsonera ...

1519 EUR/m2 | 27 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere, etaj 1 - zona Colentina, str. Radovanu
10
4

Apartament 3 camere, etaj 1 - zona Colentina, str. Radovanu

Particular, vand apartament 3 camere, confort 1 decomandat cu o suprafata utila de 68 mp. situat la etaj 1, intr-un bloc cu 4 etaje construit in 1985 in sector 2 Bucuresti - zona Colentina, strada Radovanu. - apartament: 3 camere, confort 1, decomandat, etaj 1 4; - an constructie bloc: 1985; - suprafata ...

2101 EUR/m2 | 69 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 4 camere Decomandat Sos. Berceni
9
1

Apartament 4 camere Decomandat Sos. Berceni

Apartament 4 camere Sos. Berceni - Aparatorii Patriei, decomandat, etaj 1 din 8, suprafata 84 mp, an constructie 1986. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie. Se accepta orice varianta de plata. Caracteristici: Nr. camere: 4 Suprafata totala: 84 mp Compartimentare: ...

1905 EUR/m2 | 84 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 camere, bloc 2008, etaj 1 3, 2 parcari si boxa - Fetești - Pallady
9
1

Sincron Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, 2 locuri de parcare, boxa, la etajul 1 din 3, intr-un imobil constructie 2008 situat pe Strada Fetesti, in zona Theodor Pallady 1 Decembrie 1918. Cele 2 locuri de parcare sunt in proprietate. Unul este subteran ...

2276 EUR/m2 | 78 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ap 2 camere   2 balcoane Ghencea Cooperativei etaj 2   4 mobilat
9
2

Ap 2 camere 2 balcoane Ghencea Cooperativei etaj 2 4 mobilat

Exclusivitate Comision 0 Apartament decomandat cu 2 camere, având suprafața utilă de 51 mp, la care se adaugă 2 balcoane cu o suprafață totală de 12mp. Total 63mp Proprietatea este situată la etajul 2 din 4 într-un bloc modern, finalizat în 2022. Caracteristici imobil: Parcare inclusa in pret Construcție ...

1794 EUR/m2 | 63 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 5, Bucuresti

Berceni, Bd. Metalurgiei, de vanzare apartament 3 camere, partial mobilat si utilat nou!
10
1

Va oferim spre achizitie 1 apartament compus din 3 camere decomandate, situat in imobil nou pe Bulevardul Metalurgiei. Imobilul a fost finalizat in anul 2014 si este conectat la toate utilitatile orasului. Apartamentul beneficiaza de finisaje moderne si este partial mobilat. Dormitoarele sunt complet ...

2222 EUR/m2 | 72 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea