Apartamente de vanzare Sector 3 Theodor-pallady

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19
3

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
PROMO- Parcare inclusa-2Cam- 52mp- Pallady- parcul Teilor- 3 min STB
7
1

OFERTE PROMOTIONALA! PARCARE INCLUSA DIRECT DEZVOLTATOR - COMISION 0% Titan- Pallady- parcul Teilor - statie STB la 3-4 minute de mers, vanzare apartament 2 camere, spatios, 52 mp, etaj intermediar, predare la cheie finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa. Bloc nou ...

1413 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Theodor Pallady
5
6

Garsoniera Theodor Pallady

Oportunitate excelenta! Vand garsoniera situata in zona Theodor Pallady, la etajul 2 al unui bloc curat si ingrijit. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii: Etaj 2, bloc linistit Suprafata 28 mp, compartimentare functionala Bucatarie ...

1893 EUR/m2 | 28 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%
16

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1793 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/Credit 15%
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ansamblu rezidențial modern format din 2 blocuri cu regim mic de ...

1863 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB
4
1

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB

1523 EUR/m2 | 80 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Calitate si Confort/Credit Ipotecar 15%
11
2

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

1412 EUR/m2 | 82 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea