Apartamente de vanzare Sector 3

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan
9
18

Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan

Apartament 3 camere de vânzare Vitan | 89 mp | 95.000 Oportunitate excelentă! Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Vitan, una dintre cele mai căutate zone din București, cu acces rapid către toate punctele de interes. Suprafață generoasă de 89 mp Compartimentare practică ...

1067 EUR/m2 | 89 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Trapezului
4
111

Garsoniera de vanzare in zona Trapezului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Trapezului, an de constructie 1987 sitata la etajul 3 din 10 cu o suprafata de 35 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1371 EUR/m2 | 35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
3

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Titan
6
79

Apartament 2 camere de vanzare zona Titan

Apartamentul de 49.8 mp este situat la etajul 3 al unui bloc din beton. Are 2 camere.Se vinde nemobilat dar utilat ca bucătărie și parțial mobilă în ap .cu electrocasnice moderne. Locația este excelentă, fiind aproape de stații de metrou și autobuz. Te bucuri de acces rapid la magazine și restaurante, ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium-Credit Ipotecar 20% cu Parcare inclusa
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1180 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Titan
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Titan

Garsoniera de vanzare in zona Titan,38 mp,etaj 4,complet mobilata si utilata,spatioasa si luminoasa,ideala pentru o persoana sau un cuplu. Situata la doar 4-5 minute de metrou Titan,in apropiere de Parc IOR,Piata Minis si statia Nicolae Grigorescu. Zona linistita cu acces rapid catre magazine,mijloace ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Dristor de vanzare
8
48

Apartament 2 camere zona Dristor de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dristor cu o suprafata utila de 57mp situat la etajul 3 complet mobilat si utilat dispune de AC. Pentru detalii astept un telefon!

1667 EUR/m2 | 57 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%
4

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa
7

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.740 + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - P+10 ...

1121 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium
7
1

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1056 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%
6

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1115 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB
5

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.118 Euro +TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -136.010 Euro +TVA pentru un avans de 20% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1030 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator-Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - ...

1942 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern |Finisaje Premium| Încălzire Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.264 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1884 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim Incalzire Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1725 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala
13

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2048 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala
3

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.243 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -95.193 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2195 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 95.600 Euro + TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat mai bun si inteleg faptul ca pretul ...

1544 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare in Titan
7
42

Apartament de vanzare in Titan

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere de vanzare in zona Titan. Suprafata utila 57 mp2. Etaj 6. In apropiere de metrou si mijloace de transport. Zona linistita si accesibila. In apropiere sunt magazine si supermarketuri.

1333 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa
7

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 129.300 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1522 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim garsoniera de vanzare in zona Muncii( Vatra Luminoasa)
4
58

Vatra Luminoasa - Muncii, dec., et. 4 8, 37 mp, bloc din 1988, garsoniera foarte frumoasa intr-o zona deosebita, bloc mixt, libera, acte ok, f. aproape de metrou si parc, bloc retras ideala locuinta, liniste deplina

1318 EUR/m2 | 34 m2

Piata%252bMuncii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera de vanzare zona Vitan
4
29

Garsoniera de vanzare zona Vitan

Oferim spre vanzare Garsoniera in zona Vitan , in apropiere de mijloacele de transport in comun si a magazinelor alimentare. Garsoniera dispune de o suprafata de 34 m2,situat la etajul 3. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul afisat!

1382 EUR/m2 | 34 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră de vânzare în zona Alba Iulia
3
5

Garsonieră de vânzare în zona Alba Iulia

Garsonieră de vânzare în zona Alba Iulia, cu o suprafață de 40 mp, situată la etajul 1 8, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată, bine întreținută și pregătită pentru mutare imediată, având bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de Piața Alba Iulia, oferind acces rapid către ...

1225 EUR/m2 | 40 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea