Apartamente de vanzare Sector 4 Metalurgiei

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bucuresti Sector 4 Metalurgiei Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber
15
5

2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber

Vă propun spre vânzare un apartament modern, cu 2 camere complet decomandat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, într-un bloc nou, cu lift, la etajul 5 din 7. Suprafață utilă: 57 mp Centrală termică proprie + calorifere Finisaje moderne Compartimentare eficientă și luminoasă În apropiere: Metro, Jumbo, ...

1789 EUR/m2 | 57 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat  Cartier Solar
20
2

Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat Cartier Solar

Apartament 3 camere Cartier Solar, semidecomandat, etaj 1 din 5, suprafata 89 mp, an constructie 2018. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, 2 bai. Se accepta orice modalitate de plata. Detine 2 locuri de parcare, parcarile sunt la suprafata si se pot vedea din apartament. ...

1966 EUR/m2 | 89 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere modern cu parcare si boxa - TMC Park
18

Apartament 2 camere modern cu parcare si boxa - TMC Park

Apartament 2 camere de vanzare - TMC Park Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in complexul rezidential TMC Park, intr-un bloc construit in anul 2022. Proprietatea este amplasata la etajul 1 din 7 si beneficiaza de o compartimentare eficienta, fiind ideala atat pentru locuit, ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Pret: 69.000 euro + TVA ndash; avans minim 15% ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 113.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Se vinde ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere || 72 mp || cu loc de parcare inclus || STB ||
13
1

Va prezentam un apartament modern cu 3 camere, situat pe strada Postalionului, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre mijloace de transport si puncte de interes. Locuinta are o suprafata totala de 72 mp si este pozitionata la etajul 2 din 4 al unui imobil construit in anul 2020, prevazut ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere
15

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere

Acasa incepe aici ndash; apartament modern cu 3 camere, gata sa devina povestea ta Descopera un apartament primitor si luminos, situat pe strada Postalionului, intr-o zona linistita, dar excelent conectata la oras, chiar langa statia STB. Este locul ideal unde confortul intalneste functionalitatea, ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol Pret: 113.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi si centre comerciale ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Boxa inclusa in pret . Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...