apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...
789 EUR/m2 | 38 m2
Hunedoara, Hunedoara
10 mai
APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...
1738 EUR/m2 | 80 m2
Zavoi, Deva, Hunedoara
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând apartament cu 2 camere,la cheie,complet mobilat și utilat,cu centrala pe gaz,balcon de 7 m,situat la etajul 6 din 10
510 EUR/m2 | 50 m2
Vulcan, Hunedoara
azi 15:26
Ofer spre vânzare un apartament primitor, spațios și foarte bine întreținut, situat în cartierul Micro 5, etaj 3 din 8 cu lift funcțional ,una dintre zonele apreciate ale municipiului Hunedoara. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind pregătită pentru mutare imediată. Bucătărie ...
1100 EUR/m2 | 50 m2
Hunedoara, Hunedoara
azi 15:13
apartamentul este cu două camere baie bucătărie terasă închisă cu termopane tripane în tot apartamentul, două focuri de gaz, coloană de apă separat ,blocul este în anvelopare să schimbat acoperișul cu țiglă metalică Bilca, urmează a fi făcută și izolarea în cursul anului ăsta, scară cu vecinii liniștit, ...
328 EUR/m2 | 58 m2
Uricani, Hunedoara
azi 15:08
Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...
986 EUR/m2 | 71 m2
Deva, Hunedoara
azi 15:01
Apartament cu 4 camere și două băi de vânzare făcut la cheie cumpărat fără datori la etaj 2 merita văzut. pentru mai multe informații scrieți în privat! Multumesc.
333 EUR/m2 | 93 m2
Aninoasa, Hunedoara
azi 14:34
Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...
1017 EUR/m2 | 58 m2
Buituri, Hunedoara, Hunedoara
azi 13:38
Apartamentul se află pe strada 1 Iunie, bl.C22, ap7, la etajul 1,pe lângă școala M.Santimbreanu.Este compus din 2 camere, bucătărie,baie,2cămari,2balcoane închise. Este izolat termic pe exterior și are instalație nouă de încălzire racordata la sistemul de încălzire centralizat.
800 EUR/m2 | 50 m2
Brad, Hunedoara
azi 13:14
Se vinde apartament zona Petroșani Nord,deasupra la Anaf. Apartamentul dispune de 3 camere,2 bai,1 cămară, 1 debara,este standard nerenovat. 2 focuri la gaz si centrala in garanție plus calorifere peste tot.Apa este trasa separat. Pentru mai multe detalii sunați!
915 EUR/m2 | 71 m2
Petrosani, Hunedoara
azi 12:51
Apartament 3 camere semidecomandat in Petrosani, str Pacii ,etaj 1. Incalzire in pardoseala si centrala noua. Izolat exterior cu polistiren de 10cm, geamuri termopan tripan noi, gresie bucatarie, parchet pt camere, gresie si faianta pentru baie, cada cu hidromasaj, wc incastrat Geberit, prize si intrerupatoare ...
942 EUR/m2 | 69 m2
Petrosani, Hunedoara
azi 12:44
Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.
1097 EUR/m2 | 62 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:35
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.
1360 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:35
Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...
939 EUR/m2 | 293 m2
Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara
azi 12:35
Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR
1278 EUR/m2 | 90 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:34
Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR
2778 EUR/m2 | 27 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:33
Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:33
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR
1214 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:33
Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...
970 EUR/m2 | 82 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:29
Vand apartament Petroșani str Saturn 2 camere etaj 3. Centrala termica. Pret 18000 euro
450 EUR/m2 | 40 m2
Sud, Petrosani, Hunedoara
azi 12:20
Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...
1100 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:17
Proprietar, vand apartament comfort 1 cu doua camere decomandate de un hol mare, apt. luminat si foarte degajat la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje Atentie!! Pozele nu sunt editate! Cum se vede in poze... holul si bucataria asa sunt si in realitate mari.. ft degajate si spatioase.. Este situat in ...
877 EUR/m2 | 53 m2
Hunedoara, Hunedoara
azi 12:03