apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...
789 EUR/m2 | 38 m2
Hunedoara, Hunedoara
10 mai
Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.
789 EUR/m2 | 57 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, 50m2, în Lupeni, blocul A3,bloc îngrijit, etajul 5 din 10. - se vinde mobilat. Mobilierul este foarte bine intretinut ( necesită aragaz și pat dormitor) - centrala pe gaz - recent zugrăvit( decorativă), nu necesită reparații. - balcon mare,renovat - la 2 ...
600 EUR/m2 | 50 m2
A3, Lupeni, Hunedoara
20 mai
Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona străzii 1Iunie. Apartamentul se află la etajul 1al unui imobil de 3 etaje, din cărămidă. Imobilul este compartimentat semidecomandat, astfel: hol, cămară, 1 bucătărie, 1 living, 2 dormitoare, 1 baie, 2 balcone închise cu termopan Este ...
1048 EUR/m2 | 62 m2
Brad, Hunedoara
20 mai
Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...
993 EUR/m2 | 73 m2
Astoria, Deva, Hunedoara
20 mai
Vand apartament 2 camere in Petrosani, strada Aviatorilor, vis-a-vis de Biblioteca. Suprafata utila 35,5 mp, cu trecere prin camera mare, fara balcon, pe mijloc, parter. Termoizolat exterior, termopane, camerele au glet si sapa noi. Bransament separat la apa, gaz metan 1 foc. Baie in curs de renovar ...
457 EUR/m2 | 35 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
Vând garsonieră etaj 4 poziționată la soare, Str Minei bl 10, acoperiș schimbat, apă trasă separat, geamuri termopan, gaz 1 foc, fără datorii. Preț 115 00 euro
538 EUR/m2 | 26 m2
Petrila, Hunedoara
20 mai
Vând garsonieră etaj 4, bl.10, str. Minei, acoperiș schimbat, apă trasă separat, fără datorii, gaz 1 foc, geamuri termopan, parchet schimbat în cameră, parțial mobilata. Nu răspund la mesaje, sunați între orele 9-18. Preț 11500 euro
426 EUR/m2 | 27 m2
Petrila, Hunedoara
20 mai
Vă prezint spre vânzare apartament în orașul Aninoasa jud Hunedoara . Apartamentul este situat la etajul 1 într-un imobil dispus pe 4 etaje . Apartamentul având o suprafață de 99.33 mp și este compus din : - living împreuna cu bucătărie - 4 dormitoare - 2 băi - 2 balcoane generoase Finisajele ...
301 EUR/m2 | 99 m2
Aninoasa, Hunedoara
20 mai
Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...
1700 EUR/m2 | 100 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
De vânzare -Apartament cu 2 camere+boxă In Lupeni -Hunedoara ( zona liniștită) Stațiunea STRAJA NECESITA RENOVARE Proprietate personala Fără datorii
471 EUR/m2 | 51 m2
Lupeni, Hunedoara
20 mai
Apartamentul are 3 camere, cu o suprafață de 80 mp. Balconul este închis cu termopan. Este situat la etajul 3 3 și are compartimentare decomandată. Dispune de centrală termică proprie și geamuri termopan. Fiecare etaj beneficiază de uscătorie pentru rufe. Blocul este amplasat într-o zonă cu multă verdeață, ...
1188 EUR/m2 | 80 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Vând urgent apartament 3 camere , intrari separate in Hunedoara zona M7, strada Viorele nr6 bl 7 ap14 ,etaj 3 din 4 ,hol lung 6m ,bae ,bucatarie ,camara ,balcon inchis ,vând apartamentul deoarece locuesc in Irlanda si nu mai revin in tara , este nelocuit din 2008 adica de 16 ani , doritorii ma pot contacta ...
592 EUR/m2 | 60 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Vand apartament 4 camere, mun Vulcan, jud Hunedoara, zona intrare Cocosvar, lg mag chinezesc, ca dotari doar termopane si instalatie gaz 2 focuri, se vinde ca nerenovat dupa cum se observa din poze
400 EUR/m2 | 100 m2
Vulcan, Hunedoara
20 mai
789 EUR/m2 | 57 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...
1750 EUR/m2 | 50 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
20 mai
Vând sau schimb apartament semidecomandat cu 2 camere, 47 mp în Hunedoara, Str. Streiului. Apartamentul este compus din: 1 dormitor, 1 living, 1 baie, , 1 bucătărie, 1 cămară alimente și se afla la etajul 4 4, CU ACOPERIȘ!!! Pe acest etaj există o încăpere cu folosință comună celor patru apartamente ...
798 EUR/m2 | 47 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Proprietar vând apartament 2 camere,situat pe Str.Aleea Pescarilor,etajul 2,decomandat în suprafață de 51.31 metri pătrați,având o boxă la demisol. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, balcon închis cu termopan, centrala, instalație din cupru, ușă metalică,gresie, faianță,parchet melaminat.Apartamentul ...
1471 EUR/m2 | 51 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Vând apartament situat în orașul Brad, pe strada Iazului, bl. 7, scara 3, la PARTER, lângă Școala Gimnazială HCC, Muzeul Aurului, în spatele magazinului Albina. Apartamentul este decomandat, are 69 mp, 3 camere, bucătărie, baie, hol, cămară, debara, balcon. Este izolat în exterior, racordat la rețeaua ...
855 EUR/m2 | 69 m2
Central, Brad, Hunedoara
20 mai
Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.
1814 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...
1230 EUR/m2 | 66 m2
Piata Centrala, Deva, Hunedoara
20 mai
Vînd apartament cu două camere etajul 2 ,acoperișul este nou ,este renovat ,aer conditionat Beko în fiecare cameră noi în garanție, mobilat și utilat partial .Apartamentul este izolat exterior cu polistiren de 10 cm ,loc de parcare ,vecini liniștiți și respectuoși. Electrocasnicele sunt noi de 3 luni ...
1083 EUR/m2 | 60 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, langa Teatru, etaj 3 din 3, complet mobilat so dotari, pret 52.000 euro negociabil
981 EUR/m2 | 53 m2
Central, Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon
905 EUR/m2 | 42 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...
1935 EUR/m2 | 62 m2
Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...
1702 EUR/m2 | 57 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Se vinde apartament zona Petroșani Nord,deasupra la Anaf. Apartamentul dispune de 3 camere,2 bai,1 cămară, 1 debara,este standard nerenovat. 2 focuri la gaz si centrala in garanție plus calorifere peste tot.Apa este trasa separat. Pentru mai multe detalii sunați!
915 EUR/m2 | 71 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
Proprietar de vanzare ! Apartament cu 2 camere 52m decomandat etaj 2 din 2 in Hunedoara , Oras Hunedoara zona OM cu posibilitate de masardare , boxa in CF , usa metalica , geamuri termopan , centrala termica baie cu cada. Necesita renovare pret 55mii Euro.
1058 EUR/m2 | 52 m2
OM, Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Se vinde exact ca in poze,La cheie, dispune de centrala termica nouă, climă, termopane etc. reformată total în 2020 situată lîngă GP Plaza.
1207 EUR/m2 | 29 m2
Micro 4, Hunedoara, Hunedoara
20 mai
complect mobilat, balcon închis
1320 EUR/m2 | 50 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Vînd garsonierá 34 m zona Parîngul localitatea Petrosani ,taxe la.zi bloc de caramida cu tiglá etajul3 din 3 ,scara cu interfon ,mai multe detalii in privat
647 EUR/m2 | 34 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, 44 mp, et. 1 din 4, bloc din caramida Situat într-una dintre cele mai liniștite și căutate zone din Lupeni, cu acces usor către stațiunea Straja. Apartamentul este renovat în proporție de aproximativ 80%, fiind ideal pentru cei care își doresc un spațiu care ...
864 EUR/m2 | 44 m2
A, Lupeni, Hunedoara
20 mai
Situat în Petroșani, în cartierul Dimitrov, pe strada 9 Mai, acest apartament cu 2 camere este alegerea ideală pentru locuit permanent, pentru cei care vor să scape de aglomerația marilor orașe sau pentru o investiție sigură și inteligentă. PRET: 55000 EUR, USOR NEGOCIABIL Locuința se află la parter ...
1000 EUR/m2 | 55 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
Vand apartament în Micro 6 cu 2 camere situat la etajul 3 din 4 .
621 EUR/m2 | 33 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
apart. cu 2 camere situat în municipiul vulcan
357 EUR/m2 | 42 m2
Vulcan, Hunedoara
20 mai
Propietar, vând apartament confort II, ultra central, zona pietonală ( în spate la Rafaelo ). TOT APARTAMENTUL ESTE IZOLAT PE INTERIOR CU POLISTIREN ȘI PEREȚI DE RIGIPS !! Apartamentul dispune de centrală termică, mașină de spălat, frigider, cuptor electric, plită pe gaz, tv. În camere este parchet de ...
1057 EUR/m2 | 35 m2
Hunedoara, Hunedoara
19 mai
Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, luminos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită din orașul Vulcan, județul Hunedoara, blocul D9, de pe strada Nicolae Titulescu. Poziționare excelentă: etajul 3, pe mijloc, cu orientare la răsărit soare dimineața și cheltuieli reduse la încălzire ...
625 EUR/m2 | 56 m2
Vulcan, Hunedoara
19 mai
Vând garsonieră confort 1, situată ultracentral, în blocul aflat lângă Poliție. Locuința este poziționată la etajul 4 din 4, într-o scară curată și liniștită. Garsoniera este decomandată și se vinde nemobilată, oferindu-vă posibilitatea de a o amenaja după propriul gust. Suprafața utilă este de 25 mp, ...
1071 EUR/m2 | 28 m2
Simeria, Hunedoara
19 mai
Vand apartament 4 camere in Petrosani, ultracentral - strada Aleea Poporului, etaj 1 (bloc cu 4 etaje), decomandat, 2 bai, 2 balcoane - din care o logie (amandoua inchise cu tamplarie cu geam termopan), gresie, faianta, parchet din lemn de stejar - in camere, geamuri termopan, centrala ...
1211 EUR/m2 | 76 m2
Petrosani, Hunedoara
19 mai
Vand apartament decomandat 2 camere la parc zona linistita cu vedere spre magura , mobilat si utilat cu tot ce este in el , ocupabil imediat , instalatia electrica cupru , contorizari separat , izolat termic cu acoperis , pentru vizualizare in fiecare zi , etj 4
1220 EUR/m2 | 50 m2
Simeria, Hunedoara
19 mai
Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...
1529 EUR/m2 | 51 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament termoizolat, geamuri termopan, centrală termică și instalație cupru. Un balcon închis, două băi. Disponibil cu sau fără mobilier existent.
625 EUR/m2 | 64 m2
Central, Calan, Hunedoara
19 mai
Situat str. Plopilor bl. 29 etaj 1, izolat exterior. ( plasat la mijloc ) Renovat capital ! Instalatie electrica noua cupru. Instalatie termica noua (fiecare radiator legat individual) Termopane Salamander cu rulouri zi-noapte. Clima living. Pretul include: Băile utilate, Bucătăria complet mobilata si ...
1022 EUR/m2 | 90 m2
Brad, Hunedoara
19 mai
Vand apartament cu 3 camere in Petrosani zona Aeroport strada Aviatorilor (Blocul turn cu Posta) Etajul 7. Aparatamentul nu este locuit. Termopane. Prețul este negociabil
417 EUR/m2 | 60 m2
Petrosani, Hunedoara
19 mai
Apartament cu 2 camere, in Petroșani zona Parângul aproape de Lidl și Profi. Apartamentul se vinde nemobilat, se potrivește oricărui cumpărător pentru a-și face apartamentul după bunul plac. Este izolat termic exterior, are balcon închis cu termopane și centrala termica schimbată anul 2025. Pentru mai ...
589 EUR/m2 | 56 m2
Petrosani, Hunedoara
19 mai
Garsoniera la cheie de vânzare,renovată,utilată,mobilată complet,spațioasă,foarte bine întreținută,călduroasă iarna 22-24 grade in camera,taxele la zi fara datorii,se vinde mobilată,se accepta avans,video in privat,detalii
547 EUR/m2 | 32 m2
Petrila, Hunedoara
19 mai
Vând 2 camere de camin în CM3 și CM6. Camerele sint mobilate, ușa metalica, geam termopan, centrala termica. Preț: 42 000 lei.
672 EUR/m2 | 12 m2
Hunedoara, Hunedoara
19 mai
Vând apartament cu 3 camere intrari separate in Hunedoara str.Viorele nr6, bl7,ap14, etaj 3 din 4 ,hol lung 5m, bae, bucatarie, camara, balcon inchis, suprafata 50m patrati ,zugravit recent, foarte curat acoperis nou la bloc montat in luna mai acest an,nu are imbunatatiri, pot fi contactat pe mesenger ...
710 EUR/m2 | 50 m2
Hunedoara, Hunedoara
19 mai
Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul
946 EUR/m2 | 37 m2
Micro 15, Deva, Hunedoara
19 mai
Vând apartament in Hateg cu 3 camere etaj 4 mobilat complet,cu tot ce este necesar intr-o locuință tel.
929 EUR/m2 | 56 m2
Hateg, Hunedoara
19 mai
Vând apartament cu 2 camere în Hunedoara M7, decomandat, mobilat, termopane, gresie, parchet, centrala cumpărată de 1an,etaj 4 cu acoperiș, izolat termic exterior, 39mp, foarte călduros, vecini și zona liniștită. Preț 34.000 euro sau schimb cu casa în oraș sau județ.
872 EUR/m2 | 39 m2
Hunedoara, Hunedoara
19 mai
Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.
1032 EUR/m2 | 77 m2
Ceangaiască, Deva, Hunedoara
19 mai