Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere,parter   Zona Piața Centrala
10
4

Apartament 3 camere,parter Zona Piața Centrala

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...

1189 EUR/m2 | 74 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Promovat
Cladire noua, ideala pentru cazare sau spatii de birouri in Brad, Hd
14

De vanzare cladire noua, amplasata in municipiul Brad, judetul Hunedoara, intr-o zona centrala, accesibila si usor de reperat. Cladirea se afla pe un teren intravilan de 619 mp, cu acces direct din principala cale de circulatie care strabate orasul, E79 DN76. Imobilul, finalizat in 2025, are o suprafata ...

637 EUR/m2 | 502 m2

central, Brad, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara
6
1

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje cu acoperis, situat in zona Stadion, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament cu 3 camere decomandat-etaj2- Călan
7

Apartament cu 3 camere decomandat-etaj2- Călan

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon inchis, baia cu faianta,gresie, parchet in camere ,vedere pe 2 parti, etaj2, zonă bună în Călan, pret 43000 euro. Informatii la telefon 0723619177

623 EUR/m2 | 69 m2

Calan, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva
11

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva

Apartament cu 3 camere(living+2 dormitoare), hol, baie de serviciu, baia mare cu cadă si geam de aerisire, amenajări ( centrala termica, geamuri termopan, faianta,gresie, parchet laminat, aparat de aer conditionat), balcon mare deschis, etaj3-bloc cu acoperis-constructie 2009, boxa pe etaj, casa scarii ...

976 EUR/m2 | 84 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat-mobilat-utilat integral-56mp-zona Dacia Deva
6
3

Apartament cu 3 camere decomandat,bloc din caramida, suprafata 56mp,amenajat ( faianta,gresie,centrala termica, usi schimbate, instalatie electrica refacuta, centrala termica din 2023, contorizare individuala la apa), balcon inchis, mobilat integral, bucataria cu mobilier la comanda cu electrocasnice ...

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva
4

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, amenajat ( faianta,gresie, parchet, geamuri termopan), balcon mare inchis cu geamuri termopan,, etaj 3, zona Gojdu-Kogalniceanu ( aproape de gradinita, scoala generale, magazine, 5 minute de piata centrala), pret 67000 euro. Informatii la telefon 072361917 ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere-decomandat-etaj 1-zona Dorobanti
12

Apartament 2 camere-decomandat-etaj 1-zona Dorobanti

Există locuințe care sunt doar apartamente și există locuri care, din primul moment în care pășești în ele, îți dau senzația de acasă. Acesta este unul dintre ele. Situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale orașului cartier Dorobanți, la etajul 1, acest apartament decomandat de 57 mp utili ...

1316 EUR/m2 | 57 m2

Dorobanti, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera et. 1
7
14

Vand garsoniera et. 1

Vand garsoniera în cartier Dacia, etaj 1, suprafata 25mp, cu geamuri termopan, gresie, faianta parchet, aer conditinat, ocupabila imediat. Se vinde mobilata si utilata complet. Are și loc de parcare (platit).

1400 EUR/m2 | 25 m2

Deva, Hunedoara

De vanzare apartament cu 4 camere mobilat zona Stadion Corvinul
14
2

 Comision 0% ! Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 90 mp, zona Micro 4, Hunedoara.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Hunedoara, zona Micro 4, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim ...

933 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament modern,2 camere, dotari premium, tehnologie smart
7
1

Blitz vă prezintă în exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, cu suprafață utilă de 43 mp, situat la etajul 1/4, în compartimentare semidecomandată, într-un ansamblu rezidențial nou care oferă facilități premium precum lift, locuri de parcare și o cafenea la parterul clădirii. Apartamentul este ...