Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare in Deva
1
11

Apartament de vanzare in Deva

De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app

1493 EUR/m2 | 67 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vând sau Schimb apartament cu 3 camere,zona Kogălniceanu Deva
7
11

Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...

986 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
19

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
5

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
15

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Proprietar, vand apartament cu 4 camere situat in Deva, Aleea Constructorilor.
2
8

Apartament cu 4 camere situat in Deva, str. Aleea Constructorilor, bl. E4, et.3, suprafata totala 80.11 mp, zona linistita, distanta mare intre blocuri cu zona verde, vecini buni, foarte aproape de scoala Andrei Saguna si de gradinita (nu se traverseaza strada), blocul este din caramida si e izolat. Amplasarea ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie
13
10

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap. cu 3 camere, decomandat, situat pe b-dul 22 Decembrie, etaj 1, vedere pe 2 părți. Ap.este foarte bine compartimentat fiind compus din hol acces, bucătărie cu spațiu depozitare (unde este amplasată centrala termică) și balcon cu cămară, debara, 2 băi, ...

1487 EUR/m2 | 76 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere + Garaj in Deva, zona Centrala, etajul 2
20
1

ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat
9
19

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat

vand apart 3cam parter deva zona garii dec 80mp ct termop ac renovat modern mobilat totul nou izolat

Deva, Hunedoara

Apartament 3camere
10
2

Apartament 3camere

Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.

1149 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea