Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna
9
8

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna

Apartament 4 camere • 77 mp • Decomandat • Etaj 2 • Renov at, mobilat și utilat modern • 2 băi • Zonă foarte bună Vă propun spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc bine întreținut, într-o zonă foarte bună și liniștită. Locuința are 77 mp, este renovată ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, Hunedoara, zona Supeco, etaj 6, 36000 EUR
5
10

Vând apartament cu 2 camere situat în Hunedoara, Micro 3, între Profi și Supeco, la etajul 6. Are următoarele caracteristici: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * glafuri marmură * gresie și faianță * parchet laminat * balcon mare deschis Ocupabil ...

766 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT,  etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg
5
17

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT, etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg

Vând apartament cu 1 cameră în Hunedoara, Zona OT, Str Muresului, etaj 3, bloc de cărămidă, cu următoarele îmbunătăți: * Centrala termica proprie * Geamuri termopan cu tâmplărie PVC * Usa intrare antiefractie *Usi interioare termopan Mobilată și utilată Ocupabila imediat. Preț 34.900 euro neg ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Micro+2, Hunedoara, Hunedoara

Ultracentral, trei camere, două băi, balcon, zonă centrală, etajul patru, Hunedoara.
12
5

Sunt blocuri construite în jurul anilor 1970, în zona cuprinsă între blocurile Sanitas de pe Bd. Dacia - și piața Dunărea, cu apartamente spațioase, cu balcon amplu și două băi. Apartamentul acesta este la etajul patru, are balconul spre Est și are două băi, doar una este folosită în prezent. Acoperișul ...

759 EUR/m2 | 63 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 2 camere central
5
1

Vând apartament 2 camere central

Proprietar vând apartament central 2 camere str. George Enescu, nr 2, mobilat compus din: - dormitor - living - bucatarie - hol acces - debara - balcon inchis - centrală termică - geamuri termopan - rulouri pvc - ușă metalică - calorifere tablă - parchet,gresie,vopsea lavabilă - interfon,digi - ...

1409 EUR/m2 | 44 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vânzare zona Dunărea, etajul 1, trei camere, două băi și două balcoane, bucătărie mare 2

Apartament de vânzare zona Dunărea, etajul 1, trei camere, două băi și două balcoane, bucătărie mare

Apartament de vânzare în zona Dunărea.

1091 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, Hunedoara
8
3

Apartament 2 camere, Hunedoara

Apartament 2 camere, etaj 4 4, renovat, luminos, mobilat și utilat, 2 aparate de aer condiționat, calorifere fontă în camere, puse noi, costuri mici pentru că mențin căldură. Tablou electric nou cu protecție, lumini de siguranță în toate încăperile ( pt cazul în care se întrerupe curentul ). Zonă ...

885 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere+garaj si boxa
11
4

Apartament 3 camere+garaj si boxa

Apartamentul are 3 camere, cu o suprafață de 80 mp. Balconul este închis cu termopan. Este situat la etajul 3 3 și are compartimentare decomandată. Dispune de centrală termică proprie și geamuri termopan. Fiecare etaj beneficiază de uscătorie pentru rufe. Blocul este amplasat într-o zonă cu multă verdeață, ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand Apartament 2 camere
9
3

Vand Apartament 2 camere

OPORTUNITATE: Apartament 2 Camere sau Spațiu Comercial Micro 3, Hunedoara Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc de cărămidă (P+3) în zona ultracentrală a cartierului Micro 3,compus din : -hol întrare cu cămară -bucătărie cu cămară -living -hol între camere -dormitor ...

841 EUR/m2 | 44 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere decomandat
10
6

Vând apartament 3 camere decomandat

Vând apartament 3 camere decomandat cu o suprafață de 53 mp, spațios, luminos si bine compartimentat, amenajat si îngrijit situat la etajul 2 4. Dotari: Gresie Faianta Parchet laminat Geamuri termopan Rulouri exterioare Balcon închis cu termopan Uși interior MDF Usa metalica la intrare izolație termica Centrala ...

1038 EUR/m2 | 53 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere zona OM
9
8

Apartament 2 camere zona OM

Vînd apartament cu două camere etajul 2 ,acoperișul este nou ,este renovat ,aer conditionat Beko în fiecare cameră noi în garanție, mobilat și utilat partial .Apartamentul este izolat exterior cu polistiren de 10 cm ,loc de parcare ,vecini liniștiți și respectuoși. Electrocasnicele sunt noi de 3 luni ...

1083 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral 14

Apartament 3 camere ultracentral

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, langa Teatru, etaj 3 din 3, complet mobilat so dotari, pret 52.000 euro negociabil

981 EUR/m2 | 53 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament detaliu la telefon 1

Vand apartament detaliu la telefon

Vand apartament cu 3 camere baie bucatarie si balcon inchis cu o suprafata utilizare de 40 m2 apartament este gol si se poate renova pe benul plac gaz tras pana la usa curent si apa Mentink ca nu are centrala apartament se afla pe strada strandului nr 4 bl k sc b etaj 2 se poate vedea pana la data de ...

700 EUR/m2 | 40 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu doua camere.
8
13

Vând apartament cu doua camere.

Vând apartament cu doua camere în Hunedoara la parter înalt, mobilat și utilat,zona bună.

630 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere 16

Apartament 2 camere

Apartament renovat cu centrala termopane etaj 2

148 EUR/m2 | 35 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament zona Teatru Hunedoara
5
2

Vand apartament zona Teatru Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat , in oras Hunedoara , in spate la bar Rafaello . Apartamentul este recent renovat!

1341 EUR/m2 | 44 m2

Hunedoara, Hunedoara

 2 camere de camin - CM3 și CM6. 7

2 camere de camin - CM3 și CM6.

Vând 2 camere de camin în CM3 și CM6. Camerele sint mobilate, ușa metalica, geam termopan, centrala termica. Preț: 42 000 lei.

681 EUR/m2 | 12 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând sau schimb apartament

Vând sau schimb apartament

Vând sau schimb apartament situat in Hunedoara cartier mk6 langa ANL APARTAMENTUL ARE 3 CAMERE BAE BUCATARIE SI BALCON mențin că apartamentul se poate renova pe bunul plac schimb cu casa bătrânească in Hunedoara Călan ruși Peștiș etc mai multe detalii in privat

560 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Hunedoara-municipiu
Salvează căutarea