Promovat
DIRECT DE LA DEZVOLTATOR | Apartament cu o camera | 0% Comision
20

Apartament premium cu 1 Cameră – 51,3 mp Un proiect rezidențial care redefinește standardele locuirii moderne în Iași Situat într-o zonă liniștită, dar bine conectată urban, acest complex oferă un stil de viață complet, construit în jurul ideii de confort, calitate și funcționalitate. Ansamblul este ...

1879 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Persoana fizica apartament 2 camere
10
5

Persoana fizica apartament 2 camere

Proprietar (pers fizica) vând apartament 2 camere decomandat et 1 din 4 54 mp plus uscător in față ușii pe hol de 2,5+2,5 m p . Este renovat in martie 2026 cu parchet uși si instalație sanitara si electrica schimbate . Are centrala termica si aer condiționat mobilat si utilat . Apartamentul este orientat ...

2111 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garsoniera 18 mp, zona Podu Ros -Kaufland, mobilata si utilata
4
1

Garsoniera cf 3, 18 mp, zona Podu Ros - Hotel Victoria, baie cu cabina de dus, bucatarie , f .curata, imbunatatiri, se vinde mobilata si utilata( aragaz, frigider, masina de spalat, tv) , acte in regula, 34000 euro

1889 EUR/m2 | 18 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, et. 2, Valea Lupului
10
2

Apartament 3 camere decomandat, et. 2, Valea Lupului

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat in Valea Lupului, la etajul 2 al unui bloc construit in anul 1994, in vecinatatea Primariei. Cu o suprafata utila de 68 mp, totala de 78 mp, este situat la etajul 2 2 cu pod (acoperis în două ape cu tablă) si ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

Valea Lupului, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, loc de parcare, boxa, intabulat, et. 2
10
6

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, Cataleya Residence, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, TVA Inclus
1
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi, la etajul 7 8. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 54 mp, plus ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, boxa si loc de parcare, TVA inclus, comision 0
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Loc de parcare subteran Boxa pe palier Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata ...

2587 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti
12
3

Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986. Dispune de: -C.T.; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91000 euro. Mai multe detalii la 0769 726 333, Andrei. ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

Tomesti - apartament cu 3 camere in bloc construit recent direct de la proprietar
8
4

Proprietar, vand apartament cu 3 camere (2 dormitoare, living cu bucatarie, baie si hol) in Tomesti intr-un bloc construit din caramida recent, cu doar 3 apartamente pe nivel. Apartamentul este dotat cu geamuri tripan, incalzire in pardoseala, centrala Bosch, interfon la intrare...este foarte bine izolat, ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii  Lunca Cetatuii
10
4

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii Lunca Cetatuii

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, situat in Cartierul Editurii din Lunca Cetățuii Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 51.67 de mp plus balcon de 4.8mp, situat la etajul 3 al unui imobil situat în Cartierul Editurii din ...

1445 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
18

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
4

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret)
10
33

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Pentru detalii sau vizionari ma puteti ...

1663 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%2525252bCetatuii, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat
8
2

Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, model semidecomandat, situat la etajul 3 al unui bloc din Mircea cel Batran. Apartamentul de vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal atat pentru locuit cat si pentru investitie. Dispune de: -Centrală termică proprie -Tâmplărie ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Vand apartament
10
4

Vand apartament

Proprietar,vand apartament 2camere,54 mp. situat in str. Pepinierii V. Adanca. Mobilat,utilat,acte la zi,AC,incalzire in pardoseala,balcon inchis,centrala proprie ,et 1din3.an constructie 2024. Pret 96000 euro. Optional pot oferi si un loc de parcare. Se accepta credit.

1778 EUR/m2 | 54 m2

Valea+Adanca, Iasi, Iasi

Schimb apartament
7
8

Schimb apartament

Schimb apartament 3 camere decomandat etaj 3 ,bloc cu 4etaje ,60mp din Bacău, st. Mioritei cu similar Iași zona Păcurai ,fără îmbunătățiri. 85000E

1417 EUR/m2 | 60 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Persoana fizica vand apartament 2 cam D
7
4

Persoana fizica vand apartament 2 cam D

Situat in zona pietei din cartier Alexandru cel Bun,bloc construit in anul 1980,etaj4 4 cu pod,centrala termica,izolat la exterior,geamuri termopan.

1935 EUR/m2 | 46 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea