Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere Intabulat loc de parcare Mutare imediata si gradina
11

Descoperiți confortul și eleganța unui apartament modern situat în inima zonei Lunca Cetățuii, o alegere ideală pentru tineri profesioniști sau familii în căutarea unui cămin primitor. La un preț atractiv de 74.900€, acest apartament cu 2 camere, recent construit, promite să devină refugiu dumneavoastră ...

1873 EUR/m2 | 40 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, boxa si loc de parcare, TVA inclus, comision 0
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Loc de parcare subteran Boxa pe palier Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata ...

2587 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Podu Ros - (sau schimb) Exclusivitate
7
2

Apartament 2 camere Podu Ros - (sau schimb) Exclusivitate

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona centrala Podu Ros - langa Scoala Gimnaziala Otilia Cazimir (exista si posibilitatea de schimb cu un apartament cu 1 camera, plus diferenta). Caracteristici: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 50 mp Etaj: 1 in bloc cu 4 ...

2190 EUR/m2 | 50 m2

podu ros, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat, zona centrala, vis-a-vis de Palas Mall
7

Blitz ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat la parter inalt al unui bloc cu regim P+4, izolat termic, amplasat intr-o zona linistita, ferita de zgomotul stradal. Locuinta este pozitionata intr-una dintre cele mai cautate zone din Iasi, la aproximativ 2 minute de Palas Mall, ...

3000 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere, 43 mp, etaj 2 – Alexandru cel Bun
5
1

Apartament cu 2 camere, 43 mp, etaj 2 – Alexandru cel Bun

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, model semidecomandat, situat în zona Alexandru cel Bun, cu o suprafață totală de 43 mp, amplasat la etajul 2, etaj intermediar, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție; locuința este finisată, se vinde complet mobilată și utilată, fiind ...

2391 EUR/m2 | 39 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere de vânzare – Tudor Vladimirescu, bulevard principal
10

Blitz oferă spre vânzare un apartament de 2 camere, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție, situat într-o zonă excelentă – Tudor Vladimirescu, chiar la bulevardul principal. Compartimentare eficientă (39.98 mp utili + balcon 3.62 mp): Bucătărie: 5.25 mp Baie: 4.21 mp Hol: 4.08 mp Cameră: ...

2179 EUR/m2 | 44 m2

Iasi, Iasi

De vânzare apartament 3 camere Arcu la blocurile tip vilă
10

De vânzare apartament 3 camere Arcu la blocurile tip vilă

De vânzare, direct de la proprietar, apartament cu 3 camere la blocurile tip-vilă (Șoseaua Arcu). Blocul, construit în 1993, este recunoscut pentru structura de rezistență foarte solida, cu pereții foarte groși atât la exterior cât și între apartamente. Zona este extrem de liniștită, departe de linia ...

3023 EUR/m2 | 86 m2

Arcu, Iasi, Iasi

Garsoniera mobilata Nicolina
5
5

Garsoniera mobilata Nicolina

28500 euro, camera de cămin 17 mp,transformată în garsoniera, Nicolina, mobilata și utilata

1676 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Garsonieră Tătărași   Vasile Lupu (Flora), centrală, mobilată, 30,51 mp   55.900
5
2

Garsonieră Tătărași Vasile Lupu (Flora), centrală, mobilată, 30,51 mp 55.900

Vând garsonieră situată în Tătărași, str. Vasile Lupu, zona Flora magazin Flux materiale de construcții. * Suprafață: 30,51 mp * Etaj 7 din 9 * 2 lifturi noi, acces cu cartelă * Centrală termică proprie * Tâmplărie PVC, geam termopan * Mobilată și utilată complet (mașină de spălat, frigider, aragaz) * ...

1863 EUR/m2 | 30 m2

Iasi, Iasi

Persoana fizica vand garsoniera zona granit
3
2

Persoana fizica vand garsoniera zona granit

Persoana fizica garsoniera pretabila spre investiție Mobila utilata etaj intermediar Scara curata, zona granit Etaj 1 17 mp2 Materiale premium, recent renovata in 2026. Persoana fizica! 28500

1676 EUR/m2 | 17 m2

Granit, Iasi, Iasi

Vând camera de camin
8
1

Vând camera de camin

Proprietar, vând cameră de cămin mobilată si utilată, cu suprafața de 12 m ,cu centrală termică în Podul de piatră, la parter!Preț 28500 euro ușor negociabil.Detalii in privat la nr de telefon .Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare!

2375 EUR/m2 | 12 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 46.80 mp, zona Ultracentral (Mama Mia)
15
2

Apartament 2 camere, 46.80 mp, zona Ultracentral (Mama Mia)

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ultracentral, pe Bulevardul Ștefan cel Mare, în imediata apropiere a restaurantului Mama Mia – o locație excelentă, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Imobilul are o suprafață utilă de 46.80 mp și este amplasat la etajul ...

2842 EUR/m2 | 47 m2

Iasi, Iasi

Vanzare apartament 2 camere decomandate
5
3

Vanzare apartament 2 camere decomandate

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Iulius Mall (statia de salvari), decomandat,et. 8 10 cu suprafata 53 m ,format din living spatios,dormitor,bucatarie,baie,2 holuri,balcon si se vinde partial mobilat .Este dotat cu centrala termica proprie,ferestre si usi termopan,usa intrare metalica,parchet,gresie,faianta,aer ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Splai Bahlui, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Frumoasa
11

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Frumoasa

Blitz ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Frumoasa, in apropiere de Manastirea Frumoasa, o zona linistita, cu acces facil catre magazine, mijloace de transport, scoli si alte puncte de interes. Locuinta are o suprafata de 52 mp si este compartimentata dupa cum urmeaza: 2 camere; bucatarie; baie; hol; balcon; Apartamentul ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere tip duplex, 82 mp, zona Valea Adanca
12
1

Apartament 3 camere tip duplex, 82 mp, zona Valea Adanca

Blitz ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere tip duplex, situat in Valea Adanca, la aproximativ 600 m de Expomobila, intr-o zona in dezvoltare, cu acces facil catre puncte de interes. Locuinta are o suprafata de 82 mp si este dispusa pe 2 niveluri, fiind compartimentata astfel: nivel 1: living, ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Iasi, Iasi

Apartament 1 cameră tip studio, 40 mp, zona Palas
5

Apartament 1 cameră tip studio, 40 mp, zona Palas

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră tip studio, situat în zona Palas Iași, într-un complex rezidențial, cu o suprafață de 40 mp, amplasat la etajul 2, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința este compartimentată eficient, oferind un spațiu modern și confortabil, ...

3118 EUR/m2 | 38 m2

Iasi, Iasi

Garsonieră 22 mp, etaj 3/4 – Canta
3
1

Garsonieră 22 mp, etaj 3/4 – Canta

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Canta, cu o suprafață de 22 mp, amplasată la etajul 3 din 4, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru utilizare imediată, iar un avantaj important este posibilitatea ...

2114 EUR/m2 | 22 m2

Iasi, Iasi

Proprietar, apartament 3 camere decomandat, 2 băi, mobilat Iulius Mall
10
7

Direct proprietar, vând apartament 3 camere decomandat, situat la etajul 2 din 4, într-un bloc cu structură pe cadre construit în 1980. Locație: Tătărași Str. Grădinari nr. 4 (E11), zona River Towers Bd. Metalurgiei, la aproximativ 10 minute de mers pe jos de Iulius Mall, Kaufland și Lidl și 5 ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Iasi, Iasi

Apartament
8
4

Apartament

Persoană fizică, vând apartament metalurgie, 2006, etaj 2, 42 metri pătrați, modificat in două camere cu bucătaria in balcon, geam la baie, balcon pe hol pt uscat rufe, izolat exterior, foarte călduros, aer condiționat, boxă la subsol uscat si foarte curat, inchiriat cu 300 euro, 82 mii euro. Exclus ...

1952 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Persoană fizică vând apartament cu 2 camere Nicolina
4
7

Persoană fizică vând apartament cu 2 camere Nicolina

Persoana fizica vand apartament 2 camere decomandat circular, 39 mp, etaj 1 din 4, bloc FARA bulina, zona Podu ros- Kaufland Nicolina, izolație exterioară cu polistiren de 10, geam baie, ușă metalică, tâmplărie PVC, gresie, faianță, parchet, încălzire cet (repartitoare). Apartamentul se vinde complet ...

2188 EUR/m2 | 40 m2

Iasi, Iasi

Camera de camin, 21 mp, zona Bularga
4

Camera de camin, 21 mp, zona Bularga

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră cochetă, situată în zona Bularga, cu o suprafață de 21 mp, amplasată la parter, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința este amenajată cu atenție la detalii, evidențiindu-se prin finisaje de tip stucco veneziano, și se vinde complet mobilată ...

1952 EUR/m2 | 21 m2

Iasi, Iasi

Vând apartament
8
5

Vând apartament

Apartament 3 camere SD, 53 mp , izolat ,pod din sadwitch

1698 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere
2
5

Apartament 2 camere

Se vinde un apartament în zona Poitiers, lângă Continental, la câțiva pași de Lidl și cu acces facil la mijloace de transport. Detalii apartament : -suprafață utilă de 62 mp, -2 camere decomandate, -etaj 2 din 10 Blocul este din anul 2001. Prețul este 120000 euro, neg. Pentru mai multe informații ...

1897 EUR/m2 | 63 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea