Promovat
Apartament 1 camera
15

Apartament 1 camera

Garsonieră de vânzare – Str. Cugir | Etaj 1 | 30 mp | Ideal pentru locuit sau investiție Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat pe strada Cugir, la etajul 1, într-o zonă liniștită și bine poziționată. ✔ ideal pentru locuință personală sau investiție ✔ etaj intermediar – confort termic ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere decomandat | Tudor | 52 mp | Preț NEGOCIABIL
8
3

Apartament 2 camere decomandat | Tudor | 52 mp | Preț NEGOCIABIL Dacă îți dorești un apartament bine poziționat, spațios și cu potențial, în unul dintre cele mai căutate cartiere din Târgu Mureș – asta este o alegere foarte bună Str. Muncii – cartier Tudor Vladimirescu 76.500 € (negociabil) Apartament ...

1471 EUR/m2 | 52 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Case tip triplex de vânzare | 110 mp | Garaj | 126.000 €
15

Case tip triplex de vânzare | 110 mp | Garaj | 126.000 €

Case tip triplex de vânzare | 110 mp | Garaj | 126.000 € Se oferă spre vânzare locuințe moderne într-un complex rezidențial elegant, format din 2 triplexuri (6 unități locative), construite din cărămidă, cu acoperiș din țiglă, situate într-o zonă liniștită, cu aer curat și acces rapid pe drum asfaltat. ...

1145 EUR/m2 | 110 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere in bloc reabilitat termic
8

Apartament 2 camere in bloc reabilitat termic

Apartament 2 camere de vânzare – Tudor | Str. Brașovului Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în Târgu Mureș, cartierul Tudor, pe strada Brașovului, colț cu Bulevardul 1 Decembrie 1918, la aproximativ 2 km de centrul orașului. Apartamentul este situat la etajul 2 într-un bloc de 10 etaje, ...

2035 EUR/m2 | 54 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 2 camere

Vanzare apartament 2 camere

Apartament de vanzare in Reghin

1210 EUR/m2 | 62 m2

Reghin, Mures

Vand URGENT apartament 2 camere, TARGU MURES, strada Gloriei, 53 mp
10
1

apartament 2 camere, decomandat, 53 mp , finisat, centrala proprie, termopane, balcon inchis, mobilat, baie cu cada, bucatarie open space, zona str. Gloriei

2069 EUR/m2 | 58 m2

Tudor+Vladimirescu, Targu Mures, Mures

Apartament cu 3 camere
10
8

Apartament cu 3 camere

De vânzare un apartament cu 3 camere decomandat situat în Reghin, pe strada Iernuțeni, județul Mureș . Imobilul, se află la etajul 4 și este compus din: 3 camere, bucătărie, baie, hol , 2 balcoane și cămară. Se află într-o zonă liniștită, aproape de școli, grădinițe, biserică banci și magazine . Se vinde ...

846 EUR/m2 | 65 m2

Reghin, Mures

Vând garsonieră
1
1

Vând garsonieră

De vânzare garsonieră in Cartier 1 Decembrie 1918 ( Blocuri Seuca), etaj 1, deasupra de Profi.

528 EUR/m2 | 36 m2

Tarnaveni, Mures

vand  schimb cu casa
5
2

vand schimb cu casa

apartement 2 camere unirii cf.1 et.4 termopane.gresie parchet balcon inchis centrala noua str.decebal langa scoala,schimb cu casa sancrai nazna livezeni dau diferenta 50000 euro

1833 EUR/m2 | 54 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

vand apartament 4

vand apartament

vand apartament ,3 camere decomandat

944 EUR/m2 | 72 m2

Reghin, Mures

Vând apartament 3 camere
10
2

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în Dâmbul Pietros, zonă liniștită, aproape de magazine, școală, piață. Are 3 camere, complet mobilat, după cum se vede în poze, cu mobilă făcută la comandă. Este la etajul 4 4, dar are aer condiționat. Baia are cabină de duș walk-in, geam de aerisire. Sunt 3 camere semidecomandate. ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Dambu+Pietros, Targu Mures, Mures

Vand apartament in cartier Viitorului
4
8

Vand apartament in cartier Viitorului

Adresa: Viitorului bloc 13 M et 1 Apartamentul este confort 3, cu 2 camere Are centrala, geamuri termopan, usa metalica si parchet Apartamentul se vinde cu tot ce este in el

690 EUR/m2 | 29 m2

Tarnaveni, Mures

Vand apartament cu 2 camere 8

Vand apartament cu 2 camere

Vand apartament confort doi cu 2 camere, bucatarie, baie, camara, balcon inchis cu termopan, situat la etajul II in cartierul 1 Decembrie 1918. Detalii la numarul de telefon ,

856 EUR/m2 | 45 m2

Tarnaveni, Mures

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomodat în Tg Mureș cartier Dacia strada Brașovului numărul 4 etaj 3 apartament 11 mai multe detalii la numărul de telefon

19231 EUR/m2 | 52 m2

Tarnaveni, Mures

Apartament de vanzare cu 3 camere
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, confort 2, suprafață 44 mp, situat la etajul 3, pe strada Măgurei, complet renovat de la zero. Apartamentul a fost refăcut integral cu materiale moderne: Bloc izolat termic Balcon închis Instalație electrică complet nouă Instalații sanitare noi și ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere, Cornisa, langa UMF
7

Apartament 2 camere, Cornisa, langa UMF

Vand apartament cu 2 camere situat pe Aleea Cornisa, Bl.nr.5, la 100 m de UMFST, langa restaurantul Darina, suprafata 47 mp la parterul unui bloc cu 4 etaje, confort 1, decomandat, renovat, mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Apartamentul este compus din: open space, doua camere cu intrari separate, ...

Cornisa, Targu Mures, Mures

De vanzare ap cu 2 camere confort 1, zona Koos Ferenc
8
7

De vanzare ap cu 2 camere confort 1, zona Koos Ferenc

De vânzare apartament confort 1, etajul 9 din10, izolat termic, lift nou, balcon, lung inchis, geam la baie, complet mobilat utilat: Combina frigorifică noua, Masina de spalat vase, Masina de spalat rufe. Str. Koos Ferenc, de la proprietar fara AGENTI va rog!

1618 EUR/m2 | 55 m2

Targu Mures, Mures

Garsoniera in Targu - Mures
6
5

Garsoniera in Targu - Mures

Garsonieră cu suprafața de 22 mp, situată în zona fostei Fabrici de Zahăr, în apropiere de Maurer Residence. Garsoniera este compusă din: Cameră luminoasă și primitoare; Bucătărie ; Baie dotată cu cabină de duș; Hol de acces prevăzut cu ușă metalică pentru un plus de siguranță. Imobilul este dotat ...

1591 EUR/m2 | 22 m2

Targu Mures, Mures

Apartament cu 3 camere, garaj și terasă
5
1

Apartament cu 3 camere, garaj și terasă

Apartament de vânzare, cu 3 camere, situat la parterul unui bloc din cărămidă. Proprietatea este gata de utilizare și dispune de mobilier inclus. Apartamentul beneficiază de un garaj și un beci, precum și de o terasă pentru relaxare. Geamurile din termopan și ușa la fel, cu ială specială antiefracție. ...

714 EUR/m2 | 70 m2

Gornesti, Mures

De vanzare apartament in orasul ludus cartier dacia etaj 3 suprafata aproximativ 32 de mp.
6
1

Cartier dacia etaj 3, incalzire cu centrala 2 camere, pentru detalii si vizionare sunati va rog la

1203 EUR/m2 | 32 m2

Ludus, Mures

Promovat
Vand Penthouse in Complexul Concept 9, Et. 8, la 2 min. de Shopping City
20
2

Star Galaxy vinde in Exclusivitate un apartament cu 3 camere tip Penthouse, situat la etajul 8 in ansamblul rezidential Concept 9. Imobilul este nou, termoizolat, dotat cu sistem de supraveghere video si beneficiaza de un loc de joaca pentru copii. Locatia este excelenta, la doar 2 minute de mers pe ...

2955 EUR/m2 | 88 m2

Targu Mures, Mures

Pacii - Apartament 3 camere - 62,000 euro
10

Pacii - Apartament 3 camere - 62,000 euro

Vand apartament 3 camere, decomandat, suprafata utila 67 mp cartier Pacii, bl. 2I, etaj 4 orientare SE (Av. Iancu) balcon inchis boxa subsol, energie electrica - (aprox. 6 mp) garaj aprox. 16 mp - disponibil la pret aditional parchet din lemn masiv laminat gresie, geamuri termopan, centrala ...

925 EUR/m2 | 67 m2

Central, Tarnaveni, Mures

Promovat
Vand apartament cu 4 camere, 94 mp, etaj 2, cartier Unirii
14
2

Vand apartament cu 4 camere, 94 mp, etaj 2, cartier Unirii

Star Galaxy Imobiliare vinde in EXCLUSIVITATE apartament 4 camere - Cartierul Unirii Star Galaxy Imobiliare va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 4 camere si 2 bai, situat in Cartierul Unirii, la etajul 2 din 5, intr-un bloc izolat termic, dotat cu lift. Un mare atu al proprietatii ...

1053 EUR/m2 | 94 m2

Reghin, Mures

Apartament de vanzare
9
2

Apartament de vanzare

Vand apartament cu doua camere complect mobilat și utilat. Pret: 40.000 (negociabil)

1053 EUR/m2 | 38 m2

Tarnaveni, Mures

Salvează căutarea