Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida
20
8

vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vand mansardă
4
4

Vand mansardă

Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.

900 EUR/m2 | 150 m2

Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren, casă locuibila bonus Aparatorii Patriei 12

Teren, casă locuibila bonus Aparatorii Patriei

Teren 245 mp în București, Aparatorii Patriei , zona: spate Auto Nesti (în dezvoltare) Pe teren se afla: -magazie nouă, 12 mp 6000 euro -toate utilitățile, A - C, G, C 5000 euro -casă 90 mp BONUS ! locuibila vedere S și E, parțial din BCA, termopane, termosistem, 1955 în acte, documentatie consolidare ...

1279 EUR/m2 | 90 m2

Aparatorii%25252bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Casă la curte
9
5

Casă la curte

Proprietar, vând casă moderna la curte cu toate utilitățile necesare inclusiv centrală termică zona Militari pe strada Liniei la 7 minute până la stația de metrou Gorjului și piața Veteranilor și 5 minute de intersecția cu B du-l Timișoara , casa are la parter hol la intrare, living cu bucatarie si baie, ...

1184 EUR/m2 | 380 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vand vila Bucurestii noi
9
1

Vand vila Bucurestii noi

Proprietar , vând Vila D+P+E+M, situata pe un teren de 1000 mp in zona Bucurestii Noi . La parter găsim o zona de zi, un living generos cu o bucatarie superba si un birou ( care poate fi transformat intr-o camera pentru o bona ) . Etajul este dedicat zonei de noapte, cu doua dormitoare matrimoniale ...

2336 EUR/m2 | 550 m2

Sector 1, Bucuresti

Casa de vanzare ,SUNT PROPIETARUL 7 camere intr o zona foarte linistita
9

Nr. camere:6 S. utila:303.00 mp S. terase:54.00 mp S. utila totala:357.00 mp S. construita:330.00 mp S. teren:300.00 mp Nr. bucatarii:2 Nr. bai:4 Nr. parcari:1 Front stradal:15.00 m Nr. fronturi:1 An constructie:2014 Structura rezistenta:Beton Regim inaltime:P+1+M Descriere Toate finisajele si dotarile ...

1405 EUR/m2 | 306 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

De vanzare Case zona Bucurestii Noi Straulesti
10
16

De vanzare Case zona Bucurestii Noi Straulesti

Va prezentam spre vanzare un nou proiect imobiliar realizat de EMsia Construction Koncept, WHITE RESIDENCE WHITE RESIDENCE este un complex deosebit, privat, format din 9 case single si cuplate. Toate finisajele interioare sunt de calitate superioara (gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare, ...

2238 EUR/m2 | 105 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Vand 3 apartamente din 5 in vila cu 1 etaj
6
28

Vand 3 apartamente din 5 in vila cu 1 etaj

Vand trei apartamente renovate recent, care au o suprafață totală de 190 mp, situate pe strada Viitorului, nr. 33, sector 2, într-o vilă cu un total de 5 apartamente, celelalte 2 apartamente fiind nelocuite, vandabile. Suprafața totală a terenului, incluzînd și vila, este de 700 mp. Vila nu este de ...

1261 EUR/m2 | 190 m2

Sector 2, Bucuresti

Vila 7 camere 285.000 euro, negociabil
10
11

Vila 7 camere 285.000 euro, negociabil

PROPRIETAR ofer spre vanzare, vila 7 camere, zona parc Humulesti: S+P+1E+M, constructie 2004, Su = 249,7 mp, Sc = 315 mp, Steren = 292 mp. Zidarie caramida de 47 cm. Gresie, faianta, parchet masiv stejar usi interioare stejar masiv . Ferestre termopan Veka. Centrala Termica 35 KW. Usa metalica cu luminator ...

1140 EUR/m2 | 250 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

case de vanzar 2

case de vanzar

2 case de vânzare ambele sunt in aceași curte și sunt stradale în zona Piata Romana Una are 50mp 2 camere baie bucătărie hol pivniță cât ține imobilul A doua are 72 mp 3 camere 2 holuri baie bucătărie și 3 intrări Prețul este de 800000 euro negociabil Strada Ion Slatineanu Nr 7 sector 1 Ideal ptr ...

6557 EUR/m2 | 122 m2

Sector 1, Bucuresti

Casa Individuala Mobilata & Utilata LUX | Sp+P+E+M 350mpu + Garaj 2 masini | 2 intrari | 0% comision
10
4

Reprezentare exclusiva. Comision 0% cumparator ! EXCLUS intermediari, agentii imobiliare, promoteri si orice forma de preluare si promovare imobil. Imobilul se vinde exact ca in poze, totul inclus ! Localizare: Imobil situat in Bucuresti sector 5 sos. Bucuresti Magurele nr. 49, constituit din: A.Teren ...

1394 EUR/m2 | 350 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

vand casa jud calarasi sat faurei
10

vand casa jud calarasi sat faurei

vand casa 4camere 80m curte 360 m in sat faurei com ulmu casa este mobilata si locuibila are baie si wc incalzire este pe sobe lemne si calorifer electric dotari boiler electric si lemne aragaz cu butelie are termopan la ferestre si parchet si bucatarie vara cu gresie si faianta debara magazie lemne ...

463 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând casă din cărămidă renovată (2025) sector 1 bucuresti p+1
9
15

Vând casă construită în 1941, structură solidă din cărămidă, renovată integral în 2025. Proprietatea se află într-o zonă liniștită si cu multă verdeață . Detalii casă: Camere: 3 camere, 2 băi, cameră pentru centrală. Îmbunătățiri: Gresie, faianță, parchet. Acoperișul este din tablă Lindab pusă în 2024 ...

1062 EUR/m2 | 130 m2

16 Februarie, Sector 1, Bucuresti

Casa curte sos Giurgiului
10
33

Casa curte sos Giurgiului

Casa curte 300mp 74 amprenta.gaze apa.canalizare. Curte betonata cu spatiu verdr.gratar.loc magazie.garaj deschis.acte 125000Euro

335 EUR/m2 | 74 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând casă Sector 5
7
3

Vând casă Sector 5

Vând casă de cărămidă zona Strada Spulber. Regim parter, edificată 1970 si renovată interior 2025, cu izolație pardoseala, plasa Buzău și tencuiala noua, tavane rigips și izolație vată in pod, instalație electrică și sanitara noi, centrala proprie in condensație, calorifere noi Romstal. Teren 300 mp, ...

1780 EUR/m2 | 100 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand casa in zona Parc Ciresarii - Caraiman
1
12

Vand casa in zona Parc Ciresarii - Caraiman

De vanzare casa D+P in suprafata de 100 mp cu posibilitate de extindere, conform Certificat de Urbanism aprobat pentru construire Dp+P+Et mansardat cu Sc 102 mp si Scd 160,6 mp, teren in suprafata de 162 mp.

2780 EUR/m2 | 100 m2

Sector 1, Bucuresti

vanzare imobil, teren Bucuresti, zona sos Giurgiului

vanzare imobil, teren Bucuresti, zona sos Giurgiului

casa ( diverse corpuri ), utilitati, gaze ,centrala termica, teren 677 mp,

Sector 5, Bucuresti

Vanzare casa, oras Pantelimon
6
1

Vanzare casa, oras Pantelimon

Imobil de vanzare, oras Pantelimon, Ilfov. Zona centrala, contine patru garsoniere, ap. trei camere, hol, spatiu conercial (magazin). Utilitati complete cu gaze, centrala, canalizare, in sprafata totala de 515 mp, din care aprox. 280 mp construit. Pret: 245.000 euro. Negociabil.

476 EUR/m2 | 515 m2

Sector 2, Bucuresti

Casa de vanzare Parcul Carol
10
10

Casa de vanzare Parcul Carol

Casa de vanzare Parcul Carol , D+P+1+M

1343 EUR/m2 | 350 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

Casa de vanzare sector 4
10

Casa de vanzare sector 4

Casa de vanzare in sectorul 4 zona Grand Arena Casa este construita de propietar cu o amprenta de 146 de mp si 310 mp locuibili si pe un teren de 420 mp Casa este dotata cu panouri fotovoltaice La parter Doua dormitoare cu doua baii O toaleta de serviciu Un living si o bucatarie O camera tehnica si ...

3419 EUR/m2 | 310 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând, schimb casă la curte
10
9

Vând, schimb casă la curte

Vând, schimb, casă la curte, comuna Prundu, județul Giurgiu, str. Rădoieșri, nr.19, tel.

78 EUR/m2 | 900 m2

Sector 2, Bucuresti

Vand casa Sos. Bucuresti-Magurele (pana in unitatea militara) 20

Vand casa Sos. Bucuresti-Magurele (pana in unitatea militara)

Casa 4 camere ,baie ,bucatarie ,2 holuri ,suprafata construita 90mp ,suprafata totala 220mp. utilitati gaze,apa,curent,canalizare, Incalzire: centrala proprie numar camere: 4, numar bai: 2, suprafata utila: 110, suprafata totala: 220 fara credit bancar

1545 EUR/m2 | 110 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea