Promovat
Vilă individuală Băneasa, lângă lac, aproape de Herăstrău, zona Nord, direct proprietar
10
3

Vă propun spre vânzare o vilă individuală situată într-una dintre cele mai apreciate zone din Nordul Capitalei Băneasa, la doar 50 m de faleza Lacului Băneasa și la câteva minute de Parcul Herăstrău Locație excelentă, pe străzi liniștite, cu trafic redus, între Str. Gârlei și Bd. Dobrogeanu Gherea, ...

2116 EUR/m2 | 250 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Reședință elegantă in zona Iancu Nicolae
20
3

Reședință elegantă in zona Iancu Nicolae

Îți prezint o casă deosebită ca poziție și atmosferă, situată pe strada Șerban Cantacuzino, pe o stradă privată, , oferind un nivel rar de liniște, intimitate și siguranță. Proprietatea se află într-o zonă exclusivistă , cu acces rapid către principalele artere ale orașului, restaurante, școli, zone ...

2438 EUR/m2 | 240 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Case modulare premium
20
14

Case modulare premium

Descoperă libertatea de a locui oriunde cu noile case modulare premium View Box Houses Casele View Box Houses redefinesc conceptul de locuință modernă, combinând designul de ultimă generație, materialele sustenabile și tehnologia inteligentă într-un format compact și eficient. Cu o garanție de până ...

1792 EUR/m2 | 12 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vânzare
5

Casa de vânzare

Casa de vânzare zona Fundeni langa spitalul Fundeni casa este de suprafață de 360 mp suprafață utilă o casa tip p+E+M 1 sufragerie 4 băii 1 bucătărie 1 camere technica 6 dormitoare 3 balcoane o gradina foarte spațioase facilități loc de parcare pentru 2 mașini centrala termica 3 aer condiționat 3 minute ...

972 EUR/m2 | 360 m2

Sector 2, Bucuresti

PROPRIETAR 499.000 euro mobilata + utilata Fundeni Colentina Dobroesti Bucuresti Sector 2
10

PROPRIETAR! VILA IN COMPLEX CU VEDERE PANORAMICA IN DOBROESTI (la 900 m de Bucuresti) APA+CANALIZARE+CURENT+GAZE Proprietatea are 405 mp construiti si 631 mp de teren. Aceasta a fost gata in aprilie 2024 si se vinde complet mobilata si utilata. Pentru detalii si vizionari discutam doar telefonic. Rog ...

1232 EUR/m2 | 405 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Luxury Villas - 5 unitati PROMOTIE 230.000 euro + tva in luna aprilie Fundeni Dobroesti Bucuresti
10
1

Direct Dezvoltator Luxury Villas Residence Prețul este de 230.000 euro + TVA 278.300 euro cu TVA inclus Luxury Villas Residence nu este doar un ansamblu rezidențial este locul unde confortul, intimitatea și luxul se întâlnesc. Situat pe Bulevardul Nordului, nr. 17, zona Fundeni, Dobroești, la ...

1243 EUR/m2 | 185 m2

Sector 2, Bucuresti

Vila pentru 3 familii si oportunitate investitie in zona Obor
18
1

Excelenta prin experienta! Va propunem pentru achizitie o vila spatioasa P+1+M situata in zona Obor, cu acces rapid catre Bd-ul Ferdinand, sos. Colentina, autostrada A3. Datorita accesului separat la fiecare dintre ele, vila poate fi locuita de trei familii, compartimentarea pe fiecare nivel fiind ...

Obor, Sector 2, Bucuresti

CASA SI TEREN PRIMARIE SECTOR 1
3
5

CASA SI TEREN PRIMARIE SECTOR 1

Casa + teren zona Primaria Sector 1 - 210 mp teren, S+P+1+pod, oportunitate investitie Se ofera spre vanzare in exclusivitate casa cu teren situata in apropiere de Primaria Sectorului 1, intr-o zona centrala si foarte bine cotata, cu acces rapid la toate facilitatile urbane. Proprietatea dispune de ...

1087 EUR/m2 | 184 m2

Sector 1, Bucuresti

Casă de vânzare
5
8

Casă de vânzare

Casă de vânzare 2camere, cartier Rahova, toate utilitățile

1979 EUR/m2 | 48 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand sau schimb casa curte sector 1 Bucuresti
3
17

Vand sau schimb casa curte sector 1 Bucuresti

Vand sau schimb casa curte Bucuresti sector 1 cu 3 apartamente cu 3 camere in zona sau Crangasi. Casa parter foarte inalt, suprafata utila 93mp, teren total 247mp, situata in perimetrul Bd. Titulescu-str Turda. Pretul pentru vanzare este 390000euro.

4194 EUR/m2 | 93 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand Vila P+1 + M Strada Doinei Fundeni Dobroesti Pantelimon Bucuresti
10
26

Dezvoltator vând 4 Vile P + 1 + M , Teren 125 m pentru fiecare casa. Casele sunt pe Strada Doinei Colț cu Strada Marului. Compusa din 4 Dormitoare, 3 Bai , Living , Bucatarie ,Casa se preda la Cheie Finisaje la alegere, Toate Utilitatile , Apa , Gaz ,Curent , Canalizare Internet , încalzire în Pardoseala ...

1127 EUR/m2 | 150 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

De vânzare ( rate 65%) avans
6
2

De vânzare ( rate 65%) avans

Vând casa în comuna varasti județul Giurgiu 20km de București proprietar pentru mai multe informații sunați casa Nefinalizata

431 EUR/m2 | 160 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Proprietate istorică ultracentrală   universitate   pța. rosetti
6
1

Proprietate istorică ultracentrală universitate pța. rosetti

Se oferă spre vânzare o proprietate UNICĂ, situată în zona centrală a Municipiului București, pe strada Vasile Lascăr nr. 9, Sector 2 Universitate - Piața Rosetti, adiacent noului proiect RADISSON RED Bucharest Old Town. Imobilul este format din două corpuri de clădire construite în anul ...

3215 EUR/m2 | 311 m2

Piata+Universitatii, Sector 2, Bucuresti

Vând casă Bucurestii Noi
10
1

Vând casă Bucurestii Noi

De vânzare casă în București Noi, vis-a-vis de Parc Bazilescu, strada Berveni. Proprietatea are 539 mp cu o deschidere la stradă de 18 m. - 119,4 mp are casa construită în anul 1939 , din cărămidă arsă și beton armat. Casa are în total 4 camere , 2 băi , 2 bucătării, pod și pivniță. Poate fi folosită ...