Promovat
Locuință spectaculoasă cu potențial de business – 730 mp, sector 2
20

VILĂ CU 5 NIVELURI ȘI 730 MP – LOCUINȚĂ DE FAMILIE SAU INVESTIȚIE VERSATILĂ – SECTOR 2, STRADA BUȘTENI O proprietate cu adevărat impresionantă, situată într-o zonă urbană liniștită din sectorul 2, București – Strada Bușteni. Cu un aer nobil și o construcție solidă desfășurată pe 5 niveluri, această ...

1697 EUR/m2 | 501 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ozana - 1 Decembrie 1918 - vila superba finalizata in 2025 / 4 camere si 4 bai
18

Vila Duplex P+2 - Finalizata 2025 - 4 camere / 4 bai - Pallady / Ozana / 1 Decembrie 1918 - Drumul Gura Fagetului nr. 18. Proprietar persoana fizica ofera spre vanzare un duplex modern, finalizat in 2025, situat intr-un complex privat din zona Pallady – Titan, securizat cu poarta de acces. Locuinta ...

2951 EUR/m2 | 144 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Interbelic Art Deco Villa 440 sqm + Land 566 sqm • Zona Domenii - Casin - 1 Mai
15

Cosmin Vasilache • Global Home Romania • Real Estate • Imobiliare • Domenii # Imaginile propuse au scop de prezentare # Proprietaeta necesita renovari majore Zona Domenii – 1 Mai • Zona Casin • Sector 1 • București Proprietate individuală • Vilă interbelică • Stil Arhitectural Art Deco Există ...

5158 EUR/m2 | 348 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casa  parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor
11

Casa parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor

Se vinde casa cu parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor, casa are 4 camere, conf 1, decomandat, supraf. 127 mp teren 250 mp. an constructie 2022, casa este facuta din caramida, la parter se afla living-ul, bucataria si o baie, la etaj cele 3 dormitoare si baia. Casa are canalizare, ...

2047 EUR/m2 | 127 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
AFACERE - HOTEL (SEMI)RENOVAT de 4 etaje - Floreasca-Barbu Vacarescu
20

Areea Imobiliare are placerea sa va ofere la vanzare o proprietate RARA pe piata - imobil cu potential de 73 unitati cazare, folosit dupa 2000 ca centru de pregatire bancara, cu garsoniere si apartamente pentru cursanti, sali de conferinte, relaxare si restaurant. Etajele 2 si 3 au fost renovate in 2022. Adresa ...

1411 EUR/m2 | 3,161 m2

Sector 2, Bucuresti

propietar ofer spre vânzare vila cu 8 camere plus magazin alimentar 155 de mi EUR
10
3

de vanzare vila cu 8 camere 5 bai plus terasa plus magazin alimentar București sector 5 salaj pret scazut la 155000 euro negociabil. doresc sa o vand urgent acept credit schimb cu apa8rtament plus diferență din partea dvs pentru mai multe detalii aștept oferta dvs pretul este scazut pentru mai ...

861 EUR/m2 | 180 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vand Vila metrou pallady 400 metri utili teren 400 mp metrou pantelimon
20
7

Vand Vila metrou pallady 400 metri utili teren 400 mp metrou pantelimon structura beton

573 EUR/m2 | 400 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida
20
8

vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Casă la curte pe parter, situată la 300 metrii de metrou Mihai Bravu
10
13

De vânzare din vară,Casă pe parter,an 1980, compusă din 3 camere+1 cameră anexă de casă,baie, bucătărie. Toate utilitățile proprii..Teren 136 M2, cu drum de acces prin curtea mea și pentru vecina din planul 2,nu este curte comună. Situată la 300 metrii de metrou Mihai Bravu. Grădinițe, școli, biserică, ...

2028 EUR/m2 | 71 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Vila Tip Duplex Zona Chitila Parc Dendrologic
4
6

Vila Tip Duplex Zona Chitila Parc Dendrologic

Localizare excelentă: Amplasat cu grija intre liziera padurii Mogosoaia si malul lacului Chitila, intr-o adevarata oaza de natura si liniste, Parcul dendrologic chitila, - Zonă foarte liniștită, oferindu-vă un mediu relaxant și calm - Oferă intimitate și liniște, fiind totuși ușor accesibilă și aproape ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

Sector 1, Bucuresti

Casa la curte sector 5
1
14

Casa la curte sector 5

Teren 120m , casa nelocuibila , fara utilitati .(apa , gaze), necesita demolare sau renovare .Deschidere strada 9m , 2 camere , 1 bucatrie + hol.

733 EUR/m2 | 75 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând casă Șoseaua Chitilei
7
2

Vând casă Șoseaua Chitilei

Casa 2 corpuri . I. Dormitor, baie , bucătărie , cămară, hol = 50 mp. II. Living, 3 camere, bucătărie ,baie , hol de 20 mp=100mp. Foișor cu sobă teracotă cu plita= 24mp. Salon pentru Epilat Masaj+toaletă= 24 mp. Pivniță 4 mp. Solar pentru legume 50mp, Pomi fructiferi pe rod și viță de vie . Gard de ...