Case si vile de vanzare

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Cluj Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă Modernă 153 mp | 3 Camere + Living Room | Garaj | Florești | Mobilată Complet Samsung
10
3

Vând Casă în Stil Baroc Italian, Elegantă și Rafinată | 2020 An Constructie Cluj Floresti | 6 km de Centrul Clujului 3 Camere + Living Room si Balcon Etaj Mobila La Comanda si in Garaj Casa este Racoroasa Vara si Calduroasa Iarna Incluse in Pret : Toate Electrocasnicele Gama Samsung (3 Televizoare ...

1176 EUR/m2 | 153 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Casă modernă cu grădină generoasă în Luna de Sus
10

Casă modernă cu grădină generoasă în Luna de Sus

Casă modernă cu grădină generoasă în Luna de Sus Mutare imediată! Vă oferim spre vânzare o proprietate deosebită, ideală pentru o familie care caută spațiu și confort, situată în localitatea Luna de Sus . Casa are o suprafață utilă generoasă de 187 mp și este amplasată pe un teren de 794 mp, oferind ...

1417 EUR/m2 | 187 m2

Luna de Sus, Cluj

Promovat
Casa Tauti Floresti P+1, 110mp, Teren 377mp Panouri+Baterie+Incarcator auto, Ventilatie, AC
8

Vand casa in Floresti, str Tautului, cu front la 2 strazi - Teren 377mp - Suprafata utila casa 110mp - Etaj: 2 Dormitoare, 1 baie - Parter: 1 Dormitor, 1 baie, Bucatarie, Living, birou - Aer conditionat si ventilatie cu recuperare de caldura in dormitoare si living - panouri fotovoltaice 10.5KWp cu instalatie ...

2445 EUR/m2 | 110 m2

Tauti, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Casă de vânzare în Apahida
7
3

Casă de vânzare în Apahida

Persoană fizică, vând casă în comuna Apahida, județul Cluj, situată la strada principală, în centrul comunei. Casa are 2 camere, o baie și o bucătarie open space cu living. Suprafața este de 70 mp, plus terasă și beci. Terenul are 630 mp.

3143 EUR/m2 | 70 m2

Apahida, Cluj

casa de vanzare
5

casa de vanzare

Vând casă individuală în Apahida, în apropiere de Penny, la 5 minute de stația de autobuz. Suprafața totală: 110 mp Suprafață teren:220 mp Casa este dispusă pe P + E + pod La parter: bucătărie, living, baie, spațiu de depozitare tip cămară și casa scărilor La etaj: 3 dormitoare, dressing și un balcon ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Apahida, Cluj

Vand casa cu etaj 4 camere Mera
10
7

Vand casa cu etaj 4 camere Mera

Vand casa, in satul Mera, judetul Cluj, 170 mp de constructii+ anexe, casa in calcan (1969) pe fundatie de piatra, la parter 2 camere bucatarie, la etaj cu intrare separata, hol, bucatarie, baie, camera, incalzire centrala pe lemne (s-au pastrat si vechile sobe de teracota) geamuri termopan in toata ...

500 EUR/m2 | 170 m2

Mera, Cluj

Casă 3 camere de vânzare Sat Mihai Viteazu Județul Cluj
9
1

Casă 3 camere de vânzare Sat Mihai Viteazu Județul Cluj

Vând casă în satul Mihai Viteazu din Judetul Cluj. Aceasta are 80mp cu2 dormitoare, 1 living spațios, bucătărie, hol, baie, cămară debara, bucătărie de vară cu foișor și beci. Casa dispune de încălzire centrală pe gaz cu instalație din cupru, aceasta este izolată cu polistiren de 10 cm, iar acoperișul ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

Mihai Viteazu, Cluj

De Vanzare Casa
5

De Vanzare Casa

De vanzare casa + curte in Rascruci,120mp+1300mp,4cam,mobilat,hol,1baie,2terase,depozit,beci,pod,renovat total in 2007,la strada principala,2 intrari!

1167 EUR/m2 | 120 m2

Rascruci, Cluj

vand casa cartierul militar cluj
10
4

vand casa cartierul militar cluj

vând casa în cartierul militar suprafață 160mp utili cu 452 mp teren finisata intabulata

4875 EUR/m2 | 160 m2

Mărăști, Cluj-Napoca, Cluj

Vand casa Bagara (Aghiresu)
10
4

Vand casa Bagara (Aghiresu)

Vand sau schimb cu apartament casa P+E la 30 km de Cluj Napoca in sat Bagara, comuna Aghiresu, amprenta la sol 100 mp, teren in jurul casei 1600 mp. Casa a fost renovata in anul 2020 si se prezinta ca doua apartamente. La parter 1 camera, bucatarie, baie cu vana cu hidromasaj, hol, camara, camera tehnica ...

67 EUR/m2 | 1,800 m2

Bagara, Cluj

Casa de vanzare
8
7

Casa de vanzare

Vând casa și teren în Turda,ClujTeren1360m pătrați,este racordata la gaz,canalizare.Este intabulata,are o deschidere terenul de 9 m pătrați. Lungimea de 182 m și lățime de 9m.Casuta este din lemn,așezată pe garaj.Are și mansarda.,unde se poate amenaja o camera.Este renovata complet în 2021.Are o camera ...

2267 EUR/m2 | 30 m2

Centrul Istoric, Turda, Cluj

Vand vila centru, zona stadion Arena
13
12

Vand vila centru, zona stadion Arena

Vand vila central, zona stadion Arena, D+P+E, 300 mp utili, 210 mp teren, front mare la strada principala, ideala sediu firma, birouri, locuinta, etc. Demisol: baie, 2 camere, garaj;; Parter: baie, 2 balcoane, living, 2 incaperi mici tip birou, bucatarie tip bar, dresing mic; Etaj: hol, baie, bucatarie ...

4000 EUR/m2 | 300 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Casa 5 camere de vanzare in Iris, Cluj Napoca
10
1

Casa 5 camere de vanzare in Iris, Cluj Napoca

Casa individuala, cu orientare SE, care va incanta in fiecare zi. Proprietatea este amplasata pe un drum privat, intr-o zona linistita, langa padure, la distanta de galagia si noxele orasului, dar in aproprierea mijloacelor de transport in comun. La parter, veti gasi un living spatios. Bucataria inchisa ...

2720 EUR/m2 | 150 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Vand casa in Gilau , jud Cluj
5
1

Vand casa in Gilau , jud Cluj

Casa individuala + anexa si gospodarie in apropierea sensului giratoriu din Gilau. Casa a fost construita in anul 1975 , avand suprafata utila de 247 mp , iar gradina aferenta de 1669 mp pe care regasim livada de pomni fructiferi si o gradina de legume. Compartimentarea este urmatoarea: subsol : pivnita. ...

1822 EUR/m2 | 247 m2

Gilau, Cluj

Cabana de vânzare Apuseni
10

Cabana de vânzare Apuseni

Vindem sau schimbam cu imobiliare cabană situată într-o zonă turistică deosebită, la poalele Munților Vlădeasa, în comuna Mărgău, județul Cluj, pe drumul spre Răchițele și zona turistică Padiș. Proprietatea se află la aproximativ 18 km de Huedin și 67 km de Cluj-Napoca, într-o zonă liniștită, cu peisaj ...

313 EUR/m2 | 800 m2

Margau, Cluj

Vila de vanzare
8
9

Vila de vanzare

Casa S+P+E, 356mp utili, 450mp construiti, 700mp teren. 4 dormitoare mari(toate la etaj), 4 bai, bucatarie, living, salon, spalator, uscator, 3 incaperi la subsol, garaj dublu.

837 EUR/m2 | 356 m2

Turda, Cluj

casa 120 m
10
3

casa 120 m

ansamblu de 3 case * popesti deal. 10 minute de gara Cluj * se vinde semi finisat * teren 600 m * gaz , curent , apa , canalizare * se poate vinde si cu rate bancare * pentru detalii poze , locatie scrieti pe. wats up

1825 EUR/m2 | 120 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand casa centru Turda
1
1

Vand casa centru Turda

Vand casa in centru Turda buna de locuit. Doua camera,bucatarie ,baie.Casa este situata in spatele pietii intr-o curte comuna. Pretty 65000 euro negotiable.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Central, Turda, Cluj

Duplex de vânzare Corusu   curte 500 mp, terasă 40 mp, drum privat
1
2

Duplex de vânzare Corusu curte 500 mp, terasă 40 mp, drum privat

Se vinde duplex, intabulat, situat într-un ansamblu rezidențial cu drum privat. Imobilul se predă la stadiul de semifinisat, cu izolatie de polistiren de 20cm, cu toate branșamentele realizate și contoare montate: apă, gaz, curent și canalizare. Compartimentare: Parter: living + bucătărie open space baie cameră ...

291 EUR/m2 | 118 m2

Corusu, Cluj

Vand casa ! Constructie 2019 !
5
1

Vand casa ! Constructie 2019 !

Vand casa in Cornesti com. Mihai Viteazu. Amplasata pe un teren de 720 m Compartimentata astfel : 2 camere de 23 m fiecare 1 living 33 m 1 bucatarie 1 baie 1 hol 1 bucatarie 1 terasa 3,6 m latime pe 8 lungime 1 beci 20 m 1 magazie de scule de 3 5 Centrala pe caz Racordata la toate utilitatile : apa ...

1273 EUR/m2 | 110 m2

Cornesti (Mihai Viteazu), Cluj

Vand duplex  situat pe str.Teilor, Floresti, Jud.Cluj
7

Vand duplex situat pe str.Teilor, Floresti, Jud.Cluj

Persoana fizica, vand duplex in curte comuna, situat pe str.Teilor, Floresti, Jud.Cluj Unitatea individuala 1: Parter living, bucatarie, camara, birou, baie, debara, terasa acoperita; Etaj 3 dormitoare, dressing, baie, debara, balcon si terasa. Suprafata utila 168,60 mp, suprafata totala 191,80 ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Floresti, Cluj

Casa și grădină de vânzare.
8

Casa și grădină de vânzare.

Casă parter și etaj compusă din: Parter; hol, bucătărie, cămară, living, baie, scări interioare. Etaj; hol, baie, două dormitoare, dressing și balcon. Centrala pe lemne și centrala pe gaz Apă curenta Panouri fotovoltaice Garaj, anexe, foișor și ciubăr. Grădină cu pomi Informații la telefon ...