Locuiește în inima Bucureștiului, la câteva minute de Palatul Parlamentului și Centrul Vechi.
DISPONIBILITATE DUPA DATA DE 25 AUGUST
Se oferă spre închiriere pe termen lung un apartament cu 2 camere și o suprafață de aproximativ 50 m , situat într-o zonă ultracentrală a Bucureștiului.
Proprietatea este amplasată la etajul 1 al unui imobil cu 3 lifturi, oferind acces facil și rapid către principalele zone de interes ale orașului.
Locația este unul dintre principalele avantaje ale proprietății:
- aprox. 2 minute de Palatul Parlamentului - aprox. 3 minute de Centrul Vechi - acces rapid către restaurante, cafenele, magazine și mijloace de transport în comun - poziționare ideală pentru cei care lucrează sau își doresc să locuiască în zona centrală a Bucureștiului
Despre apartament: 2 camere aproximativ 50 m living dormitor bucătărie separată baie etajul 1 3 lifturi disponibile poziționare ultracentrală
Apartamentul este potrivit pentru o persoană sau un cuplu care își dorește o locuință stabilă și o colaborare pe termen lung.
Condiții de închiriere
Chirie: 500 lună Garanție: echivalentul unei luni de chirie
Dacă îți dorești o locuință centrală, într-o zonă excelent poziționată și cauți un apartament pentru următorii 1 3 ani, te invit să discutăm.
Se acordă prioritate persoanelor serioase, responsabile și interesate de o colaborare pe termen lung, inclusiv pentru perioade de 2 3 ani, în condițiile stabilite prin contract. Se dorește o relație contractuală bazată pe respect reciproc, comunicare corectă și grijă față de proprietate.
ID anunț: 1786284881
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!
Bifează prima casetă pentru a continua