Apartamentcu 2 camere de inchiriat Tudor/Targu Mures

500 EUR
Valabil din 8/28/2026 2:15:06 AM
Repostat automat
Specificații
Suprafata utila
52 m2
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1980
Numar niveluri
4
Structura de rezistenta
bca
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Disponibilitate proprietate
Imediat
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Ferestre cu geam termopan
PVC
Jaluzele
Orizontale
Usa intrare
PVC
Usi interior
Lemn
Pereti
Vopsea lavabila
Bucatarie
Mobilata, Utilata
Contorizare
Contor gaz
Mobilat
Complet
Electrocasnice
Hota
Dotari imobil
Interfon
Descriere
Apartament cu 2 camere de inchiriat, situat la parter, pe strada Cutezantei, in cartierul Tudor/Targu Mures

Apartamentul a fost complet renovat in 2026 si este pregatit pentru a deveni un camin confortabil si placut.

Dispune de mobilier complet nou in toate incaperile, living si dormitor mobilate modern si o bucatarie noua, complet utilata si echipata cu toate cele necesare: plita cu inductie, cuptor, frigider, masina de spalat vase si alte electrocasnice.

Baia este complet renovata si dotata cu dus, masina de spalat si mobilier nou.

Apartamentul beneficiaza de centrala termica proprie, geamuri termopan si o camara spatioasa si practica.

In perioada urmatoare, proprietarul va aduce si o canapea complet noua pentru living, astfel incat apartamentul va fi complet mobilat si pregatit pentru noul chirias.

Este un apartament curat, luminos si primitor, situat intr-o zona linistita si verde, cu acces usor catre magazine, mijloace de transport si toate punctele de interes din cartierul Tudor.

Un apartament in care totul este nou si pregatit pentru tine, fara grija renovarilor sau a mobilarii.

Chirie: 500 euro/luna
Garantie: o luna

Pentru mai multe informatii si programarea unei vizionari va rog sa ma contactati.

ID anunț: 1787873439

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.

Remax Bitte

Agenție imobiliară