Garsoniera de vanzare

14 500 EUR negociabil 558 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 6:41:10 PM
Specificații
Suprafata utila
26 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1980
Descriere
Se vinde garsonieră(26 mp), mobilată(canapea nouă),utilată cu tot ce este necesar(centrală nouă pe gaz),toate actele la zi,zonă bună și liniștită,în orașul Petrila(HD),str. Alexandru Sahia,bl.23 B,et.3.

ID anunț: 1778945685

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.