Garsoniera la 1 minut de metrou Dimitrie Leonida | Comision 0%

80 000 EUR 2759 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 11:48:20 AM
Specificații
Suprafata utila
29 m2
Etaj
Anul constructiei
2019
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
7
Numar balcoane
Descriere
Garsoniera cocheta de vanzare pe Soseaua Berceni nr. 5 ndash; locatie excelenta, la doar 1 minut de mers pe jos pana la metrou Dimitrie Leonida!

Situata la etajul 6 din 7, aceasta garsoniera luminoasa si bine compartimentata are o suprafata de 29 mp, fiind alegerea ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie.

Apartamentul ofera confort, liniste si acces rapid catre toate punctele de interes: magazine, farmacii, restaurante, mijloace de transport si centre comerciale. Zona este in continua dezvoltare, foarte apreciata pentru accesibilitate si conexiuni rapide catre oras.

Etaj 6 7
Suprafata: 29 mp
La 1 minut de metrou Dimitrie Leonida
Ideal pentru locuit sau investitie
Pret fix: 80.000 euro;
Comision 0% pentru cumparator

O proprietate practica, intr-o zona excelenta, pregatita sa devina bdquo;acasa pentru noul proprietar!

ID anunț: 1779353676

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.