Vând apartament cu o camera

52 000 EUR negociabil 2261 EUR/m2
Valabil din 5/18/2026 5:18:32 PM
Specificații
Suprafata utila
23 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1980
Descriere
Vând apartament cu o camera
Etajul 2 4
Persoana fizică

ID anunț: 1779111779

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.