2 camere, cu vedere panoramica, parcare inclusa - zona Lipovei

119 000 EUR 2245 EUR/m2
Valabil din 5/19/2026 12:04:14 PM
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
53 m2
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
2015
Numar niveluri
10
Locuri parcare
1
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Vecinatati
Padurea Verde, Lidl, Kaufland, OCPI Timis, Iulius Mall
Disponibilitate proprietate
Imediat
Amenajare strazi
Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Descriere
Locuinta este situata in zona Lipovei, langa Padurea Verde, cu vedere spre oras, la etajul 7/11 si are urmatoarea compartimentare:

- hol acces
- living room + loc de luat masa
- bucatarie
- dormitor
- baie
- balcon,

Apartamentul este potrivit atât pentru locuire, cât și pentru investiție, oferind un potențial foarte bun de personalizare. Balconul este suficient de generos pentru amenajarea unei zone de relaxare, cu masă și scaune, fiind ideal pentru cafeaua de dimineață sau pentru seri liniștite la apus.

Pretul de vanzare este 119.000 euro, negociabil, cu loc de parcare suprateran inclus, in varianta mobilata, conform fotografii.

ID anunț: 1779182420

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.