Apartament 2 camere | 60 mp + balcon 13 mp | Parcare | Bună Ziua Str. Măceșului, Cluj-Napoca

199 000 EUR negociabil 3317 EUR/m2
Valabil din 4/29/2026 3:46:42 PM
Specificații
Suprafata utila
60 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2008
Descriere
Se oferă spre vânzare un apartament modern, spațios și luminos, situat pe Strada Măceșului, într-o zonă liniștită și verde a cartierului Bună Ziua.

Apartamentul este ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție (închiriere pe termen lung).

Detalii tehnice:
Suprafață utilă: 60 mp
Balcon generos: 13 mp
Compartimentare practică:
living luminos cu ieșire pe balcon
dormitor
bucătărie separată
baie
hol
Etaj: 1 din 2

Canapea extensibilă
Masă cu 6 scaune
Spații generoase de depozitare

Avantaje cheie:

zonă foarte liniștită, cu multă verdeață
acces rapid către centru și zonele de interes
balcon mare ideal pentru relaxare sau spațiu verde
parcare inclusă
bloc cu regim redus de înălțime (P+2)

ID anunț: 1773782842

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.